KIS na rok za free
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


wszystko jasne - Offer is valid only for attendees and hosts of Windows 7 launch parties. sorry, dopiero doczytałem.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#2
U mnie to samo...dajcie Chłopcy jakiś pomysłSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#3
@Bierni86 a mieszkasz obecnie w USA i byłeś gospodarzem przyjęcia z okazji wydania Windows 7?Smile
Odpowiedz
#4
ignatiusdorn napisał(a):@Bierni86 a mieszkasz obecnie w USA i byłeś gospodarzem przyjęcia z okazji wydania Windows 7?Smile


no właśnie dopisałem przed chwilką, że przepraszam ale NIE DOCZYTAŁEM.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#5
Grin...nie można Wam ślepo ufaćGrin,trzeba wszystko czytaćSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#6
Meir, niestety nic już się nie da zrobićSmile Kaspersky odpowiednio wcześniej zbierał emaile od osób, które organizowały takie party i ma je wszystkie w bazie danychSmile Możesz jedynie namierzyć organizatora takiej imprezki i może pójdzie na jakąś wymianę, jeśli możesz wymienić się czymś równie atrakcyjnymWink
Odpowiedz
#7
ignatiusdorn napisał(a):Meir, niestety nic już się nie da zrobićSmile Kaspersky odpowiednio wcześniej zbierał emaile od osób, które organizowały takie party i ma je wszystkie w bazie danychSmile Możesz jedynie namierzyć organizatora takiej imprezki i może pójdzie na jakąś wymianę, jeśli możesz wymienić się czymś równie atrakcyjnymWink


może pleci na pandę, mogę ewentualnie załatwić Gdata IS na 6 miechówSmile - nie ma co jestem wpływowym gościem
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#8
@bierni86, pod warunkiem, że ci prześlą ten kod do Pandy...Smile Z tego co widziałem, to umożliwiają rejestrację wszystkim a to dość dziwne, więc selekcja nastąpi zapewne późniejSmile
Odpowiedz
#9
Moze Ci co wczesniej sie zarejestruja dostana keya, tak sprawiedliwie. Kto szybszy, sprytniejszy powinien dostac keyaGrin
Odpowiedz
#10
kurde działa!!!!
wystarczy mieć meila (Host Email) i tłuczecie licencje na meile

natłukłem 7 kluczy na rok
po tym już nie działa

We''re sorry, all of the keys for your party have been used up
Odpowiedz
#11
Lunaticdreams...7 kluczy? To chyba natłukłeś na 7 latSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#12
Meir napisał(a):Lunaticdreams...7 kluczy? To chyba natłukłeś na 7 latSmile


nie wiem jak one są liczone czy od daty dostarczenia czy od momentu uruchomienia klucza pod kisem jeśli to drugie to mogę jeden odstąpić zostanie mi kluczy na 6 lat,dostałem Pw na forum raymonda z host meilem Grini wykorzystałem wszystkie jakie przysługiwały nna ten meil
Odpowiedz
#13
ignatiusdorn napisał(a):Meir, niestety nic już się nie da zrobićSmile Kaspersky odpowiednio wcześniej zbierał emaile od osób, które organizowały takie party i ma je wszystkie w bazie danychSmile Możesz jedynie namierzyć organizatora takiej imprezki i może pójdzie na jakąś wymianę, jeśli możesz wymienić się czymś równie atrakcyjnymWink

Znam kilka takich osob, jedna z nich probowala nawet sprzedac wersje Win 7 Ultimate Signature Edition, bo swoja wersje ma z TechNet''u.

lunaticdreams napisał(a):
Meir napisał(a):Lunaticdreams...7 kluczy? To chyba natłukłeś na 7 latSmile


nie wiem jak one są liczone czy od daty dostarczenia czy od momentu uruchomienia klucza pod kisem jeśli to drugie to mogę jeden odstąpić zostanie mi kluczy na 6 lat,dostałem Pw na forum raymonda z host meilem Grini wykorzystałem wszystkie jakie przysługiwały nna ten meil

Cos Ty taki pazerny? Przez Ciebie pewnie teraz osoba ktora podala Ci maila, zadnej licencji nie dostanie.
No chyba ze powiedziala ze all licencje sa dla Ciebie, wtedy OK.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#14
Lunaticdreams zrób jakiś konkurs na swoim blogu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nagrodą będzie roczny kluczyk do KIS-aGrinGrinGrin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#15
Meir napisał(a):Lunaticdreams zrób jakiś konkurs na swoim blogu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nagrodą będzie roczny kluczyk do KIS-aGrinGrinGrin


GrinGrinGrinGrin własnie po to mi tyle kluczy,zostało mi 6 bo jeden oddałemjednemu z forumowiczów
Odpowiedz
#16
a co trzeba wpisać w HOST?
Odpowiedz
#17
e-mailgoscia który brał udział w imprezie launch party win 7,oczywiście takiego który zarejestrował sięw bazie MS wcześniej
Odpowiedz
#18
a to nie znam takiego a masz może ty?
Odpowiedz
#19
moj się już skończył
Odpowiedz
#20
fajne promo ale szukałem i nic nie znalazłem a KIS na rok piechota nie chodzi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości