Poszukuję programu do robienia snapshotów
#1
Tak jak w temacie szukam programu do backupu partycji ale nie zwykłych program lecz do tak zwanych snapshotów.Najlepiej jak by program był za Free i dość szybki
Odpowiedz
#2
Masz na mysli programy Instant System Recovery?
Jesli tak to darmowa alternatywa moze byc Comodo Time Machine, reszta to programy platne: Ayrecovery, RollbackRx, Eaz-Fix, FD-ISR...
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#3
tylko że te Comodo się nie instaluje bo piszę że mam podłączone jakieś urządzenie i przerywa instalację nawet nie wiem o co mu chodzi
Odpowiedz
#4
Dozamet1 napisał(a):tylko że te Comodo się nie instaluje bo piszę że mam podłączone jakieś urządzenie i przerywa instalację nawet nie wiem o co mu chodzi


Ja od C. niczego nie dotykam, wiec nie moge tutaj pomoc, najlepiej byloby gdybys zglosil ten blad na oficjalnym forum Comodo (z tego co pamietam, maja tam nawet dział dla Polaków)
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#5
wyskakuje to

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#6
Dozamet1 napisał(a):wyskakuje to

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Masz polaczonego pod USB jakiegos pendrive''a lub dysk?
Po wyjeciu go z USB i wykonaniu restartu, nadal wyskakuje ten blad przy probie instalacji?
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#7
jedynie co mam podpiętepod USB to myszka i klawiatura
a i Brothera
Odpowiedz
#8
Sprobuj odlaczyc drukarke i ponowic instalacje po restarcie komputera.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#9
niestety nic to nie dało
Odpowiedz
#10
Ten watek byl poruszany na forum comodo:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


W jednym przypadku problem ustapil po odlaczeniu drukarki, w przypadku osoby ktora zalozyla tamten temat (prawie miesiac temu), rozwiazania nie znaleziono... dziwny ten support Comodo.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#11
ja założyłem teraz temat na Comodo w dziale PL.Nawet po formacie nic nie pomogło jak robiłem jakis czas temu .Dziwne bo program zapowiadał się bardzo dobrze
miałem dziś Paragon System Backup 2010 ale wyleciał po po 1robił backup 1.5h a po 2raza po zrobieniu wywalił error i się wyłączył a po 3 ciągle chciał restartów
Odpowiedz
#12
Z tego co widziałem do robienia snapshotów służy też Paragon System Backup 2010 i tak się składa, że jest teraz na niego promocja jakaś, szczegóły w często cytowanym tu bloguSmile Ja bym bardziej zaufał Paragonowi niż Comodo, tym bardziej, że projekt Time Machine Comodo jest w fazie beta dopiero...
Odpowiedz
#13
testowałem dziś tego Paragon System Backup najpierw coś było że nie mam dysków i program coś tam sugerował żebym skorzystał z dysku usb 620 gb
doba pokombinowałam i wybrałem jakiś inny dysk do snapshotów a tu znowu zonk program stwierdził że potrzebuje ponad 300 gb wolnego miejsca więc je zwolniłem usuwając Paragona Tongue
Odpowiedz
#14
a czy ShadowProtect Desktop Edition nadaję się do tego czy nie?
Odpowiedz
#15
Dozamet1 napisał(a):a czy ShadowProtect Desktop Edition nadaję się do tego czy nie?


Raczej nie, to program do robienia backupow (pelnych i przyrostowych)
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#16
ciężko znaleść darmowy lub promocjęprogramu tego typu

aten program EASEUS Todo Backup Free Disk Imaging Software ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości