Windows 7 parę pytań
#1
Hej,Mam kilkapytań odnośnie win 7
czy warto już instalować ten system?
czy klucz wersji Ultimate pasuje do wersji Pro?
Jak dużą partycję muszę dlaWIN 7 przygotować?
Czy win 7 jest wielojęzyczny?

Pytam ponieważ dziś wygrałem licencję na win 7 Ultimate(chyba jeszcze można się załapać)
Promocja jest tutaj

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


do rozdania 50 licencji na win 7 i 10 na KISA 2010

znalazłem linki gdzie mogę pobrać win 7(legalne) ale do wersji PRO,więc czy mój klucz (wersja ultimate) będzie pasował do PRO?

ewentualnie czy jest ktoś na forum kto ma win 7 i czy mógłby mi na PM przesłać link do polskiej wersji(legalnej)?
w przypadku zainstalowania wersji ENG jest jakis sposób na spolszczenie?

nowy rok zaczął mi się świetnieGrinGrinGrinGrinGrin
Odpowiedz
#2
Supcio Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#3
to lipa ,bo nie mam linka doo ultimate
Odpowiedz
#4
Lunatic ściągnij wersje pro i przy pomocy jakiegoś edytora obrazów płyt skasuj plik ei.cfgi wtedy przy instalacji powinieneś mieć możliwość wyboru systemu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
wiem wiem ,znalzłem coś takiego ale czy łyknie serial
"just delete ei.cfg file,then install it, while installation it will ask you which windows 7 version you prefer to install."

czyli muszę wypalić iso bez tego pliku ,jeśli dobrze kumam

poza tym ten seven jest 3 linkach
Odpowiedz
#6
powinien bez problemu łyknąć o ile kod nie jest jakiś lewy Tongue

tak musisz wypalić obraz bez tego pliku ale najpierw sprawdż jakimś programem do wirtualnych systemów czy aby na pewno bedzie mozliwosc wyboru systemu
Odpowiedz
#7
kod jest legal,pisałem do gościa z zapytaniem i pisze to że jest oryginalny klucz.
Odpowiedz
#8
Dobry żart.
Cytat: kod jest legal
Nie wiem jak głupim albo niedouczonym trzeba być aby myśleć, że mając kod z niepewnego źródła stanie się posiadaczem legalnego systemu. A nalepkę licencyjną prześle ci na adres domowy Wink? Ignorantia iuris nocet.
Odpowiedz
#9
Jako że jest nowy rok,nie napiszę tego co chciałem ci odpowiedzieć,napisałem do gościa że muszę mieć jakieś potwierdzenie legalności i mam,jeśli nie miał bym to tematu bym nie założył.Koniec.Poza tym to nie jest odpowiedz na moje pytania.
Odpowiedz
#10
Co do Windows 7 - to używam go od dłuższego czasu i mogę powiedzieć, że nie jest takim obciążeniem jak Vista (ją to instalowałem 2 razy i za każdym razem po 3 dniach miałem jej dość Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#11
@lunaticdreams

Takich frajerów jak ty jest niestety dużo i dają się nabrać na darmowy, legalny system.
Odpowiedz
#12
czy ty zawsze zgóry zakładasz że każdy chce cię orżnąć?
Odpowiedz
#13
@lunaticdreams

Nie zawsze. W 99% tak.
Odpowiedz
#14
więc z góry wiesz że moja licencja jest nielegalna....
Licencja na office 2003 też pewnie jest nielegalna,podobnie Front page 2003.
Też wygrałem,ale wczesniej.
Odpowiedz
#15
Po miesiącu, wprawdzie nie każdego dnia, stwierdzam że Vista SP1 to bdb system...do którego jednak już nie wrócę. 7 jest dopieszczony, choć nie idealny i działa bez zarzutów.

czy warto już instalować ten system?
tak

Jak dużą partycję muszę dla WIN 7 przygotować?
Na 20GB pewno też dałoby się swobodnie pracować choć nie bez pewnych ograniczeń.
50GB na początek. wszystko zależy na czym pracujesz. Jak dojdą jakieś kombajny adobe czy coś DUŻEGO...
100GB w sam raz powinno starczyć.

win 7 będzie jeszcze lepszy po SP1.
Odpowiedz
#16
100 GB !? Musiałbym być dygnięty,żeby instalować systemik z takimi wymaganiamiGrin
Na dodatek XP z make-up''em o wiele bardziej mi się podoba od 7Smile
Ratatui napisał(a):Dobry żart.
Cytat: kod jest legal
Nie wiem jak głupim albo niedouczonym trzeba być aby myśleć, że mając kod z niepewnego źródła stanie się posiadaczem legalnego systemu. A nalepkę licencyjną prześle ci na adres domowy Wink? Ignorantia iuris nocet.

Ty Ratatui sobie za bardzo do serduszka bierzesz studiowanie tego prawaGrin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#17
Meir napisał(a):100 GB !? Musiałbym być dygnięty,żeby instalować systemik z takimi wymaganiamiGrin
Na dodatek XP z make-up''em o wiele bardziej mi się podoba od 7Smile
Ratatui napisał(a):Dobry żart.
Cytat: kod jest legal
Nie wiem jak głupim albo niedouczonym trzeba być aby myśleć, że mając kod z niepewnego źródła stanie się posiadaczem legalnego systemu. A nalepkę licencyjną prześle ci na adres domowy Wink? Ignorantia iuris nocet.

Ty Ratatui sobie za bardzo do serduszka bierzesz studiowanie tego prawaGrin


Dziwne ja na system przeznaczyłem 25 GB zostało mi 8,8 GB (oczywiście stery na systemowej instaluje) - a wszystko inne na osobnej partycji Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#18
czyli ile bo już nie wiem.......dodam że na c:\będzie sam system nic więcej.....

jeszcze jedno jaką wersję instalować?bo mogę wybrać,zostać przy ultimate

czy można jakoś tweakować już sevena?znając mnie połowe usług wywalę i zbędne duperele dla dzieci z podstawówki

jak ma się sprawa z wydajnością tego systemu?mam xpka .czy seven
nędzie mulił na 2 GB ramu i procku core duo?

xpek śmiga mi ładnie,oby ten seven nie zrobił muła
Odpowiedz
#19
Śmigać będzie i nawet dobrze Tongue Miałem kiedyś otwarte AQQ, WMP, i Mozille - użycie było 33% i zauważyłem, że po półgodziny zredukował to do 25%.

A są też głosy, że po optymalizacji ma problemy z kopiowaniem plików i trzeba brać ponów próbę, bo za pierwszym razem ma problemy :[
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#20
lunaticdreams napisał(a):czyli ile bo już nie wiem.......dodam że na c:\będzie sam system nic więcej.....

jeszcze jedno jaką wersję instalować?bo mogę wybrać,zostać przy ultimate

czy można jakoś tweakować już sevena?znając mnie połowe usług wywalę i zbędne duperele dla dzieci z podstawówki

jak ma się sprawa z wydajnością tego systemu?mam xpka .czy seven
nędzie mulił na 2 GB ramu i procku core duo?

xpek śmiga mi ładnie,oby ten seven nie zrobił muła


Tweak''ować już można - mam 2 rdzeniówkę + 2 GB i powiem że chodzi ładnie (wcześniej miałem 1 rdzeń i też przyzwoicie chodził)

Jak na C będzie sam system to spokojni starczy z 20 - 30 GB na system - oczywiście miejsce jeszcze zostanie Wink
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości