Czy OnlineArmor_Setup_Free może być zainstalowany razem z Ge
#1
Tak jak w temacieSmile
Odpowiedz
#2
oczywiscie ze moze ale za duzo zabezpieczen to tez nie zdroro spokojnie ci wystarczy AV + FW
Odpowiedz
#3
Weź trusted i powinno działać.
Odpowiedz
#4
Dzięki za odpowiedź ale chyba jednak nie będę przesadzać. Zostawię tak jak jest. Co myślicie o zaporze MS w XP?
Odpowiedz
#5
do niczego, zainstaluj: PC Tools Firewall, Comodo, Outpost free lub Online Armor Free, w kolejnosci od najlepszego do najslabszego ( z najlepszych ) Grin wszystkie sa darmowe
Odpowiedz
#6
Online Armor Free jest lepszy od geswall''a?
Odpowiedz
#7
Zależy w jakiej kwestii. Firewall na pewno OA, HIPS zależy od przyzwyczajeń.
Odpowiedz
#8
Online Armor Free też ma HIPS?
Odpowiedz
#9
Prosty HIPS ma.
Odpowiedz
#10
Aha. Chyba jednak nie będę nic zmieniał.
Dzięki za pomoc.
Odpowiedz
#11
Blade napisał(a):Online Armor Free też ma HIPS?


Online Armor Free posiada zdecydowanie najskuteczniejszy HIPS z wszystkich darmowych firewalli. Jednak klasyczne monitory systemu, są w większym lub mniejszym stopniu bardzo upierdliwe a swoją skuteczność uzależniają od właściwej decyzji użytkownika. Dlatego wygodniejszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem jest właściwie skonfigurowany GeSWall w połączeniu z antywirusem i firewallem np. Online Armor z wyłączonym hipsem. Można też skonfigurować GW jako firewall i wtedy nie trzeba instalować dodatkowo zapory sieciowej.
Odpowiedz
#12
Jeśli piszesz Jurku takie rewelacje to należało by podać jakieś źródło potwierdzające te informacje. Inaczej ktoś może napisać, że według strony "Cuda z deski" najlepszy HIPS posiada Norman Security Suite 7.10. Tak samo moge powiedziec ze GeSWall to gow** i wpuscilo mi milion wirusow, nie podalem zrodla wiec jest twoje slowo przeciwko mojemu. Jesli wychodzisz z jakims porownaniem to podawaj zrodla tych testow. Aha i nadal czekam na te grozne wirusy ktore wpuszcza Pc tools a nie wpuszcza OA Grin
Odpowiedz
#13
czullo napisał(a):Jeśli piszesz Jurku takie rewelacje to należało by podać jakieś źródło potwierdzające te informacje. Inaczej ktoś może napisać, że według strony "Cuda z deski" najlepszy HIPS posiada Norman Security Suite 7.10. Tak samo moge powiedziec ze GeSWall to gow** i wpuscilo mi milion wirusow, nie podalem zrodla wiec jest twoje slowo przeciwko mojemu. Jesli wychodzisz z jakims porownaniem to podawaj zrodla tych testow. Aha i nadal czekam na te grozne wirusy ktore wpuszcza Pc tools a nie wpuszcza OA Grin


Każdy z userów może pobrać dowolne wirusy i przetestować HIPS OA Free. W przeciwieństwie do pozostałych jest najskuteczniejszy.
Nie traktuj testu Matouseca jako jedynego wykładnika wartości firewalli z HIPS. To tylko jeden test, oderwany całkowicie od rzeczywistości.
Odpowiedz
#14
No ale podasz w końcu źródło mówiące ze OA Free jest "najskuteczniejszy"? czy tylko twoje "widzi mi się". Wybacz ale matousec jest bardziej wiarygodnym źródłem porównania HIPS niż firma testująca "Jurek". Ten test jest oderwany od rzeczywistości, bo ? argumenty ? Podejmij sie Jurku wyzwania skoro jesteś taki pewien i udowodnij ze OA Free pokona PC Tools Firewall, najlepiej z jakimś linkiem do wirusa i screenem w którym OA go łapie a ja wykonam ten sam test u siebie. Wtedy porównamy wyniki, i jeśli wynik będzie korzystny dla OA Free zamilknę na wieki w tej kwestii, w innym wypadku pod każdym twoim postem stwierdzającym wyższość OA od PC Toolsa będę konstruktywnie obalał twoje teorie Grin
Odpowiedz
#15
czullo napisał(a):No ale podasz w końcu źródło mówiące ze OA Free jest "najskuteczniejszy"? czy tylko twoje "widzi mi się". Wybacz ale matousec jest bardziej wiarygodnym źródłem porównania HIPS niż firma testująca "Jurek". Ten test jest oderwany od rzeczywistości, bo ? argumenty ? Podejmij sie Jurku wyzwania skoro jesteś taki pewien i udowodnij ze OA Free pokona PC Tools Firewall, najlepiej z jakimś linkiem do wirusa i screenem w którym OA go łapie a ja wykonam ten sam test u siebie. Wtedy porównamy wyniki, i jeśli wynik będzie korzystny dla OA Free zamilknę na wieki w tej kwestii, w innym wypadku pod każdym twoim postem stwierdzającym wyższość OA od PC Toolsa będę konstruktywnie obalał twoje teorie Grin


Chyba Czullo zbyt emocjonalnie podchodzisz do swojego nowego firewalla, którego od niedawna używasz.

Test Matouseca jest oderwany od rzeczywistości ponieważ nie używa wirusów tylko symulacji a kolega Jurek nie symuluje Grin

Nie kolekcjonuję screenów ale może kiedyś zainstaluję PC Toolsa i pokaże Ci, że jest stosunkowo słaby. Teraz mi się nie chce niczego zmieniać i instalować.
Odpowiedz
#16
Jurek napisał(a):a kolega Jurek nie symuluje Grin


Jurek nie symuluje, ale kłamie.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#17
Plati napisał(a):
Jurek napisał(a):a kolega Jurek nie symuluje Grin


Jurek nie symuluje, ale kłamie.


To się nazywa oszczerstwo ale po tobie można się wszystkiego spodziewać i nie jest to raczej efekt złej woli ale zwykłej głupoty.
Odpowiedz
#18
Jurek napisał(a):Chyba Czullo zbyt emocjonalnie podchodzisz do swojego nowego firewalla, którego od niedawna używasz.

Test Matouseca jest oderwany od rzeczywistości ponieważ nie używa wirusów tylko symulacji a kolega Jurek nie symuluje Grin

Nie kolekcjonuję screenów ale może kiedyś zainstaluję PC Toolsa i pokaże Ci, że jest stosunkowo słaby. Teraz mi się nie chce niczego zmieniać i instalować.


Mialem zainstalowanego dzis OA jak i PC tools przetestowalem sporo wirusow zarowno ze strony mbam jak i forum konnekta i jakos na zadnym sie nie wylozyl PC tools, wiec moze wkoncu pokazesz mi tego wirusa, bo inaczej stwierdzam ze najzwyczajniej w swiecie klamiesz Grin

Tekst roku "matousec symuluje, Jurek testuje", alleluja i do przodu Grin retoryka rodem z pisu Grin wszyscy klamia oprocz nas Grin

Jurku apeluje, wzywam, zaklinam pokaz jak PC Tools jest slaby !!! aj czekam byle nie do 2012 roku Grin
Odpowiedz
#19
Jurek napisał(a):
Plati napisał(a):
Jurek napisał(a):a kolega Jurek nie symuluje Grin


Jurek nie symuluje, ale kłamie.


To się nazywa oszczerstwo ale po tobie można się wszystkiego spodziewać i nie jest to raczej efekt złej woli ale zwykłej głupoty.


To udowodnij coś, a nie wypisuj pierdoły w każdym temacie. Wypisywać bzdury to potrafisz, gorzej z inteligencją Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#20
czullo napisał(a):
Jurek napisał(a):Chyba Czullo zbyt emocjonalnie podchodzisz do swojego nowego firewalla, którego od niedawna używasz.

Test Matouseca jest oderwany od rzeczywistości ponieważ nie używa wirusów tylko symulacji a kolega Jurek nie symuluje Grin

Nie kolekcjonuję screenów ale może kiedyś zainstaluję PC Toolsa i pokaże Ci, że jest stosunkowo słaby. Teraz mi się nie chce niczego zmieniać i instalować.


Mialem zainstalowanego dzis OA jak i PC tools przetestowalem sporo wirusow zarowno ze strony mbam jak i forum konnekta i jakos na zadnym sie nie wylozyl PC tools, wiec moze wkoncu pokazesz mi tego wirusa, bo inaczej stwierdzam ze najzwyczajniej w swiecie klamiesz Grin

Tekst roku "matousec symuluje, Jurek testuje", alleluja i do przodu Grin retoryka rodem z pisu Grin wszyscy klamia oprocz nas Grin

Jurku apeluje, wzywam, zaklinam pokaz jak PC Tools jest slaby !!! aj czekam byle nie do 2012 roku Grin


Jakoś nie widzę tych licznych screenów potwierdzającychrewelacyjną skuteczność PC Toolsa.
Piszesz, ze miałeś zainstalowanego dziś OA i PC Toolsa. Czyżbyś używał jednocześnie dwóch firewalli z HIPS?

Hipsa OA nie musisz testować, wystarczy, ze zapytasz kolegów z forum, którzy od dawna go już używają. Skuteczność w wersji Free jest taka sama jak w Pro.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości