pytanie o xp
#1
Mam pytanie, czy koniecznie trzeba ściągać te transformation packi win 7 , by zamienić wygląd pasku zadań, ikon w win xp? czy może jest jakiś inny sposób? jeśli tak, można prosić o jakiś tutoral?Tongue]
Odpowiedz
#2
tylko pogorszysz szybkość twojego komputera.. a potem trudno to odinstalować (klei się do rejestru systemowego i są problemy). Ja kiedyś to zainstalowałem i skończyło się formatem. Jak chcesz mieć nowy system a nie stać cię na nowy komputer i/lub win7, to zainstaluj ubuntu.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#3
shinjiru napisał(a):Mam pytanie, czy koniecznie trzeba ściągać te transformation packi win 7 , by zamienić wygląd pasku zadań, ikon w win xp? czy może jest jakiś inny sposób? jeśli tak, można prosić o jakiś tutoral?Tongue]


Nie instaluj tego syfu, zawszesą potem problemy.
Odpowiedz
#4
ok przyjąłem, teraz w takim razie idę się spowiadać w innym temacie o ubunt Tongue
Odpowiedz
#5
Potwierdzam, nie instaluj żadnych "tranformation packów" od 7 czy do jakiegokolwiek windowsa, bo zakończy się formatem. Nie podobają ci się ikonki, to masz problem... estetyczny Smile

Cytat: Jak chcesz mieć nowy system a nie stać cię na nowy komputer i/lub win7, to zainstaluj ubuntu.


@Plati, co ty? windowsiarza wrzucasz na głęboką wodę? Linuxa mu proponujesz? Z XP nie zrobi nigdy windowsa 7, Albo XP albo 7. Ma XP to niech na nim siedzi, a nie kombinuje jak koń pod górę. XP jest bardzo dobrym systemem. Oj bozsze, ikonki się nie podobają....Tongue
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości