Call of duty modern warfare 2
#1
Witam, jestem nowy i mam problemTongue

Wlaczam coda mw 2 multiplayer i po paru minutach avira znajduje virusa w temp TR/Crypt.XPACK.Gen [trojan] ''. Prosze o pomoc plik ma rozszerzenie .tmp prosze o pomoc!
Odpowiedz
#2
Pewnie FP .......

Rozumiem że gierka legalna,bo jeśli z crackiem to możliwe że jest tam syf
Odpowiedz
#3
jak to ci pokazuje to na bank to jest trojan, a gra pewnie nie legalna nie?
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#4
Oczywiscie ze gra orginalna kupiona za 119zl i w tym jest problem, jak to by byl pirat to bym nawet nie pisal Grin
ale nie tylko ja mam taki problem z ta gra inni maja tego samego wirusa. w poniedzialek zadzwonie do empiku o pomoc
Odpowiedz
#5
Jak możesz to wstaw ten plik na jakiś serwer i daj linka do niego Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#6
Możliwe, że masz wirusa ;D Mój kolega miał tą grę i jego antivir też wył, że ma wirka Tongue Tylko, że on nie chodził do sklepu, ma na tyle kasiastych rodziców, że wywalił płytę i powiedział, że chce nową grę.
______
Jednak wszędzie czyhają na nas niebezpieczeństwa Grin Moja mama miała na programie do księgowości Opt!ma wirka, ale avast! blokował, dla pewności sprawdziłem u siebie i Padna też... A od swojego księgowego dowiedziała się że nie jest pierwszą z wirusem na płycie od tego programu i niedługo przyślą jej drugi.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#7
wlasnie zbyszek to sa pliki tmp i one sie usuwaja wrzucilem je na virustotal i tylko avira cos tam wykryla a wiec na 99% to falszywy alarm Tongue
Odpowiedz
#8
Mi również wyskoczył komunikat z wirusem , kiedy grałem w multi w CoD''a MW2 Wink
Odpowiedz
#9
Tak to prawda, oto sposob na to : WYLACZ AVIRE I GRAJ Smile
Odpowiedz
#10
Ale macie problemy; możecie zuploadować ten plik i wrzucić tu linka? Wszyscy będą happy bo wyślą to do labów i się sprawa wyjaśni. dziękuję.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#11
no ale mowie ze jak coda wylacze to plik znika Grin
Odpowiedz
#12
Wrzucisz ten plik?
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#13
Gry nie moge zminimalizowac a jak coda wylacze to plik znika wiec jak to mam zroibc ?Grin
Odpowiedz
#14
Jak podejrzewasz FP, to wyślij do labu Aviry. To nie powinno mieć miejsca w takim produkcie. Zawsze przed premierą gra jest przesyłana i skanowana we wszystkich labach! Może za wysoką heurystykę ustawiłeś?


Edit. Mam tą grę od niedawna. Ona się instaluje poprzez steam, nie ma raczej możliwości, żeby zassało wirusa przez steam, każdy plik jest weryfikowany po ściągnięciu. Najprawdopodobniej FP.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości