problem z grafiką
#1
miałem ostatnio do czynienia z komputerem, który robi takie jaja jak w załączniku - ściągnąłem najnowsze stery ale nie pomogło. ma ktoś pomysł?
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#2
karta graficzna, stery do karty na początek do sprawdzenia
następnie przeskanowanie kompa, może to być jakiś wir
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
polak900 napisał(a):karta graficzna, stery do karty na początek do sprawdzenia
następnie przeskanowanie kompa, może to być jakiś wir


był skan mbam i na koniec dr. web w sumie poszło się walić jakieś 3000 wirusów - używala tylko spyware doctorGrin pózniej skan nodem - i wszystko ok. stery jak wspomniałem były najnowsze i instalacja nie pomogła...w załączniku mała próbkaSmile
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#4
to ja bym jeszcze formata zrobił bo to troche za dużo
przeskanuj np jeszcze czymś lepszym niż nod jaj nie formatujesz
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#5
Może tu jest Virut/Sality skoro tak dużo? Pokaż log z MBAM.
Odpowiedz
#6
MBAM ostatnio problem miał widziałem kilka razy na dp jak nawykrywał mnóstwo ''zagrożeń'' w plikach systemowych i po leczeniu system juz nie wstał
Odpowiedz
#7
Biernik zrób log w OTL i Gmer i ktoś światy i obeznany w temacie Ci to sprawdzi, a wtedy będziesz wiedział czy jest tam jakaś infekcja czy nie.
Odpowiedz
#8
logów nie mam niestey... a nie wiem jak z formatem ponieważ jesteśmy dopiero w trakcie załatwiania płytki z xp.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#9
Ojojoj, zalecam format przy takiej infekcji. Zgrać najważniejsze dane z C:\ na inny dysk, partycję i zrobić format. Oczywiście po formacie zainstalować dobrego AV/IS. Co jakiś czas (co tydzień) skanować MBAM. Wystarczy.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości