A-squared Antimalware 5
#1
NO, no dzisiaj wyszla najnowsza wersja A-squareda. Wprowadzono kilka istotnych zmian:

* A new file guard :
To ease the load on the system, the Anti-Malware background guard previously only started when files in the system were opened or executed. The new file guard in version 5 has been written anew from scratch and now also offers the optional ability to scan files immediately after downloading and when they are copied or moved.
* Full support for Windows 7 :
Anti-Malware 5 offers full support for Windows 7, including new functions specific to Windows 7.
* 100% x64 compatible :
Anti-Malware 5.0 works equally well without limitations on both 32 and 64 bit systems. This makes Anti-Malware 5 one of the first “complete” behavior-blockers for x64 systems.
* Extended behavior analysis :
A new addition is recognition of manipulation of the system security policies. The false alert filter has been further refined and the design of the alert window has been optimized.
* Improved self-protection :
The self-protection in Anti-Malware 5 has been greatly optimized. This prevents Malware programs from changing or disabling the protection program.
* Improved cleaning :
The cleaning routines in the software have been greatly improved. This means that all Malware found by the program can also be reliably deleted.
* New game mode :
Users can now suppress all popups and alarms per mouse click if they wish to remain undisturbed during a game or while working with any other type of full-screen application.
* No more need for registration when testing :
Emsisoft Anti-Malware 5 can now be tested free of charge without prior registration.
* New freeware mode :
After a license or test period has expired, Anti-Malware 5 can still be used free of charge without the guard features. You are not compelled to purchase the product in order to test and clean your PC.
* Hundreds of small improvements :
Numerous features requested by the users, such as optional shutdown of the computer after completion of a scan or a new central whitelist, have been added during Beta testing.

Program podobno zuzywa tylko 20 mega Ramu podczas pracy.

Program mozna pobrac stad:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
ciekawe jak z FP też poprawili
tak czy inaczej ciekawie się zapowiada
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
Miałem kluczyk na rok ale gdzieś zgubiłem a chętnin bym przetestował .
Odpowiedz
#4
ja testować nie mam zamiaru ponieważ mam zabezpieczenie które mi wystarcza
dobrze że zmniejszyli zapotrzebowanie na ram, bo to była zmora tego programu
bardzo jestem ciekawy czy silniki pozostały takie same
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#5
Silniki pozostaly takie same, po prostu poprawili i dodali kilka funkcji.
Odpowiedz
#6
Fp nie zniknie póki nie zmienią silników skanujących, chodź nie jest to aż tak rażące dla mnie. Cenie w tym programie skuteczność dlatego używam wersje Free od dawnaSmile Mam nadzieję ,żepoprawią zużycie procka podczas gruntownego skanu bo mi wersja Anti-Malware jak i Freenieźle obciążałaprzy gruntowanym skanie Wink
Odpowiedz
#7
Wlasnie go sciagam, jesli poprawili i tak dobry tryb behawioralny to zostanie u mnie na stałeSmile

Pełna wersje mozna przetestowac bez potrzeby zadnej rejestracji przez 3 dni, z rejestracja przez 30. Fajnie to zrobili.

Program po uruchomieniu kilku wirusow przepuscil pare malware i zadnego nie zablokowal behawioralnie.
Odpowiedz
#8
Nic się nie zmieniło od strony FP ! Gdybym był nieświadomym użytkownikiem doprowadziłbym system do destabilizacji ! Nie rozumiem jak można wypuszczać na rynek soft który prędzej coś uszkodzi niż naprawi !Wink
Odpowiedz
#9
Co Ty tam masz Venomie w tym systemieSmile!? U mnie A-squared znajduje tylko jakieś cookie...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#10
Wszelkie znane i bezpieczne, po prostu A-Squard u niektórych czepia się praktycznie wszystkiego. Wersja 4.0 wykryła w SD trojana tak samo uczyniła to wersja 5.0. Ktoś nieświadomy rozpierniczy sobie tym cholerstwem system !
Odpowiedz
#11
Wiesz coś za coś,poza tym skoro wykrywa w SD "syf" to jaki problem napisać do supportu?
Odpowiedz
#12
Nie zajmuje się pisaniem do supportu Grin
Odpowiedz
#13
VenomX napisał(a):Nie zajmuje się pisaniem do supportu Grin

No własnie a później macie pretensje że programy są niedopracowane albo walą PF TongueTongue:


Mam licencję na ten program chyba od Presleya z tego forumGrinGrin
Odpowiedz
#14
Sknocili wersje 5. Rozmawialem z developerem Emisoftu i nic nie poradza na problemy z behawioralna ochrona.
Odpowiedz
#15
Dlaczego wersja free 4.5 się nie aktualizuje do 5 ? Czy teraz już będzie tylko Emsisoft Anti-Malware 5 a free nie będzie wspierana?
Odpowiedz
#16
5 tez jest free
Odpowiedz
#17
Jest wersja free 5 miałem go u siebie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości