Co sądzicie o ArcaVir?
#1
Właśnie co sądzicie o ArcaVIr ? jest on u nas w szkoleaktywny tylko monitor reszta wyłączona z względu na blokowanie stron na innych kompach w szkole podłączałem pamięć przenośna i u mnie w domu avira i KIS nie wykrywały wirusów może nasz polski produkt nie jest taki zły ? Z koro u nas w szkole każdy ma dostęp do serwera i wchodzi na różne stronki. Pozdrawiam i życzę Miłego Dnia Tongue
Wróciłem Smile
Odpowiedz
#2
Jest to najlepszy polski antywirus, polski orzełGrinGrinGrin
Odpowiedz
#3
orła cień
Odpowiedz
#4
ahaczekam na dalsze opinie Smile
Wróciłem Smile
Odpowiedz
#5
asg napisał(a):orła cień


Z naciskiem na cień Grin
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#6
W krótkim skrócie. Do dupy, wiesza się, muli, nie wszystko działa, lubi się wywalić, doprowadza Vistę do BSODÓW.. To tak w skrócie Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#7
Ja uzywalem wersji 2010 beta oraz ArcaMicroScan. Skaner na żądanie posiada slaba wykrywalnosc, a wersja beta 2010 troche lepsza wykrywalnosc od wersji 2009 dzieki zaawansowanej heurystyce oraz mniejsze zapotrzebowanie na Ram. U mnie przy 3Gb ram nie
zwalniala kompa.

Nie polecalbym jej nikomuSmile
Odpowiedz
#8
na wersje 2010 nie ma co pisać bo oficjalnie jej nie a co do poprzednich wersji to wykrywa dość dobrze ale stare virusy a nowsze to bardzo słabo.A dodając że muli i wygląd też nie zbytnio to nie polecam
Odpowiedz
#9
Pablosss napisał(a):
asg napisał(a):orła cień


Z naciskiem na cień Grin


hahahahahaa dobreGrin Tak na serio nie oplaca sie go instalowac jesli skutecznosc waha sie na okolo 88% w dodatku jest platny. Avast, Avira free, nawet AVG sa znacznie skuteczniejsze i darmoweWink
Odpowiedz
#10
Temat ArcaVira był wielokrotnie poruszany już na naszym forum. Po co do tego kolejny raz wracać?
Odpowiedz
#11
najlepszy polski antywirus zaraz po hakerzyNET
Odpowiedz
#12
Najlepszy polski antywirus, jednakże jeden z najgorszych na świecie. I to jeszcze platny.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#13
Najlepszy polski AV. Po (kłótliwym) rozwodzie z firmą MKS również jedyny pozostawiający nadzieję na rozwój polskiej myśli w tej dziedzinie. Na kilkadziesiąt produktów klasyfikowanych w testach plasuje się w połowie stawki.
test w instalkach:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

wyniki testu na virus.gr, cytowane przez Zorda:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

PCSL Total Protection Testing Report (2009 May Report)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Obecnie firma udostępniła do testowania wersję 2010 beta -> filmik:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jako ciekawostkę traktuje fakt reklamowania się na stronie vb100 z produktem

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

czyli ArcaVir na pendrivie (jak to spolszczyć? pendrajwie?), choć nie znalazłem na www jak to ewentualnie kupić.
Osobiście trzymam za tą firmę kciuki i kibicuję.
Odpowiedz
#14
Nawet telekomuna się pokopowała i teraz dorzucają Mcafee zamiast ArcaVir.

Miałem kiedyś krótko z przerwami co jakiś czas ArcaVir 2006/2007/2008. Wolny program od wersji bodajrze 2007 napisany w .NET. Wpuszcza mnóstwo trojanów. Jak jeszcze uruchomisz jakiegoś niewykrywalnego sprytnego trojanka to dopiero jest maglownica w systemie. Kłopot w samym odinstalowaniu tego progsa. Zresztą ostatnie testy to tylko 86% wykrywalności mówi samo za siebie.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#15
Podobno da się go dziabnąć przez TaskManagera. Albo MKS?
Odpowiedz
#16
adam_993 napisał(a):Podobno da się go dziabnąć przez TaskManagera. Albo MKS?

że co?
Odpowiedz
#17
Wyłączyć jego procesy przez Menedżera Zadań Windows.
Odpowiedz
#18
ale co mks, że też?

przy okazji: ostatnia aktualizacja MKS - 05.10.2009r16:16, a mamy 7, no prawie 8.10.2009
Odpowiedz
#19
MKS lub Arcavir, ale chyba MKS. No nie wiem, gdzies na dp.pl był taki komentarz.
Odpowiedz
#20
adam_993 napisał(a):MKS lub Arcavir, ale chyba MKS. No nie wiem, gdzies na dp.pl był taki komentarz.


he he - nie samochody tylko rowery, nie w Krakowie tylko we Lwowie, nie rozdają tylko kradną Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości