Hitman Pro licencje
#1
to co panowie - robimy małe losowanko? mam 3 licki na rozdanie

chętni pisać najlepiej po angielsku - że hitman pro to i sro i w ogóle to może w przyszłości dostaniemy jeszcze jakieś.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#2
Od Herberta?? Na ile są?
Odpowiedz
#3
Ja rezygnuję...nie jestem godzien Grin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#4
licencje nie są od herberta a są na jeden okrągły rok na jeden pc
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#5
bierni86 napisał(a):chętni pisać najlepiej po angielsku - że hitman pro to i sro i w ogóle

czyli?Smile
Odpowiedz
#6
może inaczej - napiszcie dlaczego chcecie dostać tą licencję albo jakie zdanie macie na temat programu = czy wam pomógł albo jest skuteczny bo usunął wam wirusa z dysku etc. a w języku angielskim dlatego, że jak pokażę listę producentowi to może powie - wow ale fajni goście w przyszłości damy im jeszcze kilka licencji.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#7
Może bym napisał ale po ang to mi sie niechceSad
Odpowiedz
#8
ok - to napisz po polsku Smile a może wolicie prevx?
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#9
Chcialbym dostac licencje bo mam go zainstalowanego na laptopie i pc''ecie ale na kazdym skończyła mi sie 30dniowa wersja.
A do tego jest dosć skuteczny w sam raz do uzupełnienia AVG free którego mam zainstalowanego na pc, nie obciąża go tak jak np. nod czy emsisoft wkoncu mój komp nie jest nowy i ma te 6lat. A hitman pro jest poprostu na niego idealny.
Odpowiedz
#10
ja też bym się pisał na licencję bo program jest bardzo dobrym i lekkim skanerem, testowałem 30 dniowego triala na paczkach wirusów i wykrywalność wysoka. Idealne dopełnienie do Defenswalla którego już mam Smile
Odpowiedz
#11
Prevx? Dam wszystko za niego Smile !
Odpowiedz
#12
a co go wyróżnia od pozostałych programów?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#13
To elitarny program, bardzo lekki, przyjemny w dotyku.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości