McAfee SiteAdvisor ze skanerem antyvirusowym
#1
Ostatnia wersja McAfee SiteAdvisor korzysta ze skanera in cloud (w chmurce Tongue )

kazdy plik pobierany przez przeglądarki Internet Explorer i Firefox skanowany jest przez

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(skaner cloud McAfee )

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


pobieranie dla windows

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
No proszę...następny poszedł "w chmury" Smile Ale obawiam się, że to trochę przymuli przeglądarki i ściąganie pliku...przecież większość ma soft, który skanuje w locie ściągane pliki i tym samym funkcje będą się dublować...a bazować na samym dodatku do przeglądarki? Ryzykowne chyba?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#3
nie przymuli bo to nie tradycyjny skaner z bazami heurystyką itd..
wiadomo to tylko dodatek i nie zastąpi tradycyjnych zabezpieczeń ale na pewno zwiększy bezpieczeństwo
Odpowiedz
#4
OK...a dasz radę wrzucić jak wygląda zużycie zasobów podczas ściągania? To może dać pogląd, jak ten skaner współpracuje z resztą zabezpieczeń...i jeszcze pytanie do tego - czy skanowanie w locie plików przez różne softy nie spowoduje jakiś konfliktów?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#5
Może bym się skusił, ale w chwili obecnej używam Opery.
Odpowiedz
#6
A Opera Ci skanuje pliki? Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#7
mniej więcej tyle

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

dochodzi do 4 mb
z innymi zabezpieczeniami nie powinno być problemu
Odpowiedz
#8
No to całkiem przyzwoicie...dzięki za info Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#9
muli?
Odpowiedz
#10
nie muli bo on w sumie nic nie robi bazy są w necie

a i po instalacji trzeba czekać aż się zaktualizuje po restarcie dopiero nowa wersja bedzie
Odpowiedz
#11
A co to za zakładka "Program testów"? Do czego to służy?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#12
będą się ściągać wersje beta ja mam to zaznaczone bo i tak ten program jest aktualizowany góra 2 razy w roku Tongue
Odpowiedz
#13
Taki skanerek do Aviruchy Pierdziuchy w sam raz
Odpowiedz
#14
Brak obsługi Opery i Chrome... szkodaSad
Vences
Odpowiedz
#15
Cytat: Ostatnia wersja McAfee SiteAdvisor korzysta ze skanera in cloud (w chmurce Tongue )

kazdy plik pobierany przez przeglądarki Internet Explorer i Firefox skanowany jest przez Artemis (skaner cloud McAfee )


A gdzies takie coś wyczytał.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

w części "Jak określane są klasyfikacje witryn"
Odpowiedz
#16
zbycho to jest opis do starej wersji w nowej jest skanerek wystarczy zainstalować i pobrać jakiegoś virka jak stwierdzi że plik jest niebezpieczny to wyskoczy monit jak na pierwszym obrazku
Odpowiedz
#17
Mam nową.A plik sie skadś pobiera
Odpowiedz
#18
sprawdzałem na kilku przy sprawdzaniu stron pare było na zielono i pare na szaro a pliiki z nich ściągane wykrywał

edit
na bank jest skaner wrzuciłem sobie na dysk sieciowy więc nie mógł wykryć po witrynie a wykrył można sobie sprawdzić link do virka

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#19
COMODO BLOKUE TO COSIK :p
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#20
Zord skad masz najnowsza wersje z cloudem. Ja pobieram ze strony producenta i mam starsza wersje 3.0.1.163, w ktorej nie ma artemisa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości