Steganographia 0.5
#1
Pamiętacie Steganografię? To ta aplikacja ukrywająca w grafice bmp tekst.
Mimo upływu czasu zauważyłem kilka błędów.
W związku z tym niedługo zostanie wydana wersja 0.5

Co nowego?
- odświeżony interfejs - wygodniejszy. Jeśli oprogramuję API Windows Aero (biblioteka dwmapi.dll i comctl32.dll) inferfejs będzie zgodny z Aero (szkliste obwódki i przezroczystość). Jeśli dostanę od Embarcadero licencję na Delphi 2010, od razu będzie Aero.
- menedżer aktualizacji - wyjdzie z fazy beta, problem w tym że nie mam serwera - 2,3 pliczki o rozmiarze może 2MB? - nie wiem, chyba użyję serwera republiki
- rozbicie algorytmu na biblioteki - updater.dll i crypter.dll - zintegrowane z updaterem
- wydajniejszy algorytm (większe upakowanie o około 40%
- angielska wersja językowa
- kilka poprawek kodu (bezpieczeństwo i wygoda)
Poprzednia wersja do pobrania z mojego konta Windows Live.
Odpowiedz
#2
a link?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#3
Do czego?
Odpowiedz
#4
do pobrania Steganographi.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#5
Na razie to beta. Czekam na Embarcadero, poprawiam kod, optymalizuję go.
Odpowiedz
#6
to po co zapowiadasz bez podawania linka?

PS: niektórzy userzy na tym forum lubią testować bety Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#7
Nie, bo mnie "zgwałcicie" - od razu pójdzie w ruch Olly albo coś innego.
A co, zapowiedzieć nie można? To sprawia ogromną przyjemność.
Odpowiedz
#8
"Nie, bo mnie "zgwałcicie" - od razu pójdzie w ruch Olly albo coś innego." - hę? o so cho? jakie olly?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#9
NNAV po trzech godzinach został potraktowany deassemblerem. Czekać i już. I tak z programu tylko 2-3 osoby korzystają.
Odpowiedz
#10
mogłeś tak od razu..
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#11
StrongDefense stoi w miejscu... sterownik leży i kwiczy. No to Steganographia poszła w ruch.
Odpowiedz
#12
Mogę wstawiać post pod postem?
0.5.1
- zmiany wyglądu
- kilka poprawek w kodzie (m.in. nie można modyfikować ścieżki dostępu, wszystkie formy są widoczne na pasku)
- poprawki w samym pliku wykonywalnym (poprawiona nazwa na pasku, dodane opcje o pliku)
- usunięto efekt "namagnesowanej" formy
- usunięty updater
- redukcja pobieranej pamięci
pobieranie -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#13
a do czego to służy tak ogólnie rzecz biorąc ?
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#14
Pobranie pliku tego typu (.exe) może być szkodliwe dla komputera. - w tagi malware opraw link. W dodatku McAffe wykrywa go jako wirusa.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#15
U mnie avira niczego ie wykrywa. Może to tylko FP.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#16
Bo to jest FP. Plati jest nadgroliwy Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#17
może to będzie BadJoke?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#18
Zamieszanie... umieszczam kod źródłowy:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(Unit1) Unit3 nie trzeba chyba.
Odpowiedz
#19
Plati napisał(a):Pobranie pliku tego typu (.exe) może być szkodliwe dla komputera. - w tagi malware opraw link. W dodatku McAffe wykrywa go jako wirusa.

Jak to malware? Przecież to nie jest malware. Nie ma żadnej złośliwej funkcji - przygotowane jest do wrzucenia na SourceForge.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości