HIPS / Piaskownica / Wirtualizacja - wypracowanie "ekspetra"
#1
Link do wypracowania naszego kolegi na temat monitorów systemu, hipsów z piaskownicą oraz piaskownic. Można by odnieść wrażanie, że kolega jest wybitnym ekspertem w tej dziedzinie Smile
Mógł jednak przynajmniej podać linki lub wspomnieć o kolegach od których zerżnął obszerne fragmenty. Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#2
Skąd ja to przeczuwałem że to nasza gwiazda oświetlająca mroki forum!
#3
temu to sie kompletnie nudzi, ze chce mu sie pisac az takie wypracowanieSmile
#4
VenomX-nie lepiej iść z jakąś koleżanką na spacer?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
#5
Nawet nazwy tematów bardzo bliskie: antywirusy przeterminowane, nasze zestawy zabezpieczające.
#6
LikwidatoR napisał(a):temu to sie kompletnie nudzi, ze chce mu sie pisac az takie wypracowanieSmile


To raczej kopiowanie a nie pisanie, głównie zresztą od Creera.
#7
trochę nie jest to w porządku. co ty na to venomX
WIN11
Ventura
#8
LikwidatoR napisał(a):temu to sie kompletnie nudzi, ze chce mu sie pisac az takie wypracowanieSmile


Oj nieładnie tak wszystko kopiować VenomX Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
#9
Bardzo nie fair z jego strony. Czy niewygodniej byłoby podać bezpośredni link do źródła

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, a przede wszystkim uczciwiej wobec mnie i Creer''a ?
#10
yngve napisał(a):Bardzo nie fair z jego strony. Czy niewygodniej byłoby podać bezpośredni link do źródła

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, a przede wszystkim uczciwiej wobec mnie i Creer''a ?


jedni się na trudzili a drudzy w chwale się obracają- skąd my znamy takie sytuacje
polak polakowi
WIN11
Ventura
#11
Nie chciałbym być złośliwy ale -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
#12
gościu przegina
WIN11
Ventura
#13
Ale najlepsze są te dwa

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
#14
Pablosss napisał(a):Ale najlepsze są te dwa

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



nie mogę wejść potrzeba hasła
wklej na forum dla wszystkich
WIN11
Ventura
#15
Treść 1 linku

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Treść 2 linku

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
#16
W większości przypadków dopisałem autor opisu, należałoby jeszcze dodać kolegę yngve. Przyznaję za mocno nie myślałem...To było głupie i niepotrzebne .
#17
Ano czasami tak to bywa,zachowanie nie ładne ale znam gorsze,""moimi niektórymi pracami"" nawet handlowano podobno na bazarze w Katowicach a potem pisano do mnie ,że to ja biorę kasę więc powinienem odpowiadać na wszystkie pytania,to jest dopiero kurestwo,przepraszam za słownictwo (wtajemniczeni wiedzą o jakie prace chodzi Smile )
#18
Pamiętamy,pamiętamy...swojego czasu głośna sprawaSmile
A co do VenomX-a...dokonał publicznej samokrytyki i skruchy-więc chyba po problemie?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
#19
Każdy z nas popełnia błędy. Jeżeli ktoś uważa że nie, to znaczy, że został źle poinformowany Smile
Ważne jest to aby zauważyć błąd, jeżeli jest to możliwe naprawić go i przeprosić a potem próbować ich nie popełniać. Mnie się to ciągle za bardzo nie udaje ale nie zniechęcam się tylko próbuję.
Relaks w tym bardzo pomaga. Pewien tybetański Lama powiedział, że większość ludzi osiąga głęboki relaks dopiero po śmierci Grin
#20
Jurek napisał(a):Pewien tybetański Lama powiedział, że większość ludzi osiąga głęboki relaks dopiero po śmierci Grin


GrinGrinGrinGrin:


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości