Nowy pakiet - Kaspersky PURE
#1
Za Kaspersky Lab
"Kaspersky Lab informuje o wprowadzeniu na rynek programuKaspersky PURE , stanowiącego nowe podejście do ochrony użytkowników PC i ich rodzin przed cyfrowym zanieczyszczeniem i cyberzagrożeniami. Kaspersky PURE zapewnia użytkownikom wolne od zagrożeń i problemów środowisko, w którym ich komputery, pliki, cyfrowa tożsamość i usługi są chronione przed utratą spowodowaną szkodliwym oprogramowaniem, niewłaściwym działaniem komputera lub błędem użytkownika.
Kaspersky PURE jest wynikiem obszernego badania konsumentów obejmującego problemy, jakie użytkownicy komputerów i ich rodziny napotykają w codziennym życiu cyfrowym, oraz sposoby ich uniknięcia. Istotną częścią procesu rozwoju produktu jest osiągnięcie równowagi między stworzeniem technicznie wyrafinowanego rozwiązania a przedstawieniem funkcji programu w prosty sposób, który umożliwia niezaawansowanym użytkownikom ochronę komputerów ich rodzin. Przykładem jest "Centrum kontroli" służące do zarządzania innymi komputerami w sieci domowej.
Bardziej zaawansowani użytkownicy będą pod wrażeniem zakresu i "dogłębności" ochrony, jaką oferuje Kaspersky PURE. Oprócz wszystkich funkcji znajdujących się w wielokrotnie nagradzanym produkcie Kaspersky Internet Security, Kaspersky PURE zawiera zaawansowaną kontrolę rodzicielską, automatyczną kopię zapasową, szyfrowanie plików, zarządzanie hasłami, dostosowywanie systemu itd. - wszystkie z nich zostały zaprojektowane z myślą o tym, aby ochrona cennych zasobów i usług użytkowników komputerów była wolna od problemów. (...)
Kaspersky PURE podnosi bezpieczeństwo internetowe na wyższy poziom i sprawia, że użytkownicy komputerów PC nie muszą martwić się, gdy są online. Program chroni przed około 30 000 nowych szkodliwych programów, jakie pojawiają się średnio każdego dnia. Program łączy całkowitą ochronę przed wszystkimi rodzajami zagrożeń sieciowych z nowymi zaawansowanymi funkcjami.
* Kontrola rodzicielska
* Zarządzanie ochroną całej sieci z jednego komputera
* Kopia zapasowa/przywracanie danych
* Menedżer haseł
* Szyfrowanie danych
* Zestaw narzędzi Ochrona+
(...)"
Produkt dostępny od 30 marca 2010
Całość artykułu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Screeny z programu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Obszerny opis możliwości i wstępna ocena programu (2,1 na 5)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
Heh zmienili nazwę z Kaspersky Total Security 2010 (taka nazwa była podczas beta testów) na Kaspersky PURE Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#3
Niechcieli odBitdefendera odgapiaćTongueTongue
Odpowiedz
#4
Myslicie ze taki pakiet jest dla przecietnego uzytkownika?Bo mnie sie wydaje ze taki pakiet to milion pytan zadaje!
Odpowiedz
#5
To nic innego jak wzbogacony KIS...
Odpowiedz
#6
No własnie po tym wnosze bo KIS lubi pytac
Dlatego teskni sie za esetem(brak promo)
Odpowiedz
#7
Zawsze można kupić eseta wtedy nie musisz szukać promo..
są też mniej legalne środki aby działał ale tutaj tych sposobów nie popieramy Tongue
są też inne programy które nie zadają pytań.. Smile
Odpowiedz
#8
Niestety ja wierze tylko w eset kupic drogo a mniej legalne srodki jak cracki patche i fixy mnie nie interesuja lepiej bez AV siedziec niz na wlasne zyczenie trojana instalowac
Odpowiedz
#9
byku81 napisał(a):Niestety ja wierze tylko w eset kupic drogo a mniej legalne srodki jak cracki patche i fixy mnie nie interesuja lepiej bez AV siedziec niz na wlasne zyczenie trojana instalowac


A co ty... Smile
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
#10
Mialem przy KIS ostatnio nieoczekiwana infekcje robilem gosciowi kompa przyniosl swojego pena a na nim to cudo ktore zablokowalo dostep do dyskow nie pamietam jak sie ono nazywalo (worm.32 betfel lub podobnie)nie pamietam
Odpowiedz
#11
byku81 napisał(a):Mialem przy KIS ostatnio nieoczekiwana infekcje robilem gosciowi kompa przyniosl swojego pena a na nim to cudo ktore zablokowalo dostep do dyskow nie pamietam jak sie ono nazywalo (worm.32 betfel lub podobnie)nie pamietam


Ano właśnie... Może lepiej było zainstalować sobie jakiego bezpłatego AV (AVIRA, COMODO)... Kaspersky obniża systematycznie swoje loty Sad
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
#12
Tu sie z tobą zgodzic musze
Odpowiedz
#13
Obniżał w wersji 7 i 2009, teraz znów wraca do życia do lat świetności chodźnie wróci już do takiej z wersji 4,5 i 6Smile
Odpowiedz
#14
Heurystyka na poziomie mojego ulubionego eseta i nie ma lepszego pakietu!
Odpowiedz
#15
Heurystykamin. lepszawedług AV-C o parę % Kaspra( mimo ,żezostał produkt ograniczony, nie wykorzystano jego wszystkich możliwości heurystycznych, wspomniano na stronie głównej) wyprzedza, w VBw teście proactive Kav też wyprzedza Noda, chodź testują słabą wersje2009 dalej, a esetu produkt z linni 3vSmile Szkoda,że nie wersje 2010 która heurystycznie lepiej wykrywa, podczas ściągania plików z forum mbam dużej ilości+ zapodanialinków od innych userów na forum wiele razyk 2010 reagowałSmile a kav 2009 milczał dorzucając lepszy Hips+sandbox, szybsze skanowanie i mniejsze obciążenie kompa seria 2010 jest lepsza od poprzedniczekSmile
Odpowiedz
#16
kav 2010 jest dużo lepszy od eseta, właściwie nie ma co porównywać
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#17
Ja jestem realista i testowalem nie krotko te dwa pakiety a na testy wcale nie zwracam uwagi i nie wierze w to co oni pisza!
Odpowiedz
#18
Ja też nie wierzę w 100% testom, dlatego sugeruję się dużą ilością testom z różnych stajni, aby się bardziej upewnić i w każdym teścieprodukt KIS stoi bardzo wysoko, poza tymsam testuje by się osobiście przekonać o jego wartości i się nie zawiodłem w przeciwieństwie do Noda co przepuścił parę trojanów, Kav po nim pozamiatał na szczęścieSmile
Odpowiedz
#19
a ja wyciągam średnią z testów
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#20
Kazdy ma swoje upodobania i swoje zdanie ja obecnie uzywam KIS (jak juz wczesniej pisalem z powodu braku promo na eset) i z checia zamienie klucz 3 miechy kacpra na eset
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości