Ankieta:
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Sygate Personal Firewall 5.6
0%
0 0%
Jetico Personal Firewall 1.0.1.61
0%
0 0%
Kerio 2.1.5
0%
0 0%
Kerio 4.2.2
0%
0 0%
Online Armor Free 3.1.0.26 (win 2k)
0%
0 0%
Outpost Firewall Free 2009 6.5.1 (2725.10028)
0%
0 0%
Webroot Desktop Firewall 5.8.0.25
0%
0 0%
Netchina firewall
0%
0 0%
Comodo Firewall
0%
0 0%
Pc Tools
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Darmowe firewalle
#1
Przez dłuższy czas używałem Sunbelt personal firewall ale szukam ostatnio czegoś lepszego. Zrobiłem sobie spis firewalli (ankieta) ktore są interesujące, co o nich sądzicie? Podobno też jest dobry firewall Netchina ale nie bardzo wiem skąd ściągnąć i którą wersję.
Odpowiedz
#2
poszukaj jest wiele tematów na ten temat na naszym forum ale firewalle najlepsze to OA,Comodo,PC Tools,Outpost free
Odpowiedz
#3
Chciałbym sie tylko dowiedzieć ktory z tych jest wg Was najlepszy Wink
Odpowiedz
#4
według testów ostatnich to PC Tools ale według naszych testów to OA.Outpost,Comodo musisz wybrać sam bo każdy lubi co innego.Szukasz firewalla który nie jest upierdliwy to PC Tools
Odpowiedz
#5
PC tools Firewall Grin
Odpowiedz
#6
Comodo nie ma.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#7
OA 3.5Smile
Odpowiedz
#8
Dajcie Comodo do ankiety to zaglosuje. Inaczej to nie ma demo.. coś tam.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#9
Właśnie... w ankiecie brakuje comodo!
Odpowiedz
#10
Proszę bardzo już zmienione :-)
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#11
No to ja chyba nie muszę mówić na co zagłosowałem Grin
Mam gdzieś to co ostatnio się pisało na temat polityki tej firmy.
Odpowiedz
#12
lukasamd napisał(a):No to ja chyba nie muszę mówić na co zagłosowałem Grin
Mam gdzieś to co ostatnio się pisało na temat polityki tej firmy.


Nawet jak nie napisałeś, to i tak każdy może się dowiedzieć na kogo kto głosował.

Oto jeden z wyborców -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#13
Nie używam aktualnie żadnego z w/w firewalli.

W ankiecie brakuje PC Toolsa, zapory Windows, GeSWalla Freeware oraz opcji inny i nie używam.

Polecam zdecydowanie dwa firewalle z HIPS: GeSWall lub Online Armor Free.
Odpowiedz
#14
GesWall to nie jest typowy firewall więc jego nieobecność w ankiecie usprawiedliwiona.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#15
Cytat: Comodo nie ma.

Nie brałem pod uwagę tego programu więc celowo nie dałem go na listę. Gdyby wszystkie dać to nie wystarczyło by miejsca. Comodo ma dziwną politykę, PCTools kiedyś był u mnie jakiś problematyczny.

Privatefirewall to podobno prawie to samo co Webroot a ten pierwszy to oryginał z tego co teraz czytam. Dziwna sprawa.
Odpowiedz
#16
Private Firewall w teście matousec''a osiągnął przyzwoity wynik, w postaci 88%.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#17
Jurek napisał(a):Nie używam aktualnie żadnego z w/w firewalli.

W ankiecie brakuje PC Toolsa, zapory Windows, GeSWalla Freeware oraz opcji inny i nie używam.


Więc przeczytaj jeszcze raz jakie było pytanie w ankiecie.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#18
Plati napisał(a):
Jurek napisał(a):Nie używam aktualnie żadnego z w/w firewalli.

W ankiecie brakuje PC Toolsa, zapory Windows, GeSWalla Freeware oraz opcji inny i nie używam.


Więc przeczytaj jeszcze raz jakie było pytanie w ankiecie.


Słuszna uwaga!
Online Armor Free jest najlepsza z w/w ale bardziej polecam GeSWall Freeware, ponieważ nie trzeba klikać zezwól, blokuj a zabezpieczenie jest znakomite.
Odpowiedz
#19
PrivateFirewall jest OK...miałem jakiś czas (do momentu, kiedy nie dostałem licencji na OA) i byłem zadowolony. Nie widzę tu w ankiecie również dwóch innych zapór bardzo skutecznych, które nie posiadają HIPSa - NetVeda Safety.Net i Filscelab, a to zapory które mają dużo wyższe noty na niektórych portalach od choćby Comodo, PCTools i OA. Ale pewnie nie chodzi o rozwiązanie z osobną zaporą i modułem HIPS Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#20
Jurek napisał(a):
Plati napisał(a):
Jurek napisał(a):Nie używam aktualnie żadnego z w/w firewalli.

W ankiecie brakuje PC Toolsa, zapory Windows, GeSWalla Freeware oraz opcji inny i nie używam.


Więc przeczytaj jeszcze raz jakie było pytanie w ankiecie.


Słuszna uwaga!
Online Armor Free jest najlepsza z w/w ale bardziej polecam GeSWall Freeware, ponieważ nie trzeba klikać zezwól, blokuj a zabezpieczenie jest znakomite.


W ankiecie zadane bylo inne pytanie. Jak widać z czytaniem również masz problemy Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości