Problemy z działaniem Mozilla Firefox
#1
Witam
Kilkukrotnie instalowałem, usuwałem i ponownie instalowałem Mozillę Firefox w wersji 3.5 oraz 3.6 i codziennie po kilku minutach użytkowania występowały problemy z ładowaniem stron -> pojawiał się błąd połączenia.

W wersji 3.0.16 oraz 3.0.17 problemy z użytkowaniem Firefox nie występują, jednak szybkość działania przeglądarki w najnowszych wersjach jest znacznie większa.

Czy można temu problemowi zaradzić?
Odpowiedz
#2
zainstaluj wersje 3.7 Tongue
Odpowiedz
#3
ani 3.6 i tym bardziej 3.7 nie miałem takiego problemu
może coś nie tak z systemem
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#4
Podobny problem jest na drugim komputerze.
Może to po prostu syfiasty Firefox?
Odpowiedz
#5
Bardziej syfiasty system niż Firefox.
Odpowiedz
#6
możliwe że na twoich dwóch kompach jest syfiasty
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#7
VenomX napisał(a):Bardziej syfiasty system niż Firefox.


Na czystym systemie jest to samo?
Odpowiedz
#8
Skoro na czystym systemie jest to samo to prawdę pisząc jest to rzeczywiście dziwne...Nie spotkałem się jak dotąd z takim problemem .
Odpowiedz
#9
Może jakiś syf siedzi na kompie, sprawdzałeś taką możliwość?
Odpowiedz
#10
I jest to o tyle dziwne, że występuje to tylko w wersjach Firefox od 3.5 wzwyż.
Odpowiedz
#11
Być może akurat w tych wersjach występuje jakiś bug, który w twoim przypadku się ujawnia...
Odpowiedz
#12
Chyba pozostanie mi rezygnacja z ponownej instalacji Firefox.
Odpowiedz
#13
O.K . Nie rozumiem jednak dlaczego nie zainstalujesz najnowszej wersji 3.7 ? Podobno przy tej wersji nie występuje problem .
Odpowiedz
#14
Mam to samo...od jakiegoś czasu Firefox ładuje się tak długo, że masakra. Poza tym poczta na hotmailu często się zawiesza...myślałem, że to wina KeyScramblera i nawet go odinstalowałem, ale problem wciąż jest. Właśnie poszukuję czegoś w zamian, choćby na próbę.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#15
ichito napisał(a):Mam to samo...od jakiegoś czasu Firefox ładuje się tak długo, że masakra. Poza tym poczta na hotmailu często się zawiesza...myślałem, że to wina KeyScramblera i nawet go odinstalowałem, ale problem wciąż jest. Właśnie poszukuję czegoś w zamian, choćby na próbę.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#16
A ja nie narzekam Lisek 3.6 chodzi piknie,z wersji na wersję szybciej się uruchamia
Odpowiedz
#17
u mnie obecnie 3.7 i faktycznie z uruchamianiem jest lepiej
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#18
Jurek...po co mnie cytowałeś? Sad
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#19

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#20
ichito napisał(a):Jurek...po co mnie cytowałeś? Sad


Zaproponowałem Ci Ichito inną, bardziej dopracowaną i szczelną orazszybciej startującą przeglądarkę Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości