Avast! 5 Beta Test PL
#1
Oto mój ósmy film na którym jest testowany Avast! 5 Beta - testowałem go ponieważ mateusXz prosił i tylko dlatego

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#2
no comments :d jak narazie to ja bede go z daleka omijal :d
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#3
Masakra(jak narazie)! ten AVASTSad
Odpowiedz
#4
DNO...przyznać się teraz Drogie Dzieci...kto tu tak zachwalał AvastaTongue?
A tak swoja drogą...mogliście kogoś wpuścić na niezłą minę gdyby was posłuchał i go zainstalowałSmile

A Eru jest Mistrzem ŚwiataGrin...cytuję:"No cóż Avast 5 jest dobry"Grin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#5
totalna porażka tego programu na razie w wersji beta
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#6
Meir napisał(a):DNO...przyznać się teraz Drogie Dzieci...kto tu tak zachwalał AvastaTongue?
A tak swoja drogą...mogliście kogoś wpuścić na niezłą minę gdyby was posłuchał i go zainstalowałSmile

A Eru jest Mistrzem ŚwiataGrin...cytuję:"No cóż Avast 5 jest dobry"Grin


"No cóż Avast 5 jest dobry, tylko muszą nad nim popracować ponieważ jest to beta" Wink
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#7
Wszystko świetnie tylko nijak nie mogę obejrzeć filmu...instaluję co chwilę od nowa flash playera i wciąż pusty ekran bez filmu. Może ktoś powie o co chodzi z tą "masakrą" w temacie avasta 5? Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#8
taaa dobry przepuścił 32 zagrożenia, a linków nie wykrywa, najsłabiej wypadłWink
Odpowiedz
#9
to Beta jest nic nie mówiąc.Ocenimy Final
Odpowiedz
#10
Do tych amatorskich testów trzeba podchodzić z dużą rezerwą z kilku względów.
Test jest przeprowadzony na znikomej ilości wirusów. Dla porównania w AV-C jest ich kilka milionów.
Nie wiemy do końca czy zostały one dobrane przypadkowo, czy też tendencyjnie, tym bardziej, że próbka nie jest stała we wszystkich testach. Można znaleźć kilka wirusów, które wykrywa antywirus A a nie wykrywa B i odwrotnie. Nic nie sugeruję, po prostu nie wiem.
Programy antywirusowe pracują na domyślnych ustawieniach co odgrywa dużą rolę, w przypadku niektórych AV a w przypadku innych jak np. Nortona żadnej. Ciekawe tylko dlaczego konfigurowane były firewalle w pakietach? Przecież przeciętny użytkownik także ich nie zmienia.
Fajnie, że Eru robi filmiki i testuje ale ja osobiście traktuje to bardziej jako zabawę i atrakcję, niż rzetelne testowanie, które pomaga ocenić iwybrać odpowiedni program.
Odpowiedz
#11
Jurek napisał(a):Do tych amatorskich testów trzeba podchodzić z dużą rezerwą z kilku względów.
Test jest przeprowadzony na znikomej ilości wirusów. Dla porównania w AV-C jest ich kilka milionów.
Nie wiemy do końca czy zostały one dobrane przypadkowo, czy też tendencyjnie, tym bardziej, że próbka nie jest stała we wszystkich testach. Można znaleźć kilka wirusów, które wykrywa antywirus A a nie wykrywa B i odwrotnie. Nic nie sugeruję, po prostu nie wiem.
Programy antywirusowe pracują na domyślnych ustawieniach co odgrywa dużą rolę, w przypadku niektórych AV a w przypadku innych jak np. Nortona żadnej. Ciekawe tylko dlaczego konfigurowane były firewalle w pakietach? Przecież przeciętny użytkownik także ich nie zmienia.
Fajnie, że Eru robi filmiki i testuje ale ja osobiście traktuje to bardziej jako zabawę i atrakcję, niż rzetelne testowanie, które pomaga ocenić iwybrać odpowiedni program.


Nie rozumiem o co ci kaman z firewall''em w ustawieniach nic nie zmieniałem nawet firewall''a Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#12
Eru napisał(a):Nie rozumiem o co ci kaman z firewall''em w ustawieniach nic nie zmieniałem nawet firewall''a Tongue


Wydawało mi się, że zmieniałeś przynajmniej w ESET SS, ale jeżeli nie to przepraszam i zwracam honor Smile

PS.
Nie pamiętam Eru, czy udostępniłeś nam linki do stron na których testowałeś. Była prośba nie tylko ode mnie.
Odpowiedz
#13
Ciekawe jak wypadnie Rising.
Odpowiedz
#14
Jurek napisał(a):Do tych amatorskich testów trzeba podchodzić z dużą rezerwą z kilku względów.
Test jest przeprowadzony na znikomej ilości wirusów. Dla porównania w AV-C jest ich kilka milionów.
Nie wiemy do końca czy zostały one dobrane przypadkowo, czy też tendencyjnie, tym bardziej, że próbka nie jest stała we wszystkich testach. Można znaleźć kilka wirusów, które wykrywa antywirus A a nie wykrywa B i odwrotnie. Nic nie sugeruję, po prostu nie wiem.
Programy antywirusowe pracują na domyślnych ustawieniach co odgrywa dużą rolę, w przypadku niektórych AV a w przypadku innych jak np. Nortona żadnej. Ciekawe tylko dlaczego konfigurowane były firewalle w pakietach? Przecież przeciętny użytkownik także ich nie zmienia.
Fajnie, że Eru robi filmiki i testuje ale ja osobiście traktuje to bardziej jako zabawę i atrakcję, niż rzetelne testowanie, które pomaga ocenić iwybrać odpowiedni program.


Amatorskie czy nie amatorskie testy ale ja i tak bym wolał nie mieć tych wirusów na kompie.
Odpowiedz
#15
kkkss napisał(a):
Jurek napisał(a):Do tych amatorskich testów trzeba podchodzić z dużą rezerwą z kilku względów.
Test jest przeprowadzony na znikomej ilości wirusów. Dla porównania w AV-C jest ich kilka milionów.
Nie wiemy do końca czy zostały one dobrane przypadkowo, czy też tendencyjnie, tym bardziej, że próbka nie jest stała we wszystkich testach. Można znaleźć kilka wirusów, które wykrywa antywirus A a nie wykrywa B i odwrotnie. Nic nie sugeruję, po prostu nie wiem.
Programy antywirusowe pracują na domyślnych ustawieniach co odgrywa dużą rolę, w przypadku niektórych AV a w przypadku innych jak np. Nortona żadnej. Ciekawe tylko dlaczego konfigurowane były firewalle w pakietach? Przecież przeciętny użytkownik także ich nie zmienia.
Fajnie, że Eru robi filmiki i testuje ale ja osobiście traktuje to bardziej jako zabawę i atrakcję, niż rzetelne testowanie, które pomaga ocenić iwybrać odpowiedni program.


Amatorskie czy nie amatorskie testy ale ja i tak bym wolał nie mieć tych wirusów na kompie.


Jeżeli będziesz opierał ochronę swojego komputera na programach antywirusowych, to wcześniej, czy później będziesz miał wirusy na dysku. W teście długoterminowym VB, najskuteczniejsza GData osiągnęła wykrywalność 94.7% a Avira i Kaspersky, nieco powyżej 92%. Pozostałe antywirusy poniżej 90%. Tak więc prawdopodobieństwo zainfekowania systemu bez dodatkowych lub innych programów zabezpieczających jest bardzo duże!
Z kolei w ostatnim teście AV-C przeprowadzonym na kilku milionach wirusów, Avast osiągnął 98%, Norton 98.4% wykrywalności a Kaspersky 94.7%. Jak to sie ma do testu Eru na kilku wirkach Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#16
Cytat: Tak więc prawdopodobieństwo zainfekowania systemu bez dodatkowych lub innych programów zabezpieczających jest bardzo duże!


Demagog. Pier**lisz.
Odpowiedz
#17
Cytat: Jeżeli będziesz opierał ochronę swojego komputera na programach antywirusowych, to wcześniej, czy później będziesz miał wirusy na dysku.

Z tym się jeszcze można zgodzić.

Cytat: Tak więc prawdopodobieństwo zainfekowania systemu bez dodatkowych lub innych programów zabezpieczających jest bardzo duże!

Ale to już przesada.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#18
Ratatui napisał(a):
Cytat: Tak więc prawdopodobieństwo zainfekowania systemu bez dodatkowych lub innych programów zabezpieczających jest bardzo duże!


Demagog. Pier**lisz.


Jeżeli uważasz, że chroniąc komputer tylko programem antywirusowym, prawdopodobieństwo zainfekowania systemu jest małe, to spróbuj to zaargumentować.
Oczywiście nie używanie komputera nie jest argumentem a więc, to ty jesteś naiwniakiem i pierd*lisz.
Odpowiedz
#19
Tradycyjnie Was poniosłoSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#20
Jurek napisał(a):
Ratatui napisał(a):
Cytat: Tak więc prawdopodobieństwo zainfekowania systemu bez dodatkowych lub innych programów zabezpieczających jest bardzo duże!


Demagog. Pier**lisz.


Jeżeli uważasz, że chroniąc komputer tylko programem antywirusowym, prawdopodobieństwo zainfekowania systemu jest małe, to spróbuj to zaargumentować.
Oczywiście nie używanie komputera nie jest argumentem a więc, to ty jesteś naiwniakiem i pierd*lisz.

Może i tak ale dużo zależy od tego gdzie się"szlajasz" po necie..........
ja od 2 laat na jednym z kompów mam zainstalowaną avirkę i jest czysto...........tylko avirkę...............plus hardening systemu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości