mbam i znalezione...
#1
witam,
mam windows 7 x 64
malwarebytes znalazł mi hijack.discplayproperties w HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS\CurrentVersion\Policies\Explorer\NoActiveDesktopChanges

skasowac??
Odpowiedz
#2
Możesz zostawić, po restarcie i tak wróci.
Odpowiedz
#3
rozumiem. dzieki Smile
Odpowiedz
#4
Korbrenn chyba też o to pytał kiedyś
Odpowiedz
#5
Tj. FP wyskakujący przy systemach x64. Dodaj do wykluczeń i po kłopocieSmile
Vences
Odpowiedz
#6
Kod:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS\CurrentVersion\Policies\Explorer\"N​oActiveDesktopChanges"

Ta wartość (N​oActiveDesktopChanges) to pozostałośc

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.najlepiej to usunać.
Jesli wraca to oznacza ze w systemie cos siedzi lub jest ten wpis tez i tutaj.
Kod:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer\"NoActiveDesktopChanges"
Odpowiedz
#7
Ehh....

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#8
Cytat: Ehh....

A to "Ehh...." co konkretnie oznacza.Bo te rozwazania w linku to....wypociny
"NoActiveDesktopChanges" to wartość mogąca istnieć w dwóch stanach.Ale to jest mało wazne.
Wazne jest to za co ona odpowiada.I co tą wartość wprowadza.Normalnie nie istnieje.
Odpowiedz
#9
Witam podepnę sie do tematu z moją historią.Mianowicie próbuje jak co miesiąc profilaktycznieprzeskanowac kompa Malwarebytes'' Anti-Malware 1.44 Free,zaczynam od aktualizacji a tu zonk Error 732 ,zero aktualizacji ,staram się dostać na forum Malwarebytes błąd-brak połaczenia,strona domowa-brak połączenia z internetem.Oczywiscie cała reszta chodzi idealnie.Firewall nie blokuje,na forum Malwarebytes dostałem sie przez proxy ,a tam tłum takichjak ja i setki rad,a to przeinstaluj program,odchacz ustawienia sieci itd.Az w koncu ktoś zaproponował reczne zaktualizowanie bazy,tak też zrobiłem definicja z 16.02a po skanowaniu nie wierze własnym oczom:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\NameServer (Trojan.DNSChanger)
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\Interfaces\{6ab6e512-7970-4489-b0f2-304aa1aee126}\NameServer (Trojan.DNSChanger)
Po usunięciu i restarcie kompa wszystko wróciło do normy.Może komuś pomoge z podobnym problemem,dzięki czemu zaszczedzi troche czasu niepotrzebnie grzebiąc w ustawieniach przy okazji kur....ując na czym swiat stoi,pozdro.
Odpowiedz
#10
Gdzieś to Chłopcze złapał ? OO++ nie walnął żadnego alertu ???
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#11
zbycho napisał(a):
Cytat: Ehh....

A to "Ehh...." co konkretnie oznacza.Bo te rozwazania w linku to....wypociny
"NoActiveDesktopChanges" to wartość mogąca istnieć w dwóch stanach.Ale to jest mało wazne.
Wazne jest to za co ona odpowiada.I co tą wartość wprowadza.Normalnie nie istnieje.


Ehh - oznacza znudzenie, rutynę, wzdychnięcie. Więcej Google.

To samo jest ze wpisem za alerty od zabezpieczeń Windows. Jak pojawiają się same, jest OK, jak coś jest dodatkowego to wtedy może być to podejrzane.
Odpowiedz
#12
Meir napisał(a):Gdzieś to Chłopcze złapał ? OO++ nie walnął żadnego alertu ???

Armora mam dopiero od miesiąca,wiec mozliwe że siedziało już wczesniej.Dałeś mi do myślenia bo robiłem full skana Armorem i na dobrą sprawe powinien coś wyłapać,no ale coż nie ma produktów doskonałych.
Odpowiedz
#13
Kiedyś chciałeś takiego syfa co sie przedże żeby sprawdzić soft, no więc teraz masz.
Odpowiedz
#14
krzysiekx napisał(a):Kiedyś chciałeś takiego syfa co sie przedże żeby sprawdzić soft, no więc teraz masz.

Trafiłes w dziesiatkę,dobrze że sie udało jakoś z tego wybrnąć.Jak widać licho nie śpi.Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości