IObit File Protection Tool Beta
#1
Nowe narzędzie firmy IObit przeznaczone do ochrony wybranych folderów i plików...ochrony dysków nie da rady ustawić (przynajmniej u mnie), ponieważ konsekwencją jest komunikat o zabronieniu ochrony tego dysku...dostałem go w przypadku każdego dysku. Przy pierwszym uruchomieniu, zanim w ogóle dostaniemy się do programu, jesteśmy proszeni od razu o ustawienie hasła do programu - ma to swój sens, bo przecież mamy chronić jakieś tam swoje ważne dane...poza tym program nie uruchomi się bez ustawienia hasła SmileOpcji jest niewiele do ustawienia - poza zamianą hasła, kilka innych, które pokazuję na screenach poniżej.
Mała uwaga - pisano o tym na forum IObit i sam to zauważyłem - program nie tworzy skrótów w Menu Start, więc ewentualna deinstalacja tylko po uruchomieniu deinstalatora w katalogu programu (unins000.exe file in C:\Program Files\IObit\File Protection). Deinstalacja innymi narzędziami np. Revo kończyła sie czasem BSODem.
Program dostępny jest tylko na forum - opis, dyskusja i pobieranie. Czy będzie to samodzielny produkt, czy włączony zostanie do np. IObit Security 360 lub Advanced System Care na razie nie wiadomo...w każdym razie nie znalazłem takich sugestii.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[attachment=1136]
[attachment=1137]
[attachment=1138]
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
Trochę jak CCleaner.
Odpowiedz
#3
Eugeniusz...chyba tylko z wyglądu to podobieństwo okienka Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości