Panda Internet Security 2010 za free przez 24 godziny
#1
22 października przez 24 godziny dostępna będzie do pobrania za free Panda Security 2010.
" October 22, 2009 is the magical 24 hour periodwhen ordinarily pricey things turn into free things. Well, Panda Security is now compatible with Windows 7, so why not pair the two? Register on this glorious day for ONE FREE YEAR of Panda Security’s anti-virus protection . Prevent viruses, malware, Trojans, worms, identity theft, online banking and other threats from infecting your PC. Internet Security is ultra light-weight because it’s using “cloud” technology so it won’t hinder your computer from operating as freely as it can. Because the only free thing we can think of that isn’t good is a computer virus."
Strona do pobrania

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
To jest Panda pod XP??Smile
Odpowiedz
#3
to są chyba jakieś jaja - promo jest bardzo długie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#4
To nie sa jaja. Po prostu Panda z okazji premiery Windows 7 wypusci w tym dniu promocje na roczna wersje swojego av.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#5
o nie doczytałem troche sorry
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#6
Szkoda,że to nie to forum...u nas nikt żadnej Pandy sobie nie zainstalujeSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#7
Jak to nie Grinja jutro zabieram sie za promo.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#8
Panda ma dobra wykrywalnosc. Pare dni temu ja zainstalowalem, ale komputer stawal deba przy skanowaniu. Dodam, ze dzialala na maxymalnych ustawieniach.
Odpowiedz
#9
ja zawsze muszę dłuzej czekać b Panda opóżnia start kompa
Odpowiedz
#10
Podchwycili pomysł Zone Alarm, który wprowadził taką promocje na swój firewall 14.10, wrzuciłbym link na forum, ale przeczytałem o tym 15.10 jak już było po całej akcji.
Odpowiedz
#11
ale Zone już rok temu miało taką promo i to z okazji urdzin
Odpowiedz
#12
Nie wiedziałem, trafiłem dopiero na tegoroczną, a raczej właściwie nie trafiłem na tylko po Smile
Odpowiedz
#13
jeśli ktoś chce to mogę do Zone dać mu key(jak znajdę Tongue)
Odpowiedz
#14
I teraz wszyscy się przerzucą na Pandę?Smile
Odpowiedz
#15
jak dają za darmo to trza brać Tongue
Odpowiedz
#16
No tak, ale była też ostatnio promocja roczna na Pc Tools Internet Security, który bije Pandę na łeb i szyję jako pakiet bezpieczeństwa: w zestawie świetny firewall,Spyware Doctor, Threatfire i jedynie trochę gorszy antywirus.
Odpowiedz
#17
Zwłaszcza, że od wersji 2010 dużo lepiej z nią Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#18
pod względem wykrywalności Pc Tools to jeden z najgorszych produktów Tongue
Odpowiedz
#19
Dostaliscie juz te klucze od PandySmileSmile Bo ja 10 min po rejestracji jeszcze ciszaSmile
Odpowiedz
#20
Nie mam, a rejestrowałem się koło 7 Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości