problem z programem webprotection
#1
hejka pisze w imieniu Dymkama problem z programem webprotection.
Nie może odinstalować programu choć go zainstalował (podczas instalacji wyskoczył BSOD) i nie może wejść na żaden link.Program mu zwariował i błędy wyskakują.Jak ma to odinstalować żeby nie zniszczyć systemu?Dymek chce mieć system czyściutkitylko ze tej aplikacji wyłączyć nie może nawet.I sie wczepiło pod firefoxa i IE ze kazda strona web jest zablokowana.

O23 - Service: Avira Web Filter Service (difsvc) - Unknown owner - CTonguerogram FilesAviraWebProtectordifsvc.exe
w hijacku to znalazł dymek .

Kazda minuta jest ważna.Najlepiej jak by można było o kontakt przez gg : 4816151.Prosze o szybkom pomoc
Odpowiedz
#2
sc stop difsvc
sc delete difsvc


Wklepać w linii komend. Następnie wywalić z dysku folder i przeczyścić rejestr.
Odpowiedz
#3
Witam tych którzy myślo ze dla mnie jedyno drogo jest reinstalka systemu. Ale najbardziej witam tych któzy pomagają, i chcą pomuc. Jak widziecie mam problem z programem AVIRA WebProtector kolega troche źle napisał ale to moja wina (jeszcze się nie przyjżałęm temu programowi). Nie moge go odinstalowac. Pytanie dlaczego?nie został wprowadzony klucz chyba do rejestru jako ze program jest zainstalowany i nie ma go nigdzie patrzyłem w dodaj/usun programy i w CCleaner nic pustu. Po po długiej obserwacji nad programem udało mi sie otworzyc forum. ( i mniej więcej juz się orientuje w nim ale musze się go pozbyc)
dlaczego go nie usune (recznie) lub nie wyłącze go w procesach ?
W menadzerze urządzen pisze tak
(nazwa procesu) difsvc ->(nazwa użytkownika) SYSTEM -> (CPU) 00 -> (urzycie pamieci) 2 432. Z obeserwacji jeśli bym kliknoł zakoncz proces by sie chyba system zepsuł?
Czy jak bym sie pomęczył nad dostaniem sie na serwis z progamami i ściągnoł JV16tools to by mi pomugł, naprawił by ten problem?
Jakia jest dla mnie pomoc bo juz nie wytrzymuje z tym programem błędy mi wyskakujo jak chce porozmawiac przez gg (jednorazowo).
niech ktos mi powie jak naprawic czy odinstalowac ten program bez uszkodzenia systemu.
p.s Podczas uruchomienia jakikolwiek strony wyskakuje obrazz napisami ,,The access to this site was refused!''''
Odpowiedz
#4
Dymek, matko kochana, ortografia się kłania, to po pierwsze.
Zakończenie procesu w menedżerze nie psuje systemu. Mam nadzieję, że zrobiłeś tak, jak poleciłam.
Odpowiedz
#5
phancy napisał(a):matko kochana, ortografia się kłania, to po pierwsze.

niestety to mój największy problem ;/ zawsze mam 1 z dyktand

no zrobiłem tak jak poleciłaś dzięki bardzoza pomoc. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości