program, aplikacja do powiadomień email
#1
Potrzebuję taki programik, jak go znajdę zrezygnuję ze Stefana który jest jednocześnie komunikatorem i programem do powiadomień lecz sprawia trochę kłopotów. Nie chcę programu typu klient pocztowy itp, ale małą aplikację która będzie mi wysyłać na pasek narzędzi powiadomienie o nowej poczcie i po kliknięciu na ikonkę o nowej poczcie będzie mnie przenosić na skrzynkę na którą przyszedł mail.
Odpowiedz
#2
Poszukaj tu...jest kilka darmowych, ale musisz dokładnie poczytać, bo nie każdy obsługuje wszystkie najpopularniejsze konta. Część programów na pewno się powtórzy na tych, które podaje, ale cos pewnie wybierzesz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#3
Jeśli używasz Firefoxa i masz konto na Gmailu to możesz spróbować tego:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
Zapomniałem dodać , mam 6 kont na różnych serwisach i aplikacja ma obsługiwać wszystkie.
Nic z zaproponowanych nie spełnia warunków, albo to klienci pocztowi, albo aplikacje przypominające klientów, chodzi o to ,ze jest powiadomienie na pasku, klikam na nie i otwiera mi się konto na przykład na interii, jeśli wiadomości przyjdą na różne konta to wyświetla mi listę i klikam na to na które chcę się zalogować, tak ma Stefan i coś takiego chciałbym mieć.
Odpowiedz
#5
Za dużo wymagasz Smile

Zainstaluj np. Thunderbirda (lub innego lekkiego klienta poczty) i sobie posprawdzasz pocztę kiedy chcesz. Nawet się nie będziesz musiał logować cały czas, raz się wpisuje hasło na początku. Ja też mam 6 różnych kont i nie widzę innego prostego wyjścia. Wybór jak zwykle należy do ciebie.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#6
No może i tak Smile ale chciałem tak mieć też z tego powodu,ze nie chcę ściągać poczty na dysk, tak wszystko zostaje na serwerach.
Odpowiedz
#7
A w czym widzisz problem? Zamiast POP3 ustawiasz IMAP. IMAP pobiera tylko nagłówki. Jak sobie zażyczysz to ci ściągnie na dysk.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#8
Ja polecam Thunderbirda 3,świetny program do poczty,w najnowszej wersji maksymalnie uproszczono dodawanie nowych kont do programu.Łatwy lekki i przyjemny i co najważniejsze za freeGrinGrinGrinGrinGrinGrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości