Jakich używacie monitorów?
#1
Chyba jeszcze o tym nie pisaliśmy.

Ja od kilku lat używam 22 calowy monitor CRT: Elsa Ecomo 22H99. Kupiłem go jako używany za kilkaset złotych w zaprzyjaźnionym sklepie komputerowym Smile

Opis:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Ja mam takiego

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
Hyundai 17 cali. Mam go od 6 lat. Zdazylem wymienic caly sprzet w kompie oprocz wlasnie monitoraSmileSmileSmile
Odpowiedz
#4
Ja mam takiego, tyle że wersja VP-PF a nie VP więc DFC mam 50000:1 Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#5
Ja mam takiego:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#6
Eru napisał(a):Ja mam takiego, tyle że wersja VP-PF a nie VP więc DFC mam 50000:1 Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



taki sam mam Tongue
Wróciłem Smile
Odpowiedz
#7
natarcie napisał(a):
Eru napisał(a):Ja mam takiego, tyle że wersja VP-PF a nie VP więc DFC mam 50000:1 Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



taki sam mam Tongue


To witaj w klubie Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#8
A to mój ChłopcySmile:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#9
A ja mam Dell.
Odpowiedz
#10
to mój stary ale jary monitor ma już ponad 4 lata i mam dobrą matrycę
PVA

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

WIN11
Ventura
Odpowiedz
#11
Samsung LCD
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#12
Czy tylko moja skromna osoba jako jedyna, używa monitora CRT na tym forum? Smile
Odpowiedz
#13
Nie bolą cię oczy Jurek od CRT? Mnie bolały po ok. 5h. Przy LCD nie bolą.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#14
ja mam CRT 17 mniejszy jeszcze. Ale Crt sa najlepsze do gier bo maja mniejsze opuznienia niz LCD sa proste. Jak mi sie spitoli Crt kupie na allegro nastepnego. Dlatego najlepsi gracze csa np cwicza na Crt maja swoje specjalne.Do filmow sa lepsze Lcd lepsze efekty, do gier multiplater strzelanek Crti gora, nie jeden pro gejmer sie tak wypowiadalWink
Odpowiedz
#15
Dobre monitory CRT są lepsze od popularnych LCD. Przegrywają jednak o wiele większymi gabarytami.
Odpowiedz
#16
Ale teraz są LCD z 2ms reakcja Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#17
Sam czuje roznice, na lcekach sa wieksze opuznienia, spowalniaja w stosunku do Crt na przykladzie csa czy Coda, trzeba dlugo pograc na Crt i na lcd by widziec roznice.
Odpowiedz
#18
Ja gralem dlugo na dwoch monitorach i nie widze roznicy w czasie reakcji. Chyba miałeś jakiegoś bubla tego LCD Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#19
ZIomek szkoda, ze nie zapisalem linka z wywiadu Luqa bylego gracza PGS i Meet YourMakers w csa mistrzowie swiata. Wypowiadal sie ze gral na wielu lanach na Lcdach roznych imprezach i Crt sa lepsze. Ja w csa gralem latami w ligach ESL, ClanBase i Gb z klanem wiec doswiadczenie w csa mam i czuje roznice, ale trzeba grac nalogowo. Kazdy profesionalny gracz co mial do czynienia z Lcdakmi na lanach w ktorych graliCWi na Crt powie Crt. Na tych grach co waznyjest aspekt reakcji monitora bardzo, tak samo opuznienia myszki( do tego s aprogramy co zmiejszaja ms ) Mowie Ci Plati teraz nie gramzrok w csa wyleczylem sie, brak czasu i checi, ale zdazylem grac pare lat na Crt i jakis czas na lcd i sa roznice. Nie wiem jakw innych gier , ale w typowa rozpieduche to Crt rzadzi. Do filmow Lcdki sa lepsze, lepiej wypasione nie ulega watpliwosci.
Odpowiedz
#20
ja nałogowo gram wyłącznie w fife i pes. W inne gry też gram ale to juz nie to samo Grin Lubię taktykę piłkarską i to dlatego.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości