Fałszywe antywirusy rozsyłane na forach
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

uważajcie na maile od admina Wink
Odpowiedz
#2
Koobface...mój ulubieniecTongue...Norton go wykrywa...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#3
Ciekawe ciekaweSmile
Odpowiedz
#4
Kobbface każdy Av wykrywa, tylko odmian tego szkodnika z tej rodzinny są tysiące więc nie wiem czy wszystkie jakie są wykrywaWink
Odpowiedz
#5
marek_arcabit ja tam nigdy takich maili nie czytam Wink Na mojej spamskrzynce (GMail) nie ma żadnego nowego maila o takiej treści. A jak już jesteśmy w tym temacie to kiedyś pogrywałem w World of Warcraft, na prywatnych serverach ofc, nigdy na oficjalnym. A teraz cały czas na oba (!) maile przychodzą mi wiadomości z blizzarda o moim domniemanym koncie którego nigdy u nich nie zakładałem.
Odpowiedz
#6
krzysiekx napisał(a):marek_arcabit ja tam nigdy takich maili nie czytam Wink Na mojej spamskrzynce (GMail) nie ma żadnego nowego maila o takiej treści. A jak już jesteśmy w tym temacie to kiedyś pogrywałem w World of Warcraft, na prywatnych serverach ofc, nigdy na oficjalnym. A teraz cały czas na oba (!) maile przychodzą mi wiadomości z blizzarda o moim domniemanym koncie którego nigdy u nich nie zakładałem.


Zakładałeś konto na Curse.com?
Tak btw. Gra na priv serwerach to jakieś nieporozumienieSmile
Vences
Odpowiedz
#7
Nie, z curse bodajże tylko addony brałem, nie przypominam sobie abym kiedykolwiek zakładał tam konto Wink

Przed chwilą otworzyłem sobie takiego maila żeby zobaczyć co w nim ciekawego. Patrzę a tam informacje o tym, że nie przestrzegałem kilku punktów regulaminu i zostanie przeprowadzone śledztwo - a na dole informacja z spreparowanym na moje oko linkiem do logowania. Jacyś złodzieje kont. Gdy chciałem sobie tą wiadomość to wyskoczył mi na czerwono napis Ostrzeżenie: Nadawcą tej wiadomości może być w rzeczywistości inna osoba niż ta, która została podana. Wystrzegaj się korzystania z linków przesłanych w tej wiadomości lub udostępniania nadawcy informacji osobistych.Dowiedz się więcej. W większości tych maili w któych ktoś się podszywa pod blizzarda chcą wyłudzić dane do mojego domniemanego konta. Można to gdzieś zgłosić?
Odpowiedz
#8
Chyba tylko do Blizzarda. Tak na przyszłość... nawet nie otwieraj takich mailiSmile
Vences
Odpowiedz
#9
Nigdy nie otwieram takich rzeczy, tylko teraz tak do sprawdzenia co w sumie się tam czai Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości