Ashampoo® Anti-Malware za darmo
#1
żeby otrzymać klucz do programu za darmo wystarczy zarejestrować się tu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


program korzysta z silników a-sqared i ikarus

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Program korzysta z silników Emsisoftu i Ikarus ? To pewnie wykrywalność ma na b. wysokim poziomie. Ciekawe czy często sypie FP? Smile
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
#3
Zapomnij Tongue
Zasobożerny jest Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#4
RAMu to on sporo potrzebuje ale i tak to tylko połowa tego co zużywa G-dataTongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
Nie "zużywa" tylko "rezerwuje"
Czym innym jest pamięć zadeklarowana a czym innym zestaw roboczy.
GData deklaruje na poziomie 300 MB, ale używa 2 MB (proces GDScan)
Podczas skanowania skacze do 45 MB, a proces AVK.exe dodaje od siebie jeszcze 18-19 MB, po czym stabilizuje się odpowiednio na 3+19 MB
[Win 7 64 bit]
Odpowiedz
#6
no nie wiem nie wiem po zainstalowaniu Ashampoo wykorzystanie pamięci przez system podskoczyło na testowej maszynie z około 100mb do około 250mb
to samo było z g-datą wykorzystanie pamięci poszło w górę ze 100 do prawie 400mega i pamięć się nie zwalniała przy uruchamianiu innych programów
Odpowiedz
#7
asg napisał(a):Nie "zużywa" tylko "rezerwuje"
Czym innym jest pamięć zadeklarowana a czym innym zestaw roboczy.
GData deklaruje na poziomie 300 MB, ale używa 2 MB (proces GDScan)
Podczas skanowania skacze do 45 MB, a proces AVK.exe dodaje od siebie jeszcze 18-19 MB, po czym stabilizuje się odpowiednio na 3+19 MB
[Win 7 64 bit]

To prawda. Moja G Data chodziła sprawnie na 1GB RAM. Zamulało tylko WWW. A tak to fajnie działała.

Ten Anti-Malware to chyba następca Antivirus.
Odpowiedz
#8
u mnie też g-data dobrze chodziła ale odbywa się to kosztem zajmowanej pamięci
Odpowiedz
#9
Nie zwalniało pamięci bo była zarezerwowana.
Przykładowo:
jest 1GB RAM - GData rezerwuje 300 zostaje 700 - uruchamiamy np. ASD które ciągnie 1GB - mamy deficyt na 300, wpadamy w plik stronicowania = mulenie. Tylko, że nie GDaty, tylko ASD - bo to on potrzebuje 1GB pamięci aktywnej!
mamy 2 GB RAM - to samo, ale mamy 700 luzu i wszystko śmiga, bo GData aktywnie korzysta z 30, 50 MB (zależnie od konfiguracji)
Odpowiedz
#10
nie bardzo rozumiem rezerwuje 300 mega i nie ma juz dla innych programów tych 300 mega nie ważne ile z tego wykorzystuje
czyli jak dla mnie zajmuje 300 mega
na wirtualu z g-data zajęte było 400 po odpaleniu przeglądarki system się już zmulił bo dla maszyny było przeznaczone 512 i zaczął swampować aktywnie uzywa tylko 30, 50 mega to niech nie zabiera 300 mega
Odpowiedz
#11
Dokładnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości