pomijanie wirusów przez anty-wirusy
#1
natknąłem się na statystykę pomijanych wirusów przez programy anty wirusowe
prowadzoną przez Prevx -najwięcej wirusów pomijaz podanych Avast.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wróciłem Smile
Odpowiedz
#2
Ciekawe, ile oni pomijajaSmile
Odpowiedz
#3
Właśnie LikwidatoR...bardzo cenna uwagaSmile...dlaczego nie ma Prevx-a ?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#4
natarcie napisał(a):natknąłem się na statystykę pomijanych wirusów przez programy anty wirusowe
prowadzoną przez Prevx -najwięcej wirusów pomijaz podanych Avast.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Z tego co widzę, to najwięcej pominą NOD32, potem Avast i Norton.
Najskuteczniejszym antywirusem wg. tego testu jest CA, po nim Webroot i Panda. Grin
Zapewne w teście nie uwzględniono ochrony proaktywnej.
Odpowiedz
#5
kiedyś jak pamiętam było jeszcze na ilu komputerach działa program antyvirusowy
bo np taki CA jest mało popularny działa na małej liczbie komputerów więc pominął mało
avast jest bardzo popularny działa na bardzo dużej liczbie komputerów to wiadomo że pominął więcej
Odpowiedz
#6
tak pewnie, chyba zmienię zabezpieczenieSmile
właśnie wykupiłem roczną kolejna lickę na avira premium
kasperky też po dupie dostał wygrał CA i Panda, cos im się chyba pomyliło, policzyli wszystkie FP pewnie w zestawieniu
swoja droga Prevx nie jest w cale taki zły
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#7
Ładnie Avast, Symantec, Nod, Avira najbardziej w dupe dostaliSmile
Nie bede wspominal o AVg bo on prawie w kazdym tescie nisko stoi. Mcaffe i Kasper tez w dupe dostali, ale nie tak jak reszta renomowanych firm ida łeb w łeb w tym tescieSmile
Odpowiedz
#8
LikwidatoR napisał(a):Ładnie Avast, Symantec, Nod, Avira najbardziej w dupe dostaliSmile


Nie wiele wiemy na temat tego testu a poza tym trzeba uwzględnić ochronę proaktywną Noda i Nortona.
Odpowiedz
#9
avira bardzo dobrze że dostałaSmile
będę jej dalej używał, przynajmniej producent weźmie sobie do serca tę druzgocącą porażke i poprawi szybko swój produkt w przeciwieństwie do konkurencji, która się zachłyśnie wygraną i spocznie na laurachSmile jak zwykleSmile
Smile
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#10
A masz taka pewnosc, ze wezmie sobie to do serca??Smile
Odpowiedz
#11
test jest bez sensu bo użytkowników CA czy Webroota mogło być kilkudziesięciu a Nortona kilka tysiecy
Odpowiedz
#12
pewnie że tak
zord napisał(a):test jest bez sensu bo użytkowników CA czy Webroota mogło być kilkudziesięciu a Nortona kilka tysiecy


bardzo dobre spostrzeżenie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#13
Ca malo uzywa tak samo webrota zord ma racje. Aviry uzywa ze 100 mln osob, kaspra 250 mln Nortona tez bardzo duzo. Jest niesamowity przelicznik w uzytkownikach.
Odpowiedz
#14
Przecież o tym piszą:
You should expect to see a higher number against the more popular security vendors because we see more of these users and consequently a higher number of malware infections.
Odpowiedz
#15
polak900 napisał(a):avira bardzo dobrze że dostałaSmile
będę jej dalej używał, przynajmniej producent weźmie sobie do serca tę druzgocącą porażke i poprawi szybko swój produkt w przeciwieństwie do konkurencji, która się zachłyśnie wygraną i spocznie na laurachSmile jak zwykleSmile
Smile


Wątpię aby programiści Aviry brali pod uwagę takie wątpliwej klasy testy Smile
Odpowiedz
#16
ja też wątpię
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#17
Cytat: Nie wiele wiemy na temat tego testu a poza tym trzeba uwzględnić ochronę proaktywną Noda i Nortona.

Ochrona proaktywna czyli....host protection,różne nazwy,ta sama zasada.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości