odkurzacz
#1
Jak ktoś lubi mieć posprzątane, to dziś o 12:12, czyli 12.12.2009 godz. 12:12 premiera 12 wersji odkurzacza.
więcej

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
tak,wiem...używam ,bardzo dobry programik
Odpowiedz
#3
Który z wymienionych programów jest lepszy: Odkurzacz czy CCleaner?
Odpowiedz
#4
nie używam CC.......odkurzacz z tego co wiem nieczyści rejestru ale mogę się mylić.
Odpowiedz
#5
czyści rejestr
... i ma wiele, wiele innych funkcji

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#6
Jak będzie ta 12 wersja to wytestuje na laptopie i pc.
Odpowiedz
#7
Kiedyś dwa razy spieprzył mi system...dziękuję.
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#8
ja też podziękuje.. rejestr czyszczę WISE a śmieci na dysku sam..
Odpowiedz
#9
Już jest do pobrania.

Ja kiedyś od czasu do czasu go używałem i nie miałem żadnego problemu.
Odpowiedz
#10
siedzi na dysku ,działa dobrze
Odpowiedz
#11
Miałem 11 ale odinstalowałem, z ciekawości zainstalowałem 12 ale jako, że nie znalazła nic ciekawego (poza plikami językowymi i paroma innymi plikami które akurat wydawały mi się potrzebne) więc też wyleciała.

CCleaner jak dla mnie wystarcza w sam raz.
Odpowiedz
#12
Użyłem na PC i nie podoba mi się to co chce usunąć dlatego poleci i na jego miejscu zostanie dla mnie niezastąpiony ccleaner.
Odpowiedz
#13
Dla mnie odkurzacz ma jakieś FP w propozycjach śmieci do usunięcia. Jest dla mnie mało zrozumiały, a od czasu jak z 4-5 lata temu wywalił mi ważne dane i spaprał system mam do niego głęboką awersję.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#14
Używam CC. Z kolei do czyszczenia rejestru służy mi Argente Registry Cleaner,który bardzo polecam.Smile
Odpowiedz
#15
''lepszy'' od ccleanera??

hmm

Argente Registry Cleaner - ostatnia aktualizacja niemal rok temu. NIe świadczy to za dobrze.
Glary lub Wise Registry Cleaner 4 Free
Odpowiedz
#16
Ja zainstalowałem sobie Eusing Free Registry Cleaner (Jurek polecił) i bardzo ładnie wyczyścił.
Odpowiedz
#17
^Miałem raz. Potem trzeba było przywracać system.

No nic. user userowi i system systemowi i program programowi... równe nie SOM Wink
Odpowiedz
#18
Używałem jakiś czas temu.
Działał bezproblemowo tzn. nic mi nie zniszczył, ale sądzę, że inne czyszczą lepiej niż odkurzacz i działają szybciej (np. CCleaner).
Odpowiedz
#19
Olga napisał(a):Używam CC. Z kolei do czyszczenia rejestru służy mi Argente Registry Cleaner,który bardzo polecam.Smile


Witamy nowego użytkownika na naszym forumSmile
Odpowiedz
#20
No jak nowy... Możliwe, że to kolejne odkrycie Zbycha Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości