Jaki zestaw na Windows 7 x64
#1
Witam,

tak jak w temacie jaki polecacie zestaw na ten system? Zawsze używałem Avire Free + Pctools FP i nie wiem czy przy nim zostać. Bo czytam, że coś ta nowa Avirka 10 słabo się spisuje.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
No więctak, ja bym polecił taki zestaw
Norton AntiVirus 2010,bardzo lekki skuteczny Av, ochrona proaktywna Sonar ulepszona, Fw Online Armor+ KeyScramblera+ Zemane jak wyłączysz Hipsa w Online Armor. Jak uaktywnisz tozemana odpada. Jakiś skaner na żądanie Malwarebytes , eset online scanner, lub a-squaredfree.

Kaspersky Internet Security+ Keyscrambler+skaner dodatkowy( Mbam, eset, -asquared)

Kaspersky AntiVirus 2010+ Bufferzone ( piaskownica)+ Online Armor Fw+ Keyscrambler, albo zamiast Kaspra możesz dać lekkiego Nortona , albo G date tylko na żądanie.
Odpowiedz
#3
Online Armor Zemana Bufferzone nie działają na 64 bitach
Odpowiedz
#4
Cisa może niech spróbuje .
Oa jak na razie jest w wersji Beta nax64
Odpowiedz
#5
Możesz też Comodo Internet Security 4ze względu na bardzo dobry sandbox ibardzo dobry Fw, Av chyba też się poprawia, nie testowałemnajnowszej wersji, ale sugerując się testom Eruna niebezpiecznych linkach to produkt warty polecenia , no i za free.

Jest jeszcze Panda do niej możesz doinstalowaćFwOnline Armor, Pc Toolsa lub Outposta, wszystkie zhipsem klasycznym + keyscrablera za keyloggery+ jakiś dodatkowy skaner na żądanieWink
Odpowiedz
#6
u mnie jest KIS2010+Keyscrambler+mbam+peerblock co mogę z czystym sumieniem polecić Wink))))))

chyba, że jak u brata, KAV2010+outpost pro ale bez włączonego hips-a(choć jakiś czas temu uzywał pc tools plus) +mbam+peerblock
Odpowiedz
#7
zord napisał(a):Online Armor Zemana Bufferzone nie działają na 64 bitach


No to lipowato , to z Fw zostajePcTools , Oupost i Comodo, albo z samych Fw bez HipsaKerio,sygate.
Odpowiedz
#8
fantom napisał(a):Witam,

tak jak w temacie jaki polecacie zestaw na ten system? Zawsze używałem Avire Free + Pctools FP i nie wiem czy przy nim zostać. Bo czytam, że coś ta nowa Avirka 10 słabo się spisuje.

Pozdrawiam.

Jeśli Avira i Pc tools nic ci nie wpusciły to raczej nie widzę sensu zmieniać zestawu,może dorzuć MBAM dla pewnościGrin
Odpowiedz
#9
CIS 4 i MBAM
lepszy wariant
CIS4 + DWPF + MBAM - on damand
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#10
DWPF pod 64 bit niet Tongue prawie wszystkie inne zabezpieczenia poza skanerami i firewallami niet
Odpowiedz
#11
dokładnie ale ma być wersja 64 bitowa
jak będzie final

u mojego szwagra na takim systemie siedzi CIS 4 i MBAM
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#12
CIS4 z AV rozumiem? Bo jak skanowałem kompa to mulił... A jakaś konkretna konfiguracja CIS4?
Odpowiedz
#13
MSE 64bit + windows 7 firewall
Odpowiedz
#14
a skanuje to mulić musi
najważniejsze że ramu nie zbiera za dużo w real time i nie muli w czasie rzeczywistym
konfiguracja praktycznie standardowa, może tylko zwiększona heurystyka w antywirusie i parę opcji w sandbox włączone
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#15
polak900 napisał(a):a skanuje to mulić musi
najważniejsze że ramu nie zbiera za dużo w real time i nie muli w czasie rzeczywistym
konfiguracja praktycznie standardowa, może tylko zwiększona heurystyka w antywirusie i parę opcji w sandbox włączone


Tą heurystykę na jaką najlepiej ustawić? W sandbox wszystko jest włączone.
Odpowiedz
#16
na średni
Odpowiedz
#17
Co sobie na taki właśnie system dodać do kompletu z NISem?
Odpowiedz
#18
Ile osób, tyle opinii Wink...Comodo Internet Security i Prevx, wszystko dla 64bitowych systemów...Nic więcej do szczęścia nie potrzeba
Odpowiedz
#19
KIS 2010 i nic więcej nie potrzeba.
Vences
Odpowiedz
#20
Czy w przypadku systemu 64-bitowego nie wystarczy dorzucić jakiegoś AV ??
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości