GData Internet Security 2010 w Komputer Świat
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Licencja na pół roku. Poważnie się zastanawiam czy nie zastąpić Aviry Premium na PC rodziców tym pakietem. Dla mnie już jest nieprzydatny bo mam Maca chociaż jak będę korzystał z Parallels to może się przydać.
Odpowiedz
#2
kurde przydałoby się ale nie mam jak kupić...
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#3
Co Ty Bierni86...siedzisz w więzieniuGrin!?

GD IS 2010...nie polecam...straszna kobyłaSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#4
Meir napisał(a):Co Ty Bierni86...siedzisz w więzieniuGrin!?


gorzej! - w NiemczechSmile
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#5
Ratatui napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Licencja na pół roku. Poważnie się zastanawiam czy nie zastąpić Aviry Premium na PC rodziców tym pakietem. Dla mnie już jest nieprzydatny bo mam Maca chociaż jak będę korzystał z Parallels to może się przydać.


GData to jeden z najskuteczniejszych AV ale jego wykrywalność jest mniej więcej na poziomie Aviry, która jednak jest znacznie lżejszym programem.
Do tego zainstalować GW w konfiguracji bezobsługowej, lub łatwy w użyciu i nieupierdliwy Comodo z D+.
Odpowiedz
#6
bierni86 napisał(a):
Meir napisał(a):Co Ty Bierni86...siedzisz w więzieniuGrin!?


gorzej! - w NiemczechSmile


Aaaa...to co innegoSmile...lubię zakupy w Niemieckich sklepachSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#7
Meir napisał(a):
bierni86 napisał(a):
Meir napisał(a):Co Ty Bierni86...siedzisz w więzieniuGrin!?


gorzej! - w NiemczechSmile


Aaaa...to co innegoSmile...lubię zakupy w Niemieckich sklepachSmile


a ja tam wolę promocje w Polskich gazetach Grin
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#8
Meir nie kazdy ma sklepy czy kioski w swojej miejscowosci. Wyslij bierniemu gazetke kurieremGrin Jutro dojdzieGrin BTW. Mozesz i mi wyslacdo zakladu psychiatrycznegoGrin
Odpowiedz
#9
Nie wal ściemki LikwidatoR...w psychiatryku siedzisz !?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#10
Tak wogóle G data to najskuteczniejszy AV , lepszy od AvirySmile Jurku
Meir napisał(a):Nie wal ściemki LikwidatoR...w psychiatryku siedzisz !?


Przeciez zartuje, rozbawila mnie Twoja wypowiedz, ze bierni w wiezieniu, wiec jak on w wiezieniu to ja w zakladzie dla oblakanych, czekam Meir na kuriera oby jutro sie zjawilGrin
Odpowiedz
#11
LikwidatoR napisał(a):Przeciez zartuje, rozbawila mnie Twoja wypowiedz, ze bierni w wiezeniu, wiec jak on w wiezieniu to ja w zakladzie dla oblakanym, czekam Meir na kuriera oby jutro sie zjawilGrin


super, to ja też czekam na paczkęSmile możesz podesłać też jakieś dobre pączki;D
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#12
Za taka kase opyla sie G data na pol roku kusi zakupic gazetke, tylko obawiam sie co z zasobami kompa czy nie zamuli mi kompa hmm
Odpowiedz
#13
Szkoda, ze nie mozna wyprobowac najnowszej wersji. Moze i ma mniejsze zapotrzebowanie na RAM. Jednak zwalnia przegladanie stron.
To oczywiste.

Nie oszukujmy sie wykrywalnosc ma dobra. Jest jeden szkopuł. Uzaleznienie od dwoch silnikow: Avasta i BitDefendera nie pozwala rozwinac GDATA pełni skrzydel jesli chodzi o szybkosc reagowania na najnowsze zagrozenia.
Odpowiedz
#14
ELWIS1 napisał(a):[...]
Nie oszukujmy sie wykrywalnosc ma dobra. Jest jeden szkopuł. Uzaleznienie od dwoch silnikow: Avasta i BitDefendera nie pozwala rozwinac GDATA pełni skrzydel jesli chodzi o szybkosc reagowania na najnowsze zagrozenia.


"... mechanizm OutbreakShield, który umożliwia ochronę przed nowym wirusem już w ciągu kilku sekund od jego wykrycia"

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#15
Asg w wersji 2008 tez tak napisali i jakos nie zauwazylem by szybciej wykrywal te najnowsze zagrozenia od np. Aviry.

To jest po prostu marketing. Tak samo jak w innych reklamach. Wezmy pod uwage reklame GDATY:

Walory wyróżniające G DATA AntiVirus + Firewall:
prędkość działania
najlepsza ochrona przed wirusami, trojanami i hackerami
OutbreakShield – najszybsza reakcja na nowe zagrożenia pojawiające się w sieci
ochrona komunikatorów internetowych
firewall z autopilotem dla graczy online
minimalne obciążenie komputera
obsługa systemów Windows Vista (32-bit oraz 64-bit)

Klient patrzy w kategorii C.M.T.D (Co mi to da) czyli w tym wypadku "Najszybsze reakcje na nowe zagrozenia". Warto powiedziec tez o tym, ze nazwa "OutbreakShield" nie wziela sie znikąd. Specjalnie tak nazwali tą ich technologie, ktora wg mnie nie dziala, zeby zamydlic oczy klientom. Cos co nazywa sie profesjonalnie, cos czego nie znamy znaczenia musi byc dobre. Tak samo jest w reklamach np. o proszku
do prania"wzbogacony o najnowszą formułę Gold" ktos wie co to za formula i na czym polega? Nie mowia o tym co ona robi.

Nie mam nic do GDATY, bo kazda firma reklamuje w ten sposob swoje produkty. No.. prawie kazdaTongue ale jesli mowia, ze wykrywa najnowsze zagrozenia w ciagu kilku sekund. To niech to robi. Reklamy powinny byc zgodne z prawda. W innym wypadku sa niezgodne z prawem.
Odpowiedz
#16
OutbreakShield dotyczy zagrożeń rozprzestrzeniających się drogą meilową.
W pozostałych przypadkach jest różnie. Z moich obserwacji (co prawda od roku już tego nie śledzę): najdłużej czekałem 2 dni. Jest to dobry wynik - tak samo było z Kasperskim. Np. Sophos i Nod - 5 dni.
Odpowiedz
#17
No to przyznaje sie iż nie wiedzialem, ze OutbreakShield dotyczy tych zagrozen od maili.
Odpowiedz
#18
w tej chwili jakbym zmienił antywirusa to bym wybral gdata 2010
tylko musi spełniać takie wymaganie
-leciutka jak avira premium, chodzi o skanowania i tryb real time
poza tym jest bardzo dobra wiele testów wygrywa
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#19
gdzie w g dacie się sprawdza czas licencji bo szukam i szukam i znaleźć nie moge
Odpowiedz
#20
Akurat w wersji z KŚ przy każdym uruchomieniu pokazuje Ci ile jeszcze dni pozostało.
Ja nie polecam programu, okropnie zwalnia przeglądanie internetu (łącze MB/s).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości