Prevx 3.0 losowanie licencji
#1
Witam wszystkich ponownie. osoby zainteresowane proszone są o dodanie wpisu poniżej (tak, abym mógł rozpoznać i wpisać wasze nicki do random.org). Chciałbym ponownie zaznaczyć że podziękowania należą się Joe . jeśli ktoś ma takie życzenie może wyrazić swoją wdzięczność w dwóch, trzech słowachw języku angielskim co na pewno zaowocuje współpracą w przyszłości.

podczas tego jednegolosowania muszę niestety podać warunki wzięcia udziału w losowaniu:

- ze względu na niską dostępność, moderacja oraz administracja są wykluczone z tego losowania (aby zapewnić sprawiedliwe losowanie)
- staż na forum minimum 2 miesiące (forum jest "świeże" - ekspresowo zarejestrowane osoby nie biorą udziału w losowaniu)
- osoby z liczbą postów równą zero oraz wyłącznie z postami typu: proszę o sprawdzenie logów, chyba mam wirusa nie są oczywiście brane pod uwagę

wpisujcie się i życzę powodzenia!

P.S. oczywiście możecie pisaćtak jak gienio ale zwykłe thank you czy coś w tym stylu też wystarczy.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#2
No to chyba mogę?
The best anti-malware scanner based on behaviour scan and community-cloud system. Very good detection, lightweight and easy-to-use.
Danke.
Odpowiedz
#3
to jest chmurka której potrzebuje do ochrony swojego systemu Smile
Prevx this is it Smile
Odpowiedz
#4
Jesteś wykluczony z konkursu Grin



Nie doczytałem regulaminu Tongue
//mateusxzz
Odpowiedz
#5
Jak można, ja też wezmę udział, bo to świetny program. Kiedy losowanie?

Joe ,it''s good to know you keep an eye on polish community, which will surely grow stronger when polish version is released. Any idea when it might be?

ThanksSmile
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#6
Non-confrontational and lightweight program, featuring high performance and simple operation. Especially recommended for less experienced users.

BTW.Bierniemu-zrobiło by się smutno-gdybym nie wziął udziału w tym zacnym konkursie Grin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#7
dzisiaj wieczorem około 22 losowanie. jeśli ktoś ma ochotę na tą licencję - wpisywać się~!
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#8
Też się zgłoszę Smile Antywirus bardzo fajny, skuteczny oraz leciutki (co testowałem na komputerze).
Very thanks for promotions Joe for that good software!.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#9
bierni86 napisał(a):dzisiaj wieczorem około 22 losowanie. jeśli ktoś ma ochotę na tą licencję - wpisywać się~!


Ach...cóż to będą za emocje Grin !
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#10

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



gratuluję - wylosowana osoba może zakupić prevx. pozdrawiam

P.S. szkoda, że tak mało osób bierze udział w losowaniach. Na Prevx nie ma wcale promocji i to cud, że udało się zdobyć jakąkolwiek.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#11
Gratki Eugeniusz Smile Ja rzadko biorę udział w konkursach, rzadko coś mnie poważnie interesuje jednak ten program był wart uwagi.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#12
Jak będzie konkurs na nowy komputer stacjonarny tudzież Windows 7, to wołać.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#13
szkoda przegranej i gratulacje zwycięzcy Smile
Odpowiedz
#14
panowie bez emocji - za miesiąc czeka was niespodzianka a póki co musicie uzbroić się w cierpliwość
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#15
komputer czy system?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#16
Plati napisał(a):komputer czy system?


może i to i to Tongue
Odpowiedz
#17
Gieniu wygrał...a to niespodzianka Grin !
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#18
bierni86 napisał(a):gratuluję - wylosowana osoba może zakupić prevx. pozdrawiam

Dziękuję za pozwolenie zakupu programu Smile. Jestem bardzo wdzięczny. Jeszcze raz dzękuję.
Odpowiedz
#19
jedyny człowiek, który czyta ze dokładnie i ze zrozumieniem Smile

jak będziesz gienio to odezwij się na PM
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości