Po aktualizacjach komp staje dęba
#1
Witam mam problem dotyczący aktualizacji windowsa,za każdym razem po instalacji aktualizacji komp staje dęba...........po prostu się uruchamia ale żużycie usługi services.exe pożera całą pamięć 1GB(cpu wacha się od 80 do 100),nie można nic zrobić na kompie

log z HJT jest czysty,brak malware na kompie(skanowane avirą,kasperskym,nodem,MBAM)

więć wyłączyłem aktualizacje

jedyne co pomaga mi przywrócić kompa to cofnięcie snapshotu(CTM)ale wtedy nie mam najnowszych aktualizacji.................system legalny win xp home
Odpowiedz
#2
Zajrzyj na tę druga stronę.
Odpowiedz
#3
GrinGrinGrin rozbawiłeś mnie Lunatic...wszyscy mamy legalne systemyGrin
Ja mam zawsze wyłączone aktualizacjeSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#4
Cytat: rozbawiłeś mnie Lunatic...wszyscy mamy legalne systemy

A co w tym smiesznego.To bardzo wazna informacja i nie dotyczy "lpiractwa" a mozliwosci zmian w systemie w zwiazku np. z n-litowaniem.
Odpowiedz
#5
Nie trybisz tego Zbycho ? Wybacz ale nie będę tłumaczył Ci żartuSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#6
Jaki żart,taki śmiech.
Odpowiedz
#7
Jak zawsze masz rację ZbychoSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#8
Ze zbychem się nie dyskutuję.

Szkoda że nie ma odezwy na moją prośbę.....
Odpowiedz
#9
Cytat: Jak zawsze masz rację Zbycho

A od kiedy jakas racja ma cokolwiek wspólnego z humorem.
Albo cos jest smieszne albo nie.
A co w twoim zdaniu było smiesznego.Gośc oczekuje pomocy a ty komentujesz jego post,zamiast mu jej spróbowac udzielić?
I to ma byc smieszne?
Odpowiedz
#10
Tak Zbycho...poziom Twojej megalomanii sięga niebios...jak się nakręcisz to chyba zapominasz datę urodzeniaSmile...jestem ostatnią osobą na tym Forum która z Tobą polemizuje...nie zniszcz tegoGrin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#11
lunaticdreams napisał(a):Witam mam problem dotyczący aktualizacji windowsa,za każdym razem po instalacji aktualizacji komp staje dęba...........po prostu się uruchamia ale żużycie usługi services.exe pożera całą pamięć 1GB(cpu wacha się od 80 do 100),nie można nic zrobić na kompie

log z HJT jest czysty,brak malware na kompie(skanowane avirą,kasperskym,nodem,MBAM)

więć wyłączyłem aktualizacje

jedyne co pomaga mi przywrócić kompa to cofnięcie snapshotu(CTM)ale wtedy nie mam najnowszych aktualizacji.................system legalny win xp home


Regularnie aktualizuję WinXP Pro SP3 i nie mam żadnych problemów.
Przeskanuj jeszcze kompa na wszelki wypadek a-squaredem Free a potem wyczyść rejestr Eusing Free Registry Cleanerem.
Odpowiedz
#12
czyściłem chyba 8 clenerami i dalej lipa
Odpowiedz
#13
Może format partycji i czysta instalacja systemu pomogą Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#14
Lunatic...Eru ma rację walnij sobie formata i po krzykuSmile...tylko się głośno nie chwal na Forum bo Zbycho się zdenerwujeGrin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#15
nie.............format to ostatecznośćjuż wolę jechać bez aktualizacji aniżeli mi
ałbym formatować się
Odpowiedz
#16
Tak ogólnie to SP3 albo SP2 masz zainstalowane ?
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#17
Sp3 i problem pojawił się raczej niedawno bo niemam3 aktualek zainstalowanych
Odpowiedz
#18
Cytat: .jestem ostatnią osobą na tym Forum która z Tobą polemizuje...nie zniszcz tego

Meir.Polemika wymaga konkretów a np w tym temacie ich w ogóle nie ma.
Więc po co czas marnować
Odpowiedz
#19
O widzisz Zbycho...i ta odpowiedź mi się podoba...pełna kulturka i bez złośliwości...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#20
Lunatic...pisałem ostatnio wątek o nie zamykaniu się systemu i o programie, który to wyleczył. Ten program to Dial-a-fix i jest w nim również moduł WU/WUAU (Windows Update/Windows Update: Automatic Update) do naprawy aktualizacji Windowsa.
Strona programu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości