Pctools Firewall plus
#1
Jest już nowa wersja tego programu, jak ktoś używa to może sobie pobrać przez aktualizacje programu
wersja programu: 6.0.84
zmian nie podano
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#2
What''s New in PCTFW v6.0.0.84:

* Some wireless (connectivity/compatibility) issues resolved
* Internal minor bug fixes
Odpowiedz
#3
czullo napisał(a):What''s New in PCTFW v6.0.0.84:

* Some wireless (connectivity/compatibility) issues resolved
* Internal minor bug fixes


dziękiza zmiany nie wiele ich, ale zawsze coś
u mnie ta zapora się bardzo dobrze sprawuje, domownicy zadowoleni, zawsze trochę lepiej chroni niż win7 FW
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#4
U mnie poprzednia wersja tej zapory po restarcie systemu nie pamiętała reguł programów. U was też tak jest?
Odpowiedz
#5
u mnie najnowsza wersja powoduje ze nie mam dostepu do internetu (clkowicie) po odinstalowaniu net zaczyna dzialac. Internet mam przez router podlaczony kablem ethernet do karsy siecowej
Odpowiedz
#6
u mnie wersja ostatnia jak i poprzednia działa bardzo dobrze na win 7
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#7
Witam,

zwracam sie z prosba o rade/y, mianowicie wyczyscilem dysk i zainstalowalem on nowa w2k3 z sp1.Na to sterowniki, safari kalendarzxp, cos do muzyki, totalcomandera i PC Toolsa.
Oto jak wyglada sprawa zajetoscie procesora po stracie komputera:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

zajetosc procesora 100% calosc zamula. amba??
po odinstalowaniu PCTOOLSA amplitudy sa mniejsze ale kom nadal zamula. Mam formatowac komputer ponownie? irytujaca sytuacja
Odpowiedz
#8
jestem użytkownikiem pctools-a i nie mam takiego problemu, możliwe że to coś innego ci zjada zasoby i muli jaki masz antywirus?
pokaż wszystkie procesy
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#9
tez nim jestem i przed formatem nie mialem takiego problemu. teraz sie wszystko pokrecilo. czysty system i takie rzeczy wyprawia.
Wszystko rozpoczyna sie instalacja kalendarzaXP i Rainlendar2 na co instaluje pc tools. te dwa programy nie maja prawa robic takiej zamyły. photoshop z 30 oknami ok ale nie kalendarze..
jeszcze chwila i formatuje dysk.
Odpowiedz
#10
mareks napisał(a):Wszystko rozpoczyna sie instalacja kalendarzaXP i Rainlendar2

Stawiam na kalendarzXP Grin
U jednych ten soft pracuje gładko, u innych właśnie w taki sposób staje dęba...
360 TSE
Odpowiedz
#11
mareks napisał(a):tez nim jestem i przed formatem nie mialem takiego problemu. teraz sie wszystko pokrecilo. czysty system i takie rzeczy wyprawia.
Wszystko rozpoczyna sie instalacja kalendarzaXP i Rainlendar2 na co instaluje pc tools. te dwa programy nie maja prawa robic takiej zamyły. photoshop z 30 oknami ok ale nie kalendarze..
jeszcze chwila i formatuje dysk.


Nie jestem przekonany do produktów PC Toolsa i do tego firewalla także. Ale jeżeli u kogoś się on sprawdza, to bardzo dobrze.
Odpowiedz
#12
ja raz zainstalowałem PC Tools IS.. Powiem tak.. Wykrywał wirusy, działał nawet całkiem szybko przez jakieś 3 dni. Potem trafiło system i bez formatu się nie obeszło. Wiadomo, że u każdego ten sam program działa inaczej, mimo tej samej konfiguracji sprzętowej.. Podobnie może być PC Toolsem.. Mimo wszystko na matousec.com wynik godny podziwu.
Odpowiedz
#13
To jest ale mega zamulacz, inna sprawa,że mam słabiutkiego kompa, tylko 512 RAM-u ale muli niemiłosiernie.
Odpowiedz
#14
Nie polecam. Mialem go wczoraj, szybko go odinstalowalem.
Odpowiedz
#15
Chyba zaraz zrobię to samo, nie wiem czy zrobiłem dobrze bo zainstalowałem go wraz ze spyware doctor, ale podejrzewam,że jak odinstaluję samego doctora to da to niewiele.
Odpowiedz
#16
U kumpla na 512ramu, sam go instalowalem działał bez zarzutu.
Odpowiedz
#17
jak ktoś ma bajzel na kompie to mu nie działa wiele programów
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#18
A ten pctools mozna zainstalowac do ess bedzie lepiej chronil jak dw sie psuje??
Odpowiedz
#19
nie bo ESS ma wbudowany firewall a pctools jest właśnie firewall-em
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#20
Zapora PC Toolsów (jak ich wszystkie chyba programy) są bardzo "rodzinne" i lubią swoje towarzystwo...ale dodatek Spyware Doctora w najnowszej wersji to chyba będzie masakra. Jest w porównaniu do wcześniejszych wersji bardzo rozbudowany i ma w tej chwili własny moduł HIPSo-podobny, co powoduje, że strasznie stał się "zamulasty". Na szczęście są gdzieś w necie wersje wcześniejsze...dużo lżejsze w działaniu i wciąż dające możliwość aktualizacji baz bez aktualizacji do nowej wersji programu.
Sama zapora jest według mnie bardzo fajna...choć faktycznie nie mam już jej Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości