Outpost Firewall Pro - Kontrola stron WWW
#1
Mam taki problem, gdy w Outpost-cie chcę włączyć Kontrole stron WWW to sie nieda-napisy takie szare, a jak nacisnę na Włączony to przekierowuje mnie do głównych ostawień. Gdy tam jestem jestem to nie dam rady za fajkować WŁĄCZONY ABY ZAPEWNIĆ ZGODNOŚĆ Z INNYMI... Tak samo jest z zakładką Anyspyware. Co jest tego przyczyną?? Wygląda na to jak bym miał okrojoną wersje ale tak nie jest. Mam wątpliwości co do jednego czy podczas instalacji miałem zaznaczyć Tryb dla zaawansowanych??
Odpowiedz
#2
romano napisał(a):Mam taki problem, gdy w Outpost-cie chcę włączyć Kontrole stron WWW to sie nieda-napisy takie szare, a jak nacisnę na Włączony to przekierowuje mnie do głównych ostawień. Gdy tam jestem jestem to nie dam rady za fajkować WŁĄCZONY ABY ZAPEWNIĆ ZGODNOŚĆ Z INNYMI... Tak samo jest z zakładką Anyspyware. Co jest tego przyczyną?? Wygląda na to jak bym miał okrojoną wersje ale tak nie jest. Mam wątpliwości co do jednego czy podczas instalacji miałem zaznaczyć Tryb dla zaawansowanych??


Przeinstaluj Outposta, to powinno pomóc a jeżeli nie jesteś zaawansowanym użytkownikiem, to nie używaj tej opcji.
Odpowiedz
#3
Pewnie masz inne programy zabezpieczające które by dublowały te moduły, więc outpost je dezaktywował przy instalacji (tryb zgodności).
SpyShelter Firewall, Sandboxie, 1Password, Keriver 1-Click Restore Pro, HitmanPro, SecurityKISS, Bitdefender TrafficLight, Adblock Plus, ScriptSafe, DISCONNECT
Odpowiedz
#4
SE7EN - myślę że Ty masz racje, ponieważ jak instalowałem Outpost to właśnie wyskoczyło okienko że mam zainstalowaną Avire i zostawiłem ja zakreśloną krzyżykiem. Czy mam ponownie zainstalować Outpost i odznaczyć Avire??
Odpowiedz
#5
romano napisał(a):SE7EN - myślę że Ty masz racje, ponieważ jak instalowałem Outpost to właśnie wyskoczyło okienko że mam zainstalowaną Avire i zostawiłem ja zakreśloną krzyżykiem. Czy mam ponownie zainstalować Outpost i odznaczyć Avire??


Avira chroni komputer przed malware a więc ma być zaznaczona w trybie zgodności z Outpostem. Gdybyś odznaczył, to wówczas mógłby wystąpić konflikt, ponieważ dwa skanery wykrywałyby tego samego wirusa, Aviry i Outposta.
Odpowiedz
#6
Czyli co mam w takiej sytuacji zrobić?? Pozostawić tak jak jest??
Odpowiedz
#7
romano napisał(a):Czyli co mam w takiej sytuacji zrobić?? Pozostawić tak jak jest??

Tak, pozostawić tak jak jest a jeżeli są problemy z działaniem Outposta to go przeinstaluj.
Odpowiedz
#8
Nie ma żadnych problemów oprócz tego pokazanego w załączniku poniżej. Czyli Avirazastępuje mi tą funkcje??
Odpowiedz
#9
romano napisał(a):Nie ma żadnych problemów oprócz tego pokazanego w załączniku poniżej. Czyli Avirazastępuje mi tą funkcje??


Avira nie tylko zastępuje tę funkcję ale robi to znacznie lepiej od skanera Outposta.
Odpowiedz
#10
Jurek dzięki, temat uważam za zamknięty.
Odpowiedz
#11
romano.Znalazłem cos takiego tym forum.Podaje link.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Bardzo ciekawy jest post nr.5
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości