Guard foud malware--I chyba dalej jest!!!!
#1
Virus or unwanted program ''HTML/Crypted.Gen [virus] ''
detected in file ''C:\Documents and Settings\User\Dane aplikacji\Nowe Gadu-Gadu\1205173\Archive.db-journal.
Action performed: Deny access

Virus or unwanted program ''HEUR/HTML.Malware [heuristic] ''
detected in file ''C:\Documents and Settings\User\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files\Content.IE5\AI064FLS\baner[1] .js.
Action performed: Deny access

Virus or unwanted program ''HEUR/HTML.Malware [heuristic] ''
detected in file ''C:\Documents and Settings\User\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files\Content.IE5\PK454NK3\baner[1] .js.
Action performed: Deny access

Virus or unwanted program ''HEUR/HTML.Malware [heuristic] ''
detected in file ''C:\Documents and Settings\User\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files\Content.IE5\HL2C8TR8\baner[1] .js.

A jak to wywalić? Próbowałam SpyBotem ale przy skanowaniu się wył, w ogóle nie mogę pobrać aktualizacji, prg-się sam wyłancza, odistalowałam go więc, ale czym mogę usunąć malware? Prosze o jakąś dobrą rade-dziękiWink
Odpowiedz
#2
Wyczyść rejestr i komputer programem CCleaner.

Wyłącz i zatwierdź, a następnie z powrotem włącz i zatwierdź przywracanie systemu.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#3
i tylko tyle? a jakiś skan innym prg? jak sprawdzić szybko i skutecznie online, może jakiś linkTongue
Odpowiedz
#4
Kasperskym przeleć kompa Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#5
kasper się nie odpala( nie może się otworzyć plik z aktualizacją, error w poł. z netem)
czyli jednym słowem porażka.....może coś innego mi polecićie
Odpowiedz
#6
letnia...letnia jak diabli......i co z to z tym moim pc-jest jakiś p.doktor od malware....kasspr odpada, wiem dziś niedziela, niektórzy na kacu po wczorajszym Smile słowem nic się nie chce......chyba pujdem na stronkę konkurencji czyli "dobre....." tak od razu hijack,combo-ale z tym tyle roboty a mnie dziś głowa boli i jeszcze te malware....
Odpowiedz
#7
Przeskanuj system Malwarebytes Anti-Malware program za free, albo Eset Online skaner( wyszukuje infekcje oraz usuwa)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

link do skanera Esetu
Odpowiedz
#8
Malwares coś tam, nie zaistalowało mi się pisało błąd nr.5 , a eset-zobaczymy zaraz, coś mi blokuje skutecznie w systemie inst.wszystkich prg,skanujących wszelkiego rodzaju zaraze
Bazy sygnatur wir, nie pobierają mi się i nie uruchomie skanera online eset i innych....w takim razie czytam wasze porady i próbuje dalej....:Tongue
Odpowiedz
#9
Tu masz caly stosprogramow online:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Od symanteca

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Bitdefendera

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nasz rodzimy MKSWink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

TrendMicro

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mcafee
Odpowiedz
#10
Wg mnie najlepiej sciagnij:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


przeskanuj nim system i daj wyniki na forum.

Skaner Symanteca tylko wykrywa infekcje wiec lipa.. Co innego Antywirus Nortona, ktory leczy rowniez rejestr.
Odpowiedz
#11
daj loga z OTL log wklej na wklej.org
Wróciłem Smile
Odpowiedz
#12
A-squared-robił skan z 6h!!!!!! oczywiśćie i z tym programem miałam problem z pobraniem aktualizacji?
C:/ Program fiiles/Comodo/ BacKdoor.Win32.EggDro!IK i co z tym zrobić?
to znalazło-ogólnie to mam problem z przeglądarkami wł i wył się?
Odpowiedz
#13
elle32 napisał(a):C:/ Program fiiles/Comodo/ BacKdoor.Win32.EggDro!IK i co z tym zrobić?


Zignorować.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#14
Hm.....a dlaczego? to nic groźnego? nie rozumię?
Odpowiedz
#15
elle32 napisał(a):Hm.....a dlaczego? to nic groźnego? nie rozumię?


W Twoim przypadku A-Squared wykazał się bardzo poważnym fałszywym alarmem znajdując szkodnika w folderze Comodo. Jest to klasyczny fałszywy alarm.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#16
Jeżeli ESET Online Scanner nie pomógł, to spróbuj najlepszego do usuwania Dr.WEB CureIt!. Jeżeli wykryje, to na pewno wyleczy:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#17
Paablosss>Fałszywy alarm???- ale dokładniej ze mną trzeba łopatologicznie!!! Smile
To jak -jest ten szkodnik czy go nie ma? czyli pc-czysty-czy to tylko taka zmyła?
czy mogę usunąćz comodo (plik,dodatek) HopSurf-tam właśćiwie wskazywało tego Backdora-a????
Jurek-a ten Dr.Web też pewnie długgo skanuje( u mnie zawsze min 6-9h)???? czemu tak długo....
spadam c.d.jutroSmile
Odpowiedz
#18
Jak napisałem wyżej daj log z OTL ja go sprawdzę !
Wróciłem Smile
Odpowiedz
#19
A-Squared wykrył toolbara jako szkodliwy element. Można to rozumieć dwojako. Element sam w sobie szkodliwy nie jest, niemniej jednak jego obecność jest zbędna.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#20
elle32 napisał(a):Paablosss>Fałszywy alarm???- ale dokładniej ze mną trzeba łopatologicznie!!! Smile
To jak -jest ten szkodnik czy go nie ma? czyli pc-czysty-czy to tylko taka zmyła?
czy mogę usunąćz comodo (plik,dodatek) HopSurf-tam właśćiwie wskazywało tego Backdora-a????
Jurek-a ten Dr.Web też pewnie długgo skanuje( u mnie zawsze min 6-9h)???? czemu tak długo....
spadam c.d.jutroSmile


Przeczytaj cala pierwsza strone tego watku:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


i post Picasso (#3) z tego tematu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości