Ambicje - hardworker :-)
#1
Bardzo mądrze Zbycho...i będziesz zap........ w korporacji w wyścigu szczurów...po 10 latach coś Ci wysiądzie...i wtedy już do końca życia będziesz miał balangę...na ławce w parkuSmile
Znam to z autoposji...moja siostra od 10 lat jest takim szczuremSmile
Plati napisał(a):
Meir napisał(a):O Jezu...Plati przecież nie mówię o Kulczyku,Gudzowatym czy Krauze...mam na myśli ludzi którzy mają powiedzmy 20-30 milionów pl.
Za dużo czytasz kolorowych gazetSmile


Ja w ogóle nie czytam gazet. Tongue
Jestem realistą. Nie lubię marzyć o czymś czego się nie można dorobić. Bo po co? Ne mam na to czasu.


Plati...musisz mieś bardzo smutne życie...ja marzę tylko o rzeczach pozornie nieosiągalnych(jedna mi się spełniłaSmile)
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#2
Meir napisał(a):Bardzo mądrze Zbycho...i będziesz zap........ w korporacji w wyścigu szczurów...po 10 latach coś Ci wysiądzie...i wtedy już do końca życia będziesz miał balangę...na ławce w parkuSmile
Znam to z autoposji...moja siostra od 10 lat jest takim szczuremSmile
Plati napisał(a):
Meir napisał(a):O Jezu...Plati przecież nie mówię o Kulczyku,Gudzowatym czy Krauze...mam na myśli ludzi którzy mają powiedzmy 20-30 milionów pl.
Za dużo czytasz kolorowych gazetSmile


Ja w ogóle nie czytam gazet. Tongue
Jestem realistą. Nie lubię marzyć o czymś czego się nie można dorobić. Bo po co? Ne mam na to czasu.


Plati...musisz mieś bardzo smutne życie...ja marzę tylko o rzeczach pozornie nieosiągalnych(jedna mi się spełniłaSmile)


Nie mam smutnego życia. Zresztą w ogóle się nad tym nie zastanawiałem. Balangował to ja będę w swoim czasie, najpierw wolę się czegoś dorobić. Bo życie opiera się na kasie pzede wszystkim Smile

Załóżmy tak - Bo co mi z tego przyjdzie, że teraz będę balangował, ajednocześnie miałbym spać w jakieś klitce na sienniku..
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#3
Chyba się nie zrozumieliśmy PlatiSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#4
Cytat: Bardzo mądrze Zbycho...i będziesz zap........ w korporacji w wyścigu szczurów...po 10 latach coś Ci wysiądzie...i wtedy już do końca życia będziesz miał balangę...na ławce w parku

Meir.Ten swiat jest oparty na wyscigu szczurów.
Nawet ci co zyja z grzebania w smietnikach w nim uczestniczą by zdobyć wartosciowsze odpadki.
Pracodawcy i pracobiorcy.Wszyscy dorosli w nim uczestniczą.
Sa oczywiście wyjatki od tej reguły,czyli ci co cos duzego przypadkiem wygrali,dostali spadek.Ale oni sie nie liczą.Statystycznie są na granicy błedu.
Pomijam tych co zyja na czyims utrzymaniu poniewaz nie sa w swoich decyzjach samodzielni.
Więc skoro ten wyscig trwa,to lepiej scigac sie o wysokie stawki niz oochłapy ze smietnika.
Odpowiedz
#5
zbycho napisał(a):
Cytat: Bardzo mądrze Zbycho...i będziesz zap........ w korporacji w wyścigu szczurów...po 10 latach coś Ci wysiądzie...i wtedy już do końca życia będziesz miał balangę...na ławce w parku

Meir.Ten swiat jest oparty na wyscigu szczurów.
Nawet ci co zyja z grzebania w smietnikach w nim uczestniczą by zdobyć wartosciowsze odpadki.
Pracodawcy i pracobiorcy.Wszyscy dorosli w nim uczestniczą.
Sa oczywiście wyjatki od tej reguły,czyli ci co cos duzego przypadkiem wygrali,dostali spadek.Ale oni sie nie liczą.Statystycznie są na granicy błedu.
Pomijam tych co zyja na czyims utrzymaniu poniewaz nie sa w swoich decyzjach samodzielni.
Więc skoro ten wyscig trwa,to lepiej scigac sie o wysokie stawki niz oochłapy ze smietnika.


Tak Zbycho...to oczywista oczywistośćSmile
ale to nie znaczy,że musisz(musimy) w nim brać udział...po to Bozia dała nam rozum żeby dokonywać wyborów...poza tym nie miałem na myśli grzebania w śmietnikach...tylko pracę za 12 000 netto w renomowanych firmach...
Dziękuję bardzo za rady...ale są zbędne...moja siostra za każdym razem jak przyjeżdża do nas na obiad robi mi pranie mózgu i mówi dokładnie jak TySmile
Ja się z nikim nie ścigam(może raz na autostradzie A-4 do KrakowaSmile)...nie grzebię w żadnych śmietnikach i naprawdę jest mi dobrze...uwierz mi.
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#6
12000 niezła kasę sobie wymyśliłeś
zależy to od wykształcenia w dużej mierze
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#7
12 000 zł to zarabia poseł.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#8
polak900 napisał(a):12000 niezła kasę sobie wymyśliłeś
zależy to od wykształcenia w dużej mierze


Polak900-Ty jako lekarz powinieneś najlepiej wiedzieć ile zarabiają ludzie zajmujący się badaniami klinicznymi lekówSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#9
bardzo dużo kasy meir
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#10
I sprawę mamy z głowy...pracowników takich firm(Servier,Abbott,Quintiles itp.itd) miałem na myśliSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#11
Polak 900,ty też jesteś lekarzem?Smile
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#12
jestemtak się składa a ty?

masz racje moderator to za duży wybieg
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#13
Meir.I chwała twojej siostrze.
Cytat: ale to nie znaczy,że musisz(musimy) w nim brać udział...po to Bozia dała nam rozum żeby dokonywać wyborów

A jaki masz wybór.Tylko jeden.Od tysiecy lat.
Albo jestes kimś,na miare swoich mozliwosci albo jestes nikim.
Leniwy wybiera to drugie,usprawiedliwiajac swój wybór ideologią.

Ale co ciekawe,ten który krzyczy o wyscigu szczurów,bardzo chetnie korzysta z jego osiagnieć,nie domyslajac się,iż gdyby nie ten wyścig,to zamiast konkurencji miałby monopol i twardy dysk nadal kosztował by ok. 5-ciu tysięcy dolarów,tamtych dolarów.W przeliczeniu na obecne,jakies piętnascie.
Odpowiedz
#14
Zbycho i jak tu z Tobą polemizowaćSmile?
Moi znajomi wiedzą jaki jestem i na takie tematy ze mną nie dyskutują...ponieważ każda dyskusja kończy się kłótniąSmile

No ale TY...chyba wypadałoby zaprosić Cię do Wrocka...żebyś zobaczył,że taki leń(tak jestem leniem patentowanymGrin)ma rzeczy które według Ciebie można zdobyć tylko ciężką pracąSmile
Są tacy którzy rodzą się pod szczęśliwą gwiazdą i mogą śmiać się z Twoich teoriiSmile

A do poduszki poczytaj sobie o biednych zagubionych ludziach,którzy nie potrafią się wyluzować:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ps.I nie kompromituj się stwierdzeniami:"Albo jestes kimś,na miare swoich mozliwosci albo jestes nikim"
Jesteś inteligentnym człowiekiem i naprawdę takie krotochwile do Ciebie nie pasująSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#15
Cytat: No ale TY...chyba wypadałoby zaprosić Cię do Wrocka...żebyś zobaczył,że taki leń(tak jestem leniem patentowanymBig Grin) ma rzeczy które według Ciebie można zdobyć tylko ciężką pracą

Meir.I czym mnie zaskoczysz?
Bo ja wolałbym wiedzą.Boś inteligentny
Odpowiedz
#16
Zbycho-czy ja Ci zabraniam brać udział w wyścigu szczurów?
Zatrudnij się w korporacji niech Ci robią pranie mózgu,gnoją,upadlają,robią z Ciebie szmatę...nie mam nic przeciwko temu...ale nie próbuj wmawiać wszystkim,że twoje poglądy są normą,bo to nieprawda...
Żyj i pozwól żyć innymSmile
ja mam kolegów z którymi się przyjaźnię od 12 roku życia...mogę wiele powiedzieć o ich zachowaniach,charakterze,poglądach...natomiast Ciebie kompletnie nie znam...
Może Ty pisząc takie rzeczy masz niezłą polewkę...a my tu wszyscy się podniecamy,prowadząc z Tobą dyskurs...

W domku obok mnie mieszka małżeństwo...ona jest adiunktem a on dziekanem na Politechnice Wrocławskiej...jak to Ty mówisz-"ludzie którzy wykorzystali swoje możliwości"...są tak kur.. tępi,tak ograniczeni,głupsi od mojego psa który ostatnio zmarł...a na osiedlu obok mieszka taka babciulka 90-letnia dokarmiająca koty,z którą nieraz rozmawiam myjąc samochód...
Ta Pani skończyła tylko 3 klasy szkoły powszechnej...w czasie okupacji wyjechała do USA,tam wyszła za jakiegoś Amerykanina po jego śmierci wróciła do Polski...opowiadała mi o swoim życiu w czasie wojny i na emigracji...i muszę Ci powiedzieć,że to najmądrzejsza kobieta z jaką w życiu rozmawiałem...

Można skończyć najlepszą uczelnię,mieć najbardziej prestiżowe certyfikaty...i być tępym bucem...
To tak do przemyślenia dla Ciebie...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#17
Meir napisał(a):Zbycho-czy ja Ci zabraniam brać udział w wyścigu szczurów?
Zatrudnij się w korporacji niech Ci robią pranie mózgu,gnoją,upadlają,robią z Ciebie szmatę...nie mam nic przeciwko temu...ale nie próbuj wmawiać wszystkim,że twoje poglądy są normą,bo to nieprawda...
Żyj i pozwól żyć innymSmile
ja mam kolegów z którymi się przyjaźnię od 12 roku życia...mogę wiele powiedzieć o ich zachowaniach,charakterze,poglądach...natomiast Ciebie kompletnie nie znam...
Może Ty pisząc takie rzeczy masz niezłą polewkę...a my tu wszyscy się podniecamy,prowadząc z Tobą dyskurs...

W domku obok mnie mieszka małżeństwo...ona jest adiunktem a on dziekanem na Politechnice Wrocławskiej...jak to Ty mówisz-"ludzie którzy wykorzystali swoje możliwości"...są tak kur.. tępi,tak ograniczeni,głupsi od mojego psa który ostatnio zmarł...a na osiedlu obok mieszka taka babciulka 90-letnia dokarmiająca koty,z którą nieraz rozmawiam myjąc samochód...
Ta Pani skończyła tylko 3 klasy szkoły powszechnej...w czasie okupacji wyjechała do USA,tam wyszła za jakiegoś Amerykanina po jego śmierci wróciła do Polski...opowiadała mi o swoim życiu w czasie wojny i na emigracji...i muszę Ci powiedzieć,że to najmądrzejsza kobieta z jaką w życiu rozmawiałem...

Można skończyć najlepszą uczelnię,mieć najbardziej prestiżowe certyfikaty...i być tępym bucem...
To tak do przemyślenia dla Ciebie...


święta racja meir
ale to nie reguła
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości