Norton Ghost 15 - hit czy kicha?
#1
Na dobrychprogramach (między innymi) możemy przeczytać o nowej wersji Norton Ghosta:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Teraz się zastanawiam, ile będzie to kosztowało... moim zdaniem niemalże każdy koszt byłby zbyt duży. Dlaczego? Już od dawien dawien dawna, program ten osiągnął wszystko, co jest w nim naprawdę potrzebne. Obecnie z każdym wydaniem dodaje się tylko kosmetyczne poprawki, mówi się że program jest zgodny z najnowszymi systemami i... to wszystko.
Moim zdaniem trochę za mało, jak na nowy produkt.
Odpowiedz
#2
Mam zainstalowanego Nortona Ghosta, lecz jeszcze się nie przydałSmile
Odpowiedz
#3
ja uzywam tylko Hirens boot cd, tam jest ghost 9 czy 11 i lepszego nie potrzeba Smile
Odpowiedz
#4
Ja tam wolę Acronisa, ale ghost z hirens boot również się przydaje (w ogóle jak cała ta płytka).
Odpowiedz
#5
Jesli mialbym do wyboru za te cene, wolalbym troche doplacic i wybrac ShadowProtect Desktop - jeden z najszybszychi niezawodnych programow do robienia image backupow na rynku.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#6
Ja mam 14, parę razy się przydał, ale prawdę powiedziawszy gdybym go nie wygrał to bym nigdy go nie kupił, pewnie wybrałbym Acronisca albo Paragona.
Odpowiedz
#7
wczoraj sobie zainstalowałem polską wersje 15 ale troche się pobawiłem i wywaliłem bo nie było u mnie nigdzie miejsca żeby kopie zrobić Tongue
ale tak ogólnie program fajny np funkcja robienie backupu z działającego systemu a nie jak w większości tego typu rozwiązań z płyty bootowalnej
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości