czy naprawdę warto kupić win7 - zdecydujcie sami
#1
nie jestem fanatykiem wojen linux vs mac vs win, z resztą sam na co dzień używam między innymiwin7 w wersji pro itp. ale ten człowiek dość ciekawie przedstawia swój punkt widzenia Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#2
Fajny tekst. Ja póki co będę chyba tkwił na XP jakoś z przyzwyczajenia.
Odpowiedz
#3
dziwne zeby fanatyk linuxa kupil windowsa Grin
Odpowiedz
#4
dlatego mam OSX i windowsa 7
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#5
Dlatego dalej mam Windows Vista Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#6
hahaha tyle mam do powiedzenia mati, śmiechu warte są te twoje tłumaczenia i jeszcze mamę w to wmieszałeśSmile))))))
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#7
No dobra Grin To były moje machlojki GrinGrin

To był Seven Enterprise Grin Z wyłączoną jedną usługą GrinGrin
Ale jakoś po newse o odsiebie.com zdecydowałem wrócić do legalnego systemu, albo ubuntu Grin
Ale co ja poradzę na to, że chciałem mieć Sevena już Grin Ale nie mam na razie kasy na HP Grin A mama dostanie za 40zł uaktualnienie i będzie miała, a ja też chce !!! :p
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#8
Nie przemawiaja do mnie te argumenty Smile
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#9
A tam Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#10
przecież nie piracisz jest to legalna metoda
Odpowiedz
#11
Jak to legalna ? W końcu wyłączam Ochronę programów ? A jak przyjdzie kontrola - komp jest na firmę mamy, i zamiast jak na fakturze Visty będzie Seven, to wtedy co mi powiedzą ? Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#12
można wyłączać usługi jakie tylko się chce i jest to całkowicie legalne
a co do faktur firm itp to nie wiem jak to jest ale wszystko co nie jest zabronione jest dozwolone...
Odpowiedz
#13
na system operacyjny i komputer w firmie musisz miec specialny certyfikat, rozumiem instalowac cos na prywatnym kompie ale nie na firmowym Smile
Odpowiedz
#14
Jaki znowu certyfikat, w odpowiedzi, że komp jest na firmę, chodziło mi o to, że na firmę została wzięta faktura Grin
I nic więcej ;D
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#15
czullo napisał(a):dziwne zeby fanatyk linuxa kupil windowsa Grin


Torvalds sobie zrobił fotkę z punktem sprzedaży Windows 7 jako tło. Sam mówił że w domu ma zainstalowany Windows.
Odpowiedz
#16
mateusXz napisał(a):Jaki znowu certyfikat, w odpowiedzi, że komp jest na firmę, chodziło mi o to, że na firmę została wzięta faktura Grin
I nic więcej ;D


do uzytkowania w firmie sprzęt i oprogramowanie musi posiadać certyfikat CE
Odpowiedz
#17

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#18
No i co z tego, skoro to komp, który jest w domu i jakoś na laptopa kupionego do firmy z Vobis też nie ma certyikatu.
I po co niby firmietransportowej taki certyfikat.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#19
każdej firmie potrzebny certyfikat
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#20
mateusXz napisał(a):No i co z tego, skoro to komp, który jest w domu i jakoś na laptopa kupionego do firmy z Vobis też nie ma certyikatu.
I po co niby firmietransportowej taki certyfikat.


nie jestem prawnikiem wiec ci nie wytłumaczę, takie jest po prostu prawo. Możesz się spytać u radcy prawnego po co i dlaczego. Mowie ci jak jest. Faktura na firmę nie wystarczy podczas kontroli bo sprzęt i oprogramowanie jak wspomniałem musi mieć specjalny certyfikat do pracy w firmie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości