Vit Registry Fix-soft od naszych przyjaciół z Ukrainy:)
#1
Aplikacja Vit Registry Fix została stworzona, aby być potężnym programem do czyszczenia rejestru z błędów i przestarzałych danych. Program posiada potężne narzędzia do automatycznego skanowania i usuwania wielu różnych typów błędów. Vit Registry Fix może odnaleźć ponad 50 różnych rodzajów opcji błędów w rejestrze.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


dostępna jest wersja Free i Pro,ale wersja Free nie jest strasznie mniejsza w opcje niż wersja płatna np nie ma możliwości czyszczenia historii przeglądarek,dodanych filtrów do wyszukiwania zbędnych plików po aplikacjach takich jak Avira Antivir,czy M$Tongue Office,także nie ma programu do robienia kopii zapasowanych rejestru(opcja programu robiąca całą kopię rejestru),a kopia np po czyszczenie rejestru jest normalnie dostępna.
Cena za wersję Pro nie jest wygórowana to jedyne 4.75 dolcówTongue


Program jest czysty,przeskanowałem go na virustotal:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


także MBAM nic nie znalazł.

Mywot:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Siteadvisor:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#2
Używam programu od roku ponad...jest świetny i nigdy dotąd nie spaścił mi systemu po czyszczeniu nawet na najdokładniejszym poziomie skanowania (chodzi o rejestr głównie - przy czym wiadomo, że wtedy trzeba przyglądać się i tak, co program proponuje usunąć). Wspominałem kilka razy tutaj o nim przy okazji różnych wątków o programach czyścicielach. Mam go w komplecie z CCleanerem i Glary Utilities i uważam, że to jeden z najbezpieczniejszych kombajnów. Polecam Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#3
Licka dożywotnia jest za Niecałe 5 dolców teraz,testowałem tSmileSmileen program w wersji Free i jest dobry
Odpowiedz
#4
myślę,że warto wspomóc kolegę i zakupić licencję na wersję Pro za jedyne 4,75 $Smile i dodatkowo licencja jest dożywotnia jak słusznie przypomniał Lunatic.
Dodam kilka słów od siebie o tym sofcie,żeby nie było nie jestem fanboyem tego programu,od jakiegoś czasu korzystam z Vit Registry Fix Free i skanuję rejestr pod względem występowania błędów rejestru,nie ważnych kluczy itp i nigdy nie miałem problemu z działaniem systemu po skanowaniu Vit Registry Fix,za to system działa stabilniej i przede wszystkim szybciej,dodatkowo program w wersji Free posiada moduł do optymalizacji rejestry(defragmentacja i kompaktowanie),czyszczenie dysku,prosty menadżer do usuwania aplikacji czy program do usuwania zbędnych aplikacji startujących wraz z systemem.
Podsumowując według mnie nie ma większego sensu kupowania licencji na kombajny takie jak System Mechanic,System Cleaner czy przereklamowany TuneUp Utilities.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#5
baldys15 napisał(a):według mnie nie ma większego sensu kupowania licencji na kombajny takie jak System Mechanic,System Cleaner czy przereklamowany TuneUp Utilities.

Tu się z tobą zgodzę jest masa darmowych odpowiedników TUNE UP który swoją drogą wcale nie jest rewelacyjny......tylko dobrze rozreklamowany
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości