COMODO Time Machine 2.4.125818.154 wersja final
#1
COMODO Time Machine 2.4.125818.154 wersja Final wydana
wreszcie wydali wersję final

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
No w końcu i do tego jeszcze za darmo, niedługo te Paragony i cała reszta zbankrutują
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#3
a jak zrobić ten obraz?
Odpowiedz
#4
Działa rewelacyjnie,jeśli ktoś miał wczesniej zainstalowaną RC2 to można aktualizowac poprzez UPdate
tu się snapshoty robi

Program ISR
Odpowiedz
#5
nadal mi nie działa nic nie poprawili od wersji beta program też co najmniej dziwny instalacja tylko po chinsku i angielsku

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#6
no tak snapshoty.To jak je się robi?
Odpowiedz
#7
A jak wygląda sprawa z przywracaniem tych snapshotów ? Jest to z poziomu windowsa czy jak ?
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#8
możesz z poziomu windowsa i możesz przed załadowniem się systemu,jak ci system padnie to podczas włączania kompa naciskasz home i wybierasz snapshot.przywracanie trwa 20sekund,utworzenie snapshota do 5 sekund
przed ładowniem systemu pojawia się logo comodo i tam klikasz home i wybierasz snapshot,można wywalić to logo .
Odpowiedz
#9
Dzięki lunatic. Zaraz przetestuje to cudo Smile
CTM nie współpracuje z SD. Podczas instalacji programu CTM wywala komunikat by usunąć SD aby zainstalować CTM. Szkoda...
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#10
szkoda szkoda
Odpowiedz
#11
Instalacja szybka i co najważniejsze bez problemu tak jak to miało miejsce przy becie.Snapshot zrobiony w dosłownie 3sekundy.Poużywam i zobaczę ale jak na razie wszystko pięknie śmiga
Odpowiedz
#12
ignatiusdorn napisał(a):No w końcu i do tego jeszcze za darmo, niedługo te Paragony i cała reszta zbankrutują


Nie chwal dnia przed zachodem słońcaWink
Odpowiedz
#13
I tak pewnie się u mnie spruje o ext4.
Odpowiedz
#14
u mnie działa rewelacyjnie.
Odpowiedz
#15
Szkoda tylko że nie trybiz SD.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#16
ciekawy programik możliwe że zainstaluje i się pobawię
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#17
dla zainteresowanych dodam że w przypadku przywracania snapshotu można wykluczać niektóre programy z cofnięcia,Także jest opcja recover która służy do odzyskiwania poszczególnych danych z snapshotu
Odpowiedz
#18
Po tym co RC2 narobił na mojej Viscie daruje sobie. ale chetnie poczytam jak sie u was sprawuje
Odpowiedz
#19
u mnie jest git jutro będę gotestował na 7
Odpowiedz
#20
lunaticdreams napisał(a):u mnie jest git jutro będę gotestował na 7


lunatic daj znać jak testy tego pakietu na win 7
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości