Koniec "Od siebie"?!
#1
Ponoć policja aresztowała twórcę strony i zabezpieczyła loginy użytkowników.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
w sumie masa lewych mp3 tam była
Odpowiedz
#3
Tam chyba nawet wyszukiwarka była.
Odpowiedz
#4
ja się nie logowałem
teraz kolej na chomika pewnie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#5
"Tam chyba nawet wyszukiwarka była","w sumie masa lewych mp3 tam była"GrinGrinGrin
Lunatic,Adam_993...cała Polska pobiera,pobierała i będzie pobierać z odsiebie.com...podobno tylko w niektórych psychiatrykach nie znają i nie korzystają ztej stronki...więc nie ośmieszajcie się.
Nikt nikogo nie zamknął ani niczego nie zabezpieczył...reorganizują się i przenoszą gdzieś serwerySmile

The PirateBay też oskarżyli,zamknęli,ukarali a jakoś stronka hulaSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#6
Meir napisał(a):"Tam chyba nawet wyszukiwarka była","w sumie masa lewych mp3 tam była"GrinGrinGrin
Lunatic,Adam_993...cała Polska pobiera,pobierała i będzie pobierać z odsiebie.com...podobno tylko w niektórych psychiatrykach nie znają i nie korzystają ztej stronki...więc nie ośmieszajcie się.
Nikt nikogo nie zamknął ani niczego nie zabezpieczył...reorganizują się i przenoszą gdzieś serwerySmile

The PirateBay też oskarżyli,zamknęli,ukarali a jakoś stronka hulaSmile


zobaczymy,zobaczymy.
tymczasem jest jak jest
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#7
Ustawa antypiracka we Francji pobudziła chyba inne kraje Smile
Długo nic się nie działo, a nagle policja weźmie się za zamykanie serwisów.
Wydaje mi się, że teraz przyjdzie pora na wrzuta.pl - tam jest dopiero ogrom nielegalnych mp3.
Odpowiedz
#8
szkoda, bo strona lajtowa byla, sampobieralem z niej MP3, posiadaladuzo zrodek, duzo wersji danej piosenki. Co na innych nie moglem znalesc mojego ulubionego kawalku , jak wbilem na odsiebie.com zawsze bylo to czego szukam, klapa innym slowem.
Odpowiedz
#9
Meir napisał(a):"Tam chyba nawet wyszukiwarka była","w sumie masa lewych mp3 tam była"GrinGrinGrin
Lunatic,Adam_993...cała Polska pobiera,pobierała i będzie pobierać z odsiebie.com...podobno tylko w niektórych psychiatrykach nie znają i nie korzystają ztej stronki...
Nikt nikogo nie zamknął ani niczego nie zabezpieczył...reorganizują się i przenoszą gdzieś serwerySmile

The PirateBay też oskarżyli,zamknęli,ukarali a jakoś stronka hulaSmile


GrinGrinGrinGrin:

Pewnie masz rację z tymi porządkami
Odpowiedz
#10
Ludzie przestańcie bzdurkać...co Wam policja zamknie? Myślcie trochę...czy ktoś kiedyś w internecie cokolwiek zlikwidował na stałe? Oj ludzie,ludzie...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#11
zlikwidować mogę tylko ja LikwidatoRGrin
Odpowiedz
#12
LikwidatoR napisał(a):zlikwidować mogę tylko ja LikwidatoRGrin

Nareszcie ktoś się sensownie odezwał w tym temacieGrin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#13
hehee. Mam nadzieję,że strona powróci, chodźbiorę do wiadomości opcje,że juz może jej nigdy nie byc, jak wiele likwidowanych stron z torentamiSmile
Odpowiedz
#14
Ale tam było spolszczenie do Outposta Free.
Odpowiedz
#15
adam_993 napisał(a):Ale tam było spolszczenie do Outposta Free.


Zgadza się:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wrzuć je Zordna mediafire.
Odpowiedz
#16
no to tak to wygląda:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A więcej tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

WIN11
Ventura
Odpowiedz
#17
Cóż tu można rzec? Może taki ciepły przekaz od polskiej młodzieży z LondynuSmile?:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#18
ciekawe ciekawe meir
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#19
Internet nie znosi próżni...pamiętacie zamkniętą 2 lata temu stronkę napisy.org? A macie teraz problemy z napisami? Nie...no to w czym problem? Nie ma odsiebie.com jest(będzie) co innegoSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#20
tak tylko jak zaczną zamykać ludzi i odcinać od netu to ta świadomość się będziemy zmieniać
ale do tego to jeszcze daleka woda
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości