Foobar 2000 1.0 Final
#1
Dzis wyszła finalna wersja foobara 1.0

download via BitTorrent

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


nie wiem czemu ale u mnie powoduje Bluescreen po chwili od uruchomienia
Odpowiedz
#2
może także zabezpiecza przed malwareSmile
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
wywaliłem playlistę którą robiłem w poprzedniej i jak na razie nie ma DSOD
Odpowiedz
#4
tragedia żeby windows wywalał się przez głupiego foobara i jego playlistę
wszystko przez rejestr
nie piszę tego żeby wywyższać osx nad windowsem tylko, że nie może być tak żeby aplikacja wywalała w kosmos system
w osx co najwyżej wywali się aplikacja ta sytuacja i tak zdarza się bardzo rzadko.
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#5
W historii użytkowania WIN nie zdarzyło mi się aby wyskoczył mi BSOD .
Odpowiedz
#6
coś mi się system zaczyna sypać chyba już czas na format Tongue
Odpowiedz
#7
A może kiepska wersja systemu ? tudzież zbyt dużo zabezpieczeń ? Tongue
Odpowiedz
#8
VenomX napisał(a):W historii użytkowania WIN nie zdarzyło mi się aby wyskoczył mi BSOD .


U mnie tak samo. W żadnej wersji Windowsa: 95, 98, ME, czy XP nigdy nie miałem BSODa. Smile

Foobar by jakoś nie leży. Próbowałem wielu playerów do muzy i najbardziej odpowiada mi WMP.
Odpowiedz
#9
sporo tych formatów robicie oj sporo
mnie to by szlag trafił
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#10
Dużo, może wynika toz kiepskiej wersji Windy oraz mizernej konfiguracji ? U mnie wszystko działa wyśmienicie. Format zapewne wykonam wtedy kiedy będę instalować Windows 7 a będzie to prawdopodobnie w czasie kiedy powstanie pierwszy Service Pack .
Wracając do tematu : Foobar to świetny player - lekki, szybki, wielofunkcyjny. Jeśli ktoś ma pewną wiedzę odnośnie instalacji skinów to może uzyskać efekt, który to Winamp jedynie może pozazdrościć .
Odpowiedz
#11
kiedyś się bawiłem foobarem nawet było takie forum miałem rewelacyjny skin, alejuż mi się nie chce bawić. obecnie mam w standardzie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#12
nie trza się bawić skórkami i tak go włączam puszczam muze i minimalizuje
Odpowiedz
#13
VenomX napisał(a):W historii użytkowania WIN nie zdarzyło mi się aby wyskoczył mi BSOD .


Jurek napisał(a):U mnie tak samo. W żadnej wersji Windowsa: 95, 98, ME, czy XP nigdy nie miałem BSODa. Smile


nauczajcie mistrzowie

Foobar jest bomba dla tych, którzy mają jakieś pojęcie o ustawianiu equalizera, dal tych co nie mają - enhancer 0.17 dla winampa (piękna sprawa)
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#14
bierni86 napisał(a):
VenomX napisał(a):W historii użytkowania WIN nie zdarzyło mi się aby wyskoczył mi BSOD .


Jurek napisał(a):U mnie tak samo. W żadnej wersji Windowsa: 95, 98, ME, czy XP nigdy nie miałem BSODa. Smile


nauczajcie mistrzowie

Foobar jest bomba dla tych, którzy mają jakieś pojęcie o ustawianiu equalizera, dal tych co nie mają - enhancer 0.17 dla winampa (piękna sprawa)


Jurek & VenomX...to prawdziwy CUDGrinGrinGrin

Enhancer 0.17-pasuje również do AIMP-a...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#15
bierni86 napisał(a):
VenomX napisał(a):W historii użytkowania WIN nie zdarzyło mi się aby wyskoczył mi BSOD .


Jurek napisał(a):U mnie tak samo. W żadnej wersji Windowsa: 95, 98, ME, czy XP nigdy nie miałem BSODa. Smile


nauczajcie mistrzowie

Foobar jest bomba dla tych, którzy mają jakieś pojęcie o ustawianiu equalizera, dal tych co nie mają - enhancer 0.17 dla winampa (piękna sprawa)


przecież jest wiele schematów ustawień w necie jak się tylko chce poszukać gotowców
nigdy winamp nie używałem bo nie przypadł mi do gustu
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#16
Meir ja na Viście miałem chyba jeden BSOD tak więc nie wiem czy cud czy nie, ale pewnie wiele zależy od tego ile się instaluje softu. Dodatkowo niedługo miną dwa lata odkąd mam Vistę i jak na razie nie zapowiada się żaden format.

A co do Foobara to kiedyś używałem, ale przesiadłem się na AIMP i w zupełności mi wystarcza.
Odpowiedz
#17
bierni86 napisał(a):Foobar jest bomba dla tych, którzy mają jakieś pojęcie o ustawianiu equalizera, dal tych co nie mają - enhancer 0.17 dla winampa (piękna sprawa)


Testowałem dłuższy czas Foobara i Winampa z Enhancerem i z innymi pluginami. Dla mnie pod względem jakości dźwięku, wyglądu i funkcjonalności, WMP jest najlepszy. Oczywiście trzeba go właściwie skonfigurować (efekty SRS WOW i korektor). Pluginy też podobnie jak w Winampie można wstawić, ale to zbyt sztuczne poprawianie dźwięku bardziej moim zdaniem szkodzi niż pomaga Wink
Odpowiedz
#18
Aimp+SRS Audio Sandbox i nie liczy się nic Craze

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#19
Foobara miałem parę lat z przerwami na inne playery i jest to dla mnie standard sam w sobie...ale jak ktoś ma tylko mp3 do odtwarzania i nie chce bawić się w playlisty polecam 1by1(można dołączyć ewentualnie pluginy do Winampa 2 (wav,ogg,cd...) - to rewelacyjny odtwarzacz, a instalka to zaledwie 124 KB

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Inny godny najwyższego uznania i polecenia to XMPlay , na którym teraz jadę...jak gdzieś kiedyś wyczytałem: "nieważne jakie masz głośniki - ten program wyciągnie z nich wszystko, co najlepsze"

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mój syn za to baaardzo polubił Aimpa...dla niego nie ma lepszego odtwarzacza Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#20
Mi tam styka zwykły WinampSmile
Vences
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości