Listopadowy test AV Cmparatives
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


download

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
avira czołówka
w detection nie ma sobie równych
symantec rulezSmile
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
dziwny teścik mam nortona i bardzo dobrze sobie radzi wykrywa prawie wszystko w ten lub inny sposób
Odpowiedz
#4
dziwny test. Żaden AV nie dosięgnął progu 90 % skuteczności. Miejsce Aviry nie dziwi mnie Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#5
No Avira jak zawsze wysoko ,żeby nie powiedzieć najwyżej ,a te kilka więcej FP nie ma kompletnie znaczenia Smile
Ale Norton hmmm... bardzo cieniutko.
Odpowiedz
#6
coraz gorsze testy AV Cmparatives robi
Odpowiedz
#7
Mimo 3 miejsce Kisawysokiego, szkoda, że stara wersja 463 testowana od ostatnich wynikówtesttraktujeAV-Cz przymrożeniem oka jakby nawet Kaspersky wygrał.
zord napisał(a):coraz gorsze testy AV Cmparatives robi


Dokładnie
Odpowiedz
#8
zord napisał(a):coraz gorsze testy AV Cmparatives robi


Możesz rozwinąć myśl ?
Odpowiedz
#9
zord napisał(a):coraz gorsze testy AV Cmparatives robi


to są najlepsze testy jakie są strach pomyśleć co robią inni
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#10
jak juz testuja to porządnie powinni to robic i wykorzystywać wszystkie technologie zawarte w danym produkcie
Odpowiedz
#11
no tak kolesie z AV-C są 100 lat za murzynami zamiast iść do przodupuszczają bąki i spoczywają na laurach
Odpowiedz
#12
polak900 napisał(a):avira czołówka
w detection nie ma sobie równych
symantec rulezSmile

Polak900 nie podniecaj się takTongue
Ja zmienię Nortona jak coś mi przepuści...na razie dla mnie jest zdecydowanie najlepszySmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#13
To jest raczej test AV bez sygnatur, sama ochrona proaktywna Grin
SpyShelter Firewall, Sandboxie, 1Password, Keriver 1-Click Restore Pro, HitmanPro, SecurityKISS, Bitdefender TrafficLight, Adblock Plus, ScriptSafe, DISCONNECT
Odpowiedz
#14
ja tylko nawiązuje tym do wyniku symanteca z testu pc world w którym to ten pakiecik otrzymał za design dobre oceny co dało mu prawie zwycięstwo
w teście av-c ten sam pakiecik przegrywa z kretesem jak nie bierze się pod uwagę wyglądu
więc meir ja się nie podniecam ja tylko podsumowuje ostatnie testy
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#15
Rozumiem Polak900...
Dobrze,ze cieniutko wypadł w teście...natomiast w codziennym użytkowaniu wypada znakomicie...gorzej byłoby na odwrótWink
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#16
Podpisuje się pod tym testem obiema ręcami Tongue
Odpowiedz
#17
Jurek chyba żartujesz w temacie zbiór niebezpiecznych stron norton kosi wszystko jak leci było nawet pare co avira nie wykrywała
Odpowiedz
#18
Zord...Jurek ma specyficzne poczucie humoru...stąd takie wnioskiSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#19
zord napisał(a):Jurek chyba żartujesz w temacie zbiór niebezpiecznych stron norton kosi wszystko jak leci było nawet pare co avira nie wykrywała


Wybacz Zord ale my tu nie testujemy na czterech milionach wirusów w sposób profesjonalny. Smile
Nie będę się jednak upierał, ponieważ wszystkie AV są i tak, moim skromnym zdaniem do dupy Grin
Odpowiedz
#20
Powiem tyle testy AV Cmparatives sa do dupy źle testują i już nie zauważyli ze swiat poszedł na przód i czas zmienić metody bo teraz się kompromitują
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości