Usuwanie złośliwego oprogramowania
#1
Witam.Jestem nowym uzytkownikiem forum jak i programu antivir.Opisze teraz mój problem.Ostatnio zrobiłem skana dysku i mam 26 groźnycz obiektów jak je usunąć ?
Odpowiedz
#2
Jak nic nie szperałeś w ustawieniach, to po skanowaniu zagrożenia są umieszczane w kwarantannie.
Odpowiedz
#3
dopiero go zainstalowałem nic nie robiłem ale jeszcze sprawdze drugi raz czy coś zostało
Odpowiedz
#4
Wykrył je strażnik czy skaner?
Odpowiedz
#5
skaner
Odpowiedz
#6
To po zakończeniu skanowania skaner wyświetla wynik skanowania. Kliknięcie na przycisk repair all powoduje przeniesienie zarażonych plików do kwarantanny. Zobacz w kwarantannie czy są (Okno główne>Administration>Quarantine.
Odpowiedz
#7
ok zobaczę
ej gdzie ten przycisk repair all bo go nie widzę
Odpowiedz
#8
Załamka. Zeskanowałeś? Avira wykryła? Jak wykryła to wyświetliła podsumowanie. Kliknąłeś repair now i przeniosła do kwarantanny. Wirusy tam się znajdują.
Odpowiedz
#9
ok bo robie 2 skana bo pierwszy z niewiadomego powodu w 5 procencie zakończył działanie
jakiś error pewnie
nie wiem mam 29 zagrożeń i nic nie ma w kwarantannie anie żadnego przycisku nie ma
Odpowiedz
#10
michal2

Zapoznaj się z regulaminem działu i daj na forum log z

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

+

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#11
Log dałem w załączniku
Odpowiedz
#12
Czemu masz 2 aktywne programy antywirusowe?
Kod:
R3 - URLSearchHook: DefaultSearchHook Class - {C94E154B-1459-4A47-966B-4B843BEFC7DB} - C:\Program Files\AskSearch\bin\DefaultSearch.dll (file missing)
R3 - URLSearchHook: SrchHook Class - {F4F10C1D-87C7-404A-B4B3-000000000000} - C:\PROGRA~1\DAP\SBSearch.dll (file missing)
O8 - Extra context menu item: &Search - http://edits.mywebsearch.com/toolbaredits/menusearch.jhtml?p=GRfox000
O23 - Service: ASKUpgrade - Unknown owner - C:\Program Files\AskBarDis\bar\bin\ASKUpgrade.exe (file missing)

Do zafiksowania w HJT.
W Panelu Sterowania usuń zbędne toolbary (My Search bar)
Avira chyba usunęła wszystkie zagrożenia.
Odpowiedz
#13
ok dzieki za pomoc chyba juz nic nie mam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości