Nowy antywir+firewall lub pakiet
#1
Skonczyla mi sie licencja na EST i przez to ze ostatnio mialem z nim wiecej problemow niz korzysci wiec szukam czegos nowego.

Co polecacie, powino nie pozerac mi duzo pamieci i sprawiac jak najmniej problemow.
Wiele osob poleca KIS i Comodo, myslalem tez nad Avira i Prevx i do tego jakis firewall
Odpowiedz
#2
Jakieś przyzwyczajenia? Co lubisz - automat (jak Norton) czy standardowy jak Avira?
Po polsku? Płatny?
Odpowiedz
#3
Nie musi byc pl. Wazne by nie sprawialy problemow, bo to co mnie odrzucilo do ESET to to ze ciagle jakis problemy stwarzal mimo dobrej konfiguracji, jesli platny jest wart zaplaty to moze byc.
Odpowiedz
#4
cis 4 i jeżeli chcesz placić to dwpf
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#5
Automat płatny: Norton Internet Security
Za free i super ochrona Comodo Internet Security4
Płatny+ świetna ochrona: KIS 2010

Dorzuciłbymdo każdego z nich skaner na żądanieMalwarebytes Anti-Malware + Keyscramblerana keyloggerySmile
Odpowiedz
#6
Hmmm gdyby cena nie grała roli, wziąłbym KIS i MBAM Free.
Odpowiedz
#7
Płatny: Kaspersky Internet Security 2010
Darmowe: Comodo Internet Security 4.0
Skaner na żądanie: Malwarebytes'' AntiMalware (sam to używam razem z KISem 2010 i jestem zadowolony. Smile )
To wszystko głupie wymysły!
Odpowiedz
#8
MBAM Free mam i sobie chwale, nie lepiej antywirus i firewall oddzielnie. Jak z pozeraniem pameici przez KIS i CIS? I o co chodzi z tym ze w CIS sa problemy z prywatnoscia.
Odpowiedz
#9
ja bym się tym nie przejmował bo w każdym programem jest od tym względem taki sam problem
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#10
Jak chcesz zestaw oddzielny no to KAV 2010+ OA Free+ MBAM+ keyscrabler lubzamiast Kaspra dorzuciłbym lekkiego i skutecznego Nortona 2010, albo G datę na żądanie wtedy bym dorzucił Bufferzonelub sandoxieWink
Odpowiedz
#11
Hmm czyli jednak lepiej pakiecik widze, a co mysliscie o Prevx?

Skoro CIS taki swietny to chyba nie wato placic za KIS...
Odpowiedz
#12
według mnie nie warto lepiej do cis 4 free dorzucić płatnego spysheltera

ja mam spy sheltera i dwpf tylko w systemie i jest bardzo dobrze
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#13
Prevx jest świetny ale dla średnio i zaawansowanych użytkowników Tongue
CIS będzie niekiedy zadawał pytania - niemniej po co płacić za KIS jak można mieć CIS 4 Free Grin
Szczerze to najlepiej jak sobie potestujesz rożne pakiety bo wiadomo każdy radzi co używa albo co uważa za nie do obejścia Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#14
Nie jestem calkowitym noobem ze tak sie wyraze, wiec nie bedzie problemu.

O co dokladnie chodzi z tym brakiem prywatnosci w CIS?
Odpowiedz
#15
O nic to stare dzieje są lecz niektórzy jeszcze to wypominają nie wiadomo czemu...
Pamiętaj żeby nie instalować toolbara ponieważ jest zbędny Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#16
Przemawia cos za tym by zaplacic za KIS?
Odpowiedz
#17
Ma tam parę bajerów co nie ma Cis, wirtualna klawierka, dysk ratunkowy itp. lepszy Av, zawsze coś się znajdzie. Każdy produkt ma lepsze i gorsze stronyWink
Odpowiedz
#18
To już lepiej CIS ma to samo ale lepszego firewall i piaskownicę wiec nie wiem po co płacić
Odpowiedz
#19
LikwidatoR napisał(a):Ma tam parę bajerów co nie ma Cis, wirtualna klawierka, dysk ratunkowy itp. lepszy Av, zawsze coś się znajdzie. Każdy produkt ma lepsze i gorsze stronyWink


tylko ze te bajery nie pomagają w uzyskaniu lepszego bezpieczeństwa
widać to na różnych testach, ale może się mylę
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#20
A co powiecie na Avira/Prevex + firewall Comodo?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości