Videoprojekt
#1
Panowie potrzebuję pilnie jakiś progamik, za pomocą którego, można wycinać z filmu sceny np. od 1:05 do 2:10 itp. może ktoś coś polecić?
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#2
Allok Video Splitter uzywam i nie narzekam.
Odpowiedz
#3
dziękówa Elwis.Smile zaraz spojrzę.

BTW. Panowie jeśli ktoś z was trzyma na dysku lub posiada linki do szczególnie brutalnych filmików to poproszę o kontakt - robię projekt odnośnie przemocy i potrzebuję czegoś naprawdę mocnego. Ja niestety wykorzystałem już wszystkie, które miałem i potrzebuję jeszcze kilka.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#4
Bierni86...proszę sprecyzować pytanie...filmików czy filmów?
Chodzi o np.drastyczne relacje z wojny w Iraku czy też o jakieś szczególnie brutalne filmy fabularne ?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#5
nie nie nic z tych rzeczy - chodzi mi np. o pobicia, drastyczne zabójstwa, znęcanie się nad kimś itp. wszystko najlepiej nagrane amatorską kamerą takie do 5,10 min. maksimum.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#6
Cholera...do takich "rzeczy" nie mam dostępu...za wrażliwy jestemSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#7
Ja polecił bym Ci TMPGEnc 4.0 XPress bardzo prosty w obsłudze i bardzo dobry. Jak chcesz to wyślę Ci na PW namiary na programikWink
Odpowiedz
#8

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

( uwaga mocne! )
SpyShelter Firewall, Sandboxie, 1Password, Keriver 1-Click Restore Pro, HitmanPro, SecurityKISS, Bitdefender TrafficLight, Adblock Plus, ScriptSafe, DISCONNECT
Odpowiedz
#9
Masz tu forum takie masa filmików o pobiciach,wojnach,chorobach,wypadkach naprawdę drastyczne foty i filmy

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości