System na maszynie wirtualnej
#1
Tak powróciłem,miałem problemy ze sterami pomimo że pobrałem te które zalecał windows update,problemy z folderami,i nie wiem czemu problem ze sprzętem grającym który grać nie chciał przez dodatkowe głośniki podłączane przez "jacka"co ciekawe jak podłączyłem słuchawki do tego wyjscia to grały,po zainstalowaniu xpka sprzęt gra..........
poleccie mi jakąś virtualną maszynę bo chcę zainstalować na niej sevena ,rozwiązać problemy i dopierozainstalować jako głoówny system
seven w wersji ultimate zajmował na partycji 15 GB tylko 9GB ze wszystkimi aktualizacjami(jedna za cholerę nie chciała się zainstalować)
Jeśli ktoś łączy się z netem przez router to wystarczy mu spokojnie systemowy firewall oczywiście plus NAT,sprzętowy FW
Odpowiedz
#2
VMWare Workstation
VirtualBox
VirtualPC
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#3
który jest lepszy ?dobrze byłoby jeśli w PL
Odpowiedz
#4
Dla mnie? Virtualbox.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#5
darmowy musi być
Odpowiedz
#6
Jest darmowy.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#7
vmware fusion obecnie używam dla mnie miodzio
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#8

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


ten może być?

chce na nim zainstalować sevena aby wyeliminowac problemy i dopiero potem zainstaluję sevena jako głowny system

czy muszę tworzyć dodatkową partycję pod tego virtual boxa?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

macie może jakieś lineczki "how to"?
Odpowiedz
#9
samo się tworzy tak zwana partycja virtualna, instalujesz virtual boxa a później wkładasz płytę z sevenem i jedziesz
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#10
Nie. Instalujesz w systemie jak każdy program. Potem włączasz i z pomocą kreatora ustawiasz RAM, pamięć VRAM. Tworzysz wirtualny dysk (będący plikiem) i tam siedzi system.
Odpowiedz
#11
Znając życie to na wirtualu nie będziesz miał żadnych problemów Tongue
A problemy zapewne wynikały z tego że nie sformatowałeś partycji przed instalacją Windows 7 tylko zaktualizowałeś z XP do 7 Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#12
to polecacie Virtual boxa?
Odpowiedz
#13
nie polecam virtual box
miałem używałem
pożycz sobie vmware to jest 10 razy lepsze
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#14
jest płatne,a ja "chcieć" darmowe
Odpowiedz
#15
vmware moze lepsze ale wgryza się w system dodaje mnóstwo procesów i usług że już o virtualnych kartach sieciowych nie wspomnę
Odpowiedz
#16
masz rację ja na macu używam i jest podobnie ale to nie znaczy że jest źle
jest lepiej na virtual box i paralles
to jest moja opinia
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#17
VMLite, MINT - jak zainstalować VMLite additions?
Się znaczy się jak do kurki jasnej wodnej rozciągnąć obraz na cały ekran hosta?
Odpowiedz
#18
nie wiem dziś będę instalował też Minta albo na VB albo na VMLite........nie wiem co wybrać własnie z tych dwóch do virtualizacji
Odpowiedz
#19
VMLite VMLite VMLite VMLite VMLite
a bo ja wiem...jestem w tym ZIELONY ale bardziej mi spasował, więcej ustawień...
Odpowiedz
#20
ja tyż"zielenina"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości