ArcaVir 2010 Final:)
#1
No to mamy Final naszego polskiego AV oznaczony numerem 2010. Wiecej info o produkcie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Btw. Szybko z wersji Beta zrobili Final. Długo beta testy nie trwałySmile
Odpowiedz
#2
bo to Polska WinkGrin
Odpowiedz
#3
Byc mozeszybko bledy wylapali bo ich malo bylo lub tez zrobili to po lebkach byle szybciej wydac Av a pozniej jak w przypadku Kaspra robic coraz nowsze buildy z poprawkamiSmile
Odpowiedz
#4
Kurcze, a myślałem że będę pierwszy Grin Przy okazji odświeżyliśmy stronkę. Swoją drogą dzięki jeśli ktoś podsyłał nam uwagi.
Odpowiedz
#5
jeaaaaaaa najlepszy antywirCool

marek_arcabit mam pytanie: Czy wymieniliscie sie juz probkami wirusow z AVG, Symanteciem, Sophosem itp? Jesli tak czy tez wykrywalnosc w ArcaMicroScan podniosla sie?
Odpowiedz
#6
Trochę długa nazwa: arcavirodyskoratunkowiec
Odpowiedz
#7
Co do stronki to mi sie ta bardziej odswiezona podoba, wyglada jak nalezySmile
Odpowiedz
#8
strasznie drogi ten pakiet dla szkół
Odpowiedz
#9
ELWIS1 napisał(a):jeaaaaaaa najlepszy antywirCool

marek_arcabit mam pytanie: Czy wymieniliscie sie juz probkami wirusow z AVG, Symanteciem, Sophosem itp? Jesli tak czy tez wykrywalnosc w ArcaMicroScan podniosla sie?


To raczej proces niż jednorazowa wymiana i tak współpraca już trwa, wykrywalność wzrasta można porównać wyniki PC Security Labs z maja i lipca, następny wynik powinien być jeszcze lepszy.
Odpowiedz
#10
Dobrze że nie zrobiłem wam konkurencji.
Odpowiedz
#11
Dozamet1 napisał(a):strasznie drogi ten pakiet dla szkół


O a tu się nie zgodzę dla szkół licencja OPEN w porównaniu z innymi producentami jest baaaardzo niska (i serwery też bez ograniczeń).
Odpowiedz
#12
a na ile stanowisk?to jest?
Odpowiedz
#13
Dozamet1 napisał(a):a na ile stanowisk?to jest?


Jak wyżej czyli na wszystkie komputery w szkole Tongue
Odpowiedz
#14
Ale i tak w szkołach go nie aktualizują i wyłączają całkowicie.
Odpowiedz
#15
No to milo, ze juz wspolpraca trwa. Bede go obserwowal.
Odpowiedz
#16
Wyłączam komputer i lecę do domu jak macie jakieś pytania to w miare możliwości odpisze wieczorem, albo jutro Smile
Odpowiedz
#17

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nawet VirusWatcha maja . Zerzneli od KaspreskyegoSmile Na stronie z tego co wiem ma tylko Kasper, Nod, Norton, Norman wskaznik zagrozen i ktos moze jeszczeSmile
Odpowiedz
#18
Wow, nawet całkiem niezły. Ale VirusWatch od Kasperskiego to po prsotu przepych.
Odpowiedz
#19
Avira tez ma.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#20
tak sorra zapomnialem o niejSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości