2 antywirusy
#1
pytanie: można mieć zainstalowane jednocześnie dwa antywirusy, w sensie, że jeden jest włączony, a drugi tylko zainstalowany?? chciałbym pokombinować z zestawami bez utraty kluczy/seriali z promocji, stąd pytanie.

np. (to tylko przykład, a nie sugestia, że tak będzie)
jest zainstalowany nod32 i avira, i np. nod32 jest wyłączony, bo sprawdzam avira w połączeniu z jakimś firewallem

czy lepiej będzie nie kombinować
Odpowiedz
#2
podobno MSE działa dobrze z innymi antywirkami i się nie gryzie,ale to podobno

Nie rozumiem po co ci 2 antywirki
Odpowiedz
#3
chodzi o to, że odinstalowując 1 i próbując dobrać odpowiedni zestaw, mogę stracić licencje tak jak mi się zdarzyło z kis 2010 Wink
Odpowiedz
#4
Maximuss81 jeśli chodzi o Twojego KIS''a spróbuj ten swój kod aktywować na angielskiej wersji :/
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#5
maximuss81 napisał(a):pytanie: można mieć zainstalowane jednocześnie dwa antywirusy, w sensie, że jeden jest włączony, a drugi tylko zainstalowany?? chciałbym pokombinować z zestawami bez utraty kluczy/seriali z promocji, stąd pytanie.

np. (to tylko przykład, a nie sugestia, że tak będzie)
jest zainstalowany nod32 i avira, i np. nod32 jest wyłączony, bo sprawdzam avira w połączeniu z jakimś firewallem

czy lepiej będzie nie kombinować


Lepiej tego nie praktykować. Może nie być problemów z destabilizacja systemu, ale mogą być. Ryzyko istnieje. Sprawdzony zestaw to dany Av czy Kasper, czy avira, Bd obojętnie jaki może być używany z Av Comodo który jest wbudowany w pakiet IS. ChodźAv comodo używamyna żądanie , nie pracujemy w czasie rzeczywistym( Real Time) Miałem tak i było dobrze, ale lepiej zainstaluj 1 bardzo dobry Av po co kombinować. Jak nie podpasuje jeden to testuj osobno następnySmile
Odpowiedz
#6
maximuss81
Cuda wianki robisz. Jaki sens ma taka zabawa? Robisz coś takiego na własne ryzyko. Mam nadzieje.że nie będziesz korzystał z dwóch AV włączonych w tym samym czasie.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#7
mateusXz napisał(a):Maximuss81 jeśli chodzi o Twojego KIS''a spróbuj ten swój kod aktywować na angielskiej wersji :/


a próbowałeś? czy klucz na 180dni będzie działał na 180 dni, czy raczej już odliczą te dni kiedy była promocja?
Odpowiedz
#8
Nie wiem, bo jestem dopiero po formacie, ale możesz spróbować bo mi supprot napisał, że będzie działać.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#9
Cytat:
a próbowałeś? czy klucz na 180dni będzie działał na 180 dni, czy raczej już odliczą te dni kiedy była promocja?


Licznik odlicza od pierwszego zaaktywowania kodu, klucza przez użytkownika w programie (KIS, KAV).


Tak naprawdę instalując 2 AV robisz sobie krzywdę (systemowi ;P) Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#10
2 av spoko decyzja proponuje jeszcze 3 i ze dwa FW
tak na poważnie sam się prosisz o kłopoty
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#11
wiem, dlatego z tego zrezygnowałem
Odpowiedz
#12
maximuss81 napisał(a):pytanie: można mieć zainstalowane jednocześnie dwa antywirusy, w sensie, że jeden jest włączony, a drugi tylko zainstalowany?? chciałbym pokombinować z zestawami bez utraty kluczy/seriali z promocji, stąd pytanie.

np. (to tylko przykład, a nie sugestia, że tak będzie)
jest zainstalowany nod32 i avira, i np. nod32 jest wyłączony, bo sprawdzam avira w połączeniu z jakimś firewallem

czy lepiej będzie nie kombinować


Oczywiście, że można używać jeden AV Real-time a drugi on-demand. Najlepiej aby była możliwość instalacji samego skanera w przypadku pierwszego antywirusa, tak jak to jest np. w Avirze a drugi AV do ochrony w czasie rzeczywistym w wersji full.
Odpowiedz
#13
mateusXz napisał(a):Nie wiem, bo jestem dopiero po formacie, ale możesz spróbować bo mi supprot napisał, że będzie działać.


u mnie nie zadziałały. napisano, że są zablokowane. a były z promocji z szweckiej gazety Wink)) jaką znalazłem na blogu jednego z użytkowników
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości