Pogaduszki o samochodach
#1
MateusXz - kup sobie takie auto ->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

:)
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#2
A na co mi takie auto ?

A po 2 zanim ja dostanę prawko jazdy, to jeszcze tyle lat minie ;D
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#3
"A na co mi takie auto ? " - do jazdy no Tongue

To tylko się tak mówi. Ja już powoli się rozglądam za jakimś autkiem Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#4
Ja już wiem co będę miał Tongue Mama mi oświadczyła, że dostanę od niej VW Polo 99r ;D
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#5
Plati napisał(a):MateusXz - kup sobie takie auto ->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

:)

Bardzo fajne autko (ostatnia wersja z 2007), w srodku znacznie wiecej przestrzeni niz moze sie wydawac, ekstra autko do miejskiej jazdy, dluzsze wypady rowniez sa nim mozliwe aczkolwiek jest kilka mankamentow z tym zwiazanych Grin
Ekonomia? spalanie oscyluje w granicach 6-6.5l w trasie (predkosc znacznie wyzsza od zalecanej) w miescie ~7l wszystko zalezy od ''nogi'' kierowcy Wink
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#6
Pozostaje kwestia bagażnika. Wejdzie do niego (bagażnika) coś więcej niż tylko plecak wypchany książkami?
Creer napisał(a):Bardzo fajne autko (ostatnia wersja z 2007), w srodku znacznie wiecej przestrzeni niz moze sie wydawac , ekstra autko do miejskiej jazdy, dluzsze wypady rowniez sa nim mozliwe aczkolwiek jest kilka mankamentow z tym zwiazanych Grin
Ekonomia? spalanie oscyluje w granicach 6-6.5l w trasie (predkosc znacznie wyzsza od zalecanej) w miescie ~7l wszystko zalezy od ''nogi'' kierowcy Wink


1. bold - potwierdzam Smile
2. bold - jakie mankamenty? Strasznie jestem cikeawy tego autka Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#7
Plati napisał(a):Pozostaje kwestia bagażnika. Wejdzie do niego (bagażnika) coś więcej niż tylko plecak wypchany książkami?


Ja miescilem w nim dwie torby podrozne, torbe na aparat z osprzetem, za siedzenia (za ktorymi rowniez mozna cos zmiescic) kladlem plecak, bylo jeszcze miejsce na powieszenie palta i kolo zapasowe w spray''u Grin
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#8
w sprayu? Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#9
Nic mi sie nie pomylilo Smart opuszcza fabryke z czyms takim zamiast kola zapasowego:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#10
Creer napisał(a):Nic mi sie nie pomylilo Smart opuszcza fabryke z czyms takim zamiast kola zapasowego:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Creer a czy orientujesz się jak się mają sprawy awaryjności w Smarcie Fortwo? Często się coś psuje?

I jak tam skrzynia biegów, jest jakaś dziwna, pierwszy raz taką widziałem (z tymi plusami i minusami).

Tak pytam bo sprzedawca w salonie wyglądał jakby wiedział tyle co przeczytał w broszurce...
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#11
Plati napisał(a):
Creer napisał(a):Nic mi sie nie pomylilo Smart opuszcza fabryke z czyms takim zamiast kola zapasowego:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Creer a czy orientujesz się jak się mają sprawy awaryjności w Smarcie Fortwo? Często się coś psuje?

I jak tam skrzynia biegów, jest jakaś dziwna, pierwszy raz taką widziałem (z tymi plusami i minusami).

Tak pytam bo sprzedawca w salonie wyglądał jakby wiedział tyle co przeczytał w broszurce...

U mnie wystapila awaria biegu wstecznego - cos ze skrzynia, czasami bieg wsteczny dopiero za x-razem wchodzil (automat).
Poza tym zbytnio rdza sie martwic nie musisz wiele zewn. elementow jest z plastyku np przednia maska Grin Co do awaryjnosci, jak kazdy samochod ma po xx tysiacach pewne drobniejsze lub powazniejsze awarie.
Silnik malutki z tylu pod bagaznikiem, nad zderzakiem otwory wylotowe cieplego powietrza.

Skrzynia jak juz wspomnialem automat, sekwencyjna - to wlasnie + i - - redukcja biegow wystarczy lekko popchnac dzwignie (jak joystick) i bieg wchodzi. Ponadto jest opcja wylaczenia sekwencji guzikiem przy drazku, ktory aktywuje tryb Auto.

Automat jak dla mnie zbyt powolny, do miejskiej jazdy OK, na trasie przy wyprzedzaniu TIR''ow po wdepnieciu gazu, SMART kilka sec ~1-2sec mysli i redukuje bieg, ja osobiscie korzystalem z pomocy sekwencji, dzieki czemu redukcja nastepowala natychmiast.
Poza tym bardzo pozytywne autko wzbudzajace ciekawosc/usmiech u innych Smile
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#12
Plati napisał(a):Lunaticdreams - kiedyś (z pół roku temu) czytałem, że nie warto kupować zapasowej baterii do laptopa. TYm bardziej jak jej sporadycznie używasz, ponieważ szybciej się "kończy jej żywot".

dzięki,dobrze wiedzieć
a wiecie co to za autko?
dla tych co nie maja prawka a chcą pojezdzić czymś wielkości smarta,rama aluminiowa,plastik,w srodku elektryka itd
/Resize+of+DSCF8060.JPG

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

GrinGrinGrinGrinGrinGrinGrin

Przez jakiś czas handlowałem nimi,

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#13
Dzięki Creer Smile
Lunaticdreams - Bellier Vario - jest napisane na ostatnim zdjeciu Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#14
Plati napisał(a):Lunaticdreams - Bellier Vario - jest napisane na ostatnim zdjeciu Smile

ha nie do końca bo marka auta to LIGIER SmileSmileSmiletego nie napisali już na klapie tylnejGrinGrinGrinGrinGrin
Odpowiedz
#15
Creer napisał(a):
Plati napisał(a):MateusXz - kup sobie takie auto ->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

:)

Bardzo fajne autko (ostatnia wersja z 2007), w srodku znacznie wiecej przestrzeni niz moze sie wydawac, ekstra autko do miejskiej jazdy, dluzsze wypady rowniez sa nim mozliwe aczkolwiek jest kilka mankamentow z tym zwiazanych Grin
Ekonomia? spalanie oscyluje w granicach 6-6.5l w trasie (predkosc znacznie wyzsza od zalecanej) w miescie ~7l wszystko zalezy od ''nogi'' kierowcy Wink

Tak Creer bardzo fajne autko ale na drogi Szwajcarii...a nie na nasze dziury pamiętające czasami wujka AdolfaSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#16
No co ty. U mnie w mieście stosunkowo często widzę Smarty na drodze. Być może dlatego, że w moim regionie jest tylko 1 salon Smarta, i to właśnie w mieście E.Gierka Tongue

A co możecie powiedzieć o najnowszym Suzuki Swift w porównaniu do Smarta? Jest większy, tańszy (mówię o wersji Sakura) i podobno mało awaryjny, chodź starszych modeli jest na ulicach jak na lekarstwo. Ale z bezpieczeństwem coś nie tak. No i to Suzuki.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#17
SMART jest bardzo ''sztywnym'' samochodem, ciezko w nim wywolac przechyl na zakrecie, zawieszenie jest jak na moj gust sportowe to niestety daje sie we znaki przy dluzszej jezdzie po kiepskiej nawierzchni (vide niektore drogi ekspresowe w Czechach z plyty betonowej). Inna spawa jest podatnosc Smarta na podmuchy wiatru, przy duzej predkosci i silnym wietrze trzeba mocno korygowac kierownica tor jazdy - coz pokutuje tutaj wysokosc auta i rozstaw osi.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#18
Moja siorka cioteczna, jechała swojej mamy kolegi SMARTEM z angli Tongue

I zachciało jej się zabawy i wjechała na rondo z prędkością 60MPh na godzinę Grin

Skończyło się to prawie dachem i od tej pory ten kolega nie pojawia się u niej w domu Grin

A mnie ostatnio ona próbowała nauczyć jeździć DAJCHAJSU Szkaradą i kazała mi przygrzać i wylądowaliśmy w polu GrinGrinGrin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#19
mateusXz napisał(a):Moja siorka cioteczna, jechała swojej mamy kolegi SMARTEM z angli Tongue

I zachciało jej się zabawy i wjechała na rondo z prędkością 60MPh na godzinę Grin

Skończyło się to prawie dachem i od tej pory ten kolega nie pojawia się u niej w domu Grin

A mnie ostatnio ona próbowała nauczyć jeździć DAJCHAJSU Szkaradą i kazała mi przygrzać i wylądowaliśmy w polu GrinGrinGrin


Brak wyobrazni... nawet najlepszy samochod tego nie zastapi ani przed tym nie uchroni.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#20
Plati napisał(a):No co ty. U mnie w mieście stosunkowo często widzę Smarty na drodze. Być może dlatego, że w moim regionie jest tylko 1 salon Smarta, i to właśnie w mieście E.Gierka Tongue

A co możecie powiedzieć o najnowszym Suzuki Swift w porównaniu do Smarta? Jest większy, tańszy (mówię o wersji Sakura) i podobno mało awaryjny, chodź starszych modeli jest na ulicach jak na lekarstwo. Ale z bezpieczeństwem coś nie tak. No i to Suzuki.


Plati...u mnie w mieście widać Porsche Carrera...a trudno uznać,żenadają się na nasze drogiSmile

Suzuki Swift...w wersji Sport(coś koło 56 000) bardzo zacnie wyglądaSmile
Awaryjność? To Japończyk więc no problemSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości