KIS 2009, ochrona automatycznie się sama wyłącza
#1
Witam,
mam problem z kasperskim internet security 2009, mianowicie sam automatycznie wyłącza ochrone i wyskakuje komunikat o zakonczeniu ochrony (tak około 3-5 minut od kazdorazowego uruchomienia komputera). O taki

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

W zakladce licencja jest napisane ze bazy sa uszkodzone a wiem ze nie są (u siostry wszystko działa jak nalezy). komputer przeskanowyany mbam i kasperskim i nie ma zadnych infekcji.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
a próbowałeśprzeinstalować ?
Odpowiedz
#3
Dozamet1 napisał(a):a próbowałeśprzeinstalować ?

tak przeinstalowałem,
problem zaczał sie wczoraj i nie moge sobie z nim poradzic
Odpowiedz
#4
odinstalować, przeczyścić rejestr (ccleaner, wise,...,comodo registry cleaner, czym chcesz) zainstalować.. A może nowszą wersje czyli 2010?
Odpowiedz
#5
martini napisał(a):odinstalować, przeczyścić rejestr (ccleaner, wise,...,comodo registry cleaner, czy chcesz) zainstalować.. A może nowszą wersje czyli 2010?

Nie chce sie pchac w 2010 bo nie wiem czy klucz licencyjny bedzie działał z wersja bodajze v736.
Jeszcze jedno tak jak było w komunikacie ze bazy sa

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

to zaktualizowałem i kaspersky działal tak jak nalezy, ale przy kolejnym wyłaczeniu komputera i jegu uruchomieniu problem znow sie pojawił i tak w koło wojtek. Narazie jedynym rozwiazaniem jest aktualizacja baz danych po kazdym automatycznym wylączaniu ochrony
Odpowiedz
#6
strona Kaspersky:
Przy naszych telefonach dyżurują inżynierowie pomocy technicznej gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące instalacji, konfiguracji i użytkowania oprogramowania Kaspersky Lab:
0 801 000 215
0 34 368 18 14
Odpowiedz
#7
ze strony kaspersky:

Aktualizacja wersji
Zarejestrowani użytkownicy mogą bezpłatnie aktualizować wykorzystywane produkty przez cały okres licencjonowania.

Aktualizacja do programu Kaspersky Internet Security 2010:

Jeżeli licencja na produkt jest nadal ważna:

Aktualizacja programu KIS 2009 – do aktualizacji tego programu można użyć aktualnego kodu aktywacyjnego (plik klucza);
Aktualizacja programu KIS 6.0 – konieczne jest odnowienie licencji online (z rabatem).
Odpowiedz
#8
Dzieki wielkie, ale mam klucz promocyjny z promocji bodajrze WP.pl i moze nie dzialac z wersja v736
oto co lakonicznie odpisał mi support kasperskiego
Cytat: Witam,

Proszę zaktualizować produkt do wersji 2010.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Link do pobrania Kaspersky Internet Security 2010:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Pozdrawiam,
Michał Kokoszkiewicz

Czyli cos mi sie wydaje ze programisci kasperskiego cos ostro kombinują z KIS2009 o czym został poinformowany support kasperskigo.
Dlaczego tak sądze bo kilka razy prosilem support kasperskiego o pomoc i nigdy nie było tak lakonicznej odpowiedzi. Moze kasper chce zmusic ludzi do korzystania z najnowszej wersji 2010 v736.

PS. Nie tylko ja mam ten sam problem kolezka rowniez ma to samo.
Odpowiedz
#9
na stronie naszego kolegi z forum znajdziesz promocje na KIS-a 2010..
Odpowiedz
#10
Kamaz222-prawda jest taka,że nikt na odległość Ci nie pomoże...jeżeli rada Martiniego nie przyniosła skutku.
BTW.Martini masz KIS 2010 + DW ? Mi ten zestawik nigdy nie chodził.
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#11
martini napisał(a):na stronie naszego kolegi z forum znajdziesz promocje na KIS-a 2010..

Na jego blogu?? o tym myslisz. narazie 2010 nie chce instalowac. poczekam jak roziwinie sie sytuacja, jezeli

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

to wtedy sie przeniose na 2010.
Najlepiej jakby wypowiedziała sie osoba ktora obecnie siedzi na kis2009. Kto na forum korzysta z KISa2009??

PS. na innym forum osoba napisała ze ma ten sam problem i pojawił sie wczoraj wieczorem czyli tak samo jak u mnie
Odpowiedz
#12
Kamaz222...jest jeszcze promo na DW...bierz ten program w połączeniu z byle czym np.Outpostem,Comodo...czy jak chcesz mieć antyvirka z ESS...i masz zestaw lepszy od KIS-a.
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#13
Meir napisał(a):Kamaz222-prawda jest taka,że nikt na odległość Ci nie pomoże...jeżeli rada Martiniego nie przyniosła skutku.
BTW.Martini masz KIS 2010 + DW ? Mi ten zestawik nigdy nie chodził.


chodzi i nie ma żadnych problemów.. podczas instalacji wyłączyłem KIS-a bo uniemożliwiał instalacje DW.. Teraz wszystko działa jak należy.. przynajmniej jak na razie.. Mam licencję na KIS-a (nie z promocji Smile ) więc szkoda mi jej więc mam KIS-a + DW..
Odpowiedz
#14
Może załóżmy wątek KIS 2010+ DW, bo ja też korzystam teraz z Kasperskiego, ale Defensewalla jeszcze nie zainstalowałem z obawy, że wszystko się posypie.
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#15
Czytając rosyjskie forum kasperskiego nie znalazłem problemów z połączenia KIS + DW.. Tylko podczas instalacji.. Wyłączenia KIS-a rozwiązuje problem..
Odpowiedz
#16
Tak jak pisałem wczesniej ze wina lezy po stronie programistów kasperskiego.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Teraz trzeba czekac az to

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
Odpowiedz
#17
ignatiusdorn napisał(a):Może załóżmy wątek KIS 2010+ DW, bo ja też korzystam teraz z Kasperskiego, ale Defensewalla jeszcze nie zainstalowałem z obawy, że wszystko się posypie.

Nic Ci się nie posypie...mi sie po prostu system zatrzymywał na ekranie logowania...i to wszystko.

martini napisał(a):Czytając rosyjskie forum kasperskiego nie znalazłem problemów z połączenia KIS + DW.. Tylko podczas instalacji.. Wyłączenia KIS-a rozwiązuje problem..

Martini ja nie piszę na rosyjskim forum kaspersky''ego...a problemy miałem prawie zawsze.
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#18
u mnie działa bez problemów.. ale sam wiesz jak to jest.. jednym działa innym nie.. ja miałem podobny problem jak Ty tylko w połączeniu z CIS-em.. z KIS-em działa bardzo dobrze..
Odpowiedz
#19
kamaz222 napisał(a):Tak jak pisałem wczesniej ze wina lezy po stronie programistów kasperskiego.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Teraz trzeba czekac az to naprawia.


przerzuć się na wersję 2010, skoro 2009 stwarza problemy. Jest nowsza i działa naprawdę bardzo sprawnie.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#20
Meir, no właśnie, to ja sobie odpuszczę chyba a DefenseWalla wypróbuję, gdy pojawi się stabilna wersja z firewallem.Wtedy wyrzucę KIS i dołożę ewentualnie jakiegoś lekkiego antywira. Mnie tak kiedyś komp zamarł na ekranie powitania, gdy zainstalowałem OA.

Na forum Kasperskiego ludzie zaczęli lawinowo się żalić, nawet ludzie z wersją 2010 mają problemy z tymi uszkodzonymi bazami danych. Lab podobno wie o problemie i szuka rozwiązaniaSmile
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości